Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Imi aduc aminte ca am castigat la ei un concurs. Multumesc mult!

 

Faza e ca maseuza nu s-a sfiit ca pot scrie pe forum si mi -a cerut extra pt cunni.

 

Deci inseamna ca nu-i pasa si inseamba ca conducerea accepta asta.

 

Oricum crex ca ei se baz3aza pe straini.

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

      Printre maseuzele noi de la Noblesse este o maseuză blondă care îmi place mult, Bianca. Este frumoasă și are o atitudine foarte bună, știe să se facă plăcută, este și cooperantă. A fost destul de permisivă, poate că nu am vrut eu prea mult, dar oricum este ok. Am fost doar pentru 1 oră de masaj cu ea până acum. Poate o voi mai găsi pe Bianca la salon și în zilele următoare și, important, să fie tot plină de energie, că nu-mi plac maseuzele plictisite :)


 


:wavey


Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

IMPORTANT
CORONAVIRUS UPDATE

 

E SAFE sa ne vizitati.
Deschis la masaj erotic pana duminica 15 martie (inclusiv)

Coronavirus. Informam clientii ingrijorati de epidemie ca salonul Noblesse Unic este inca deschis pana duminica 15 Martie 2020.
Suntem sanatosi toti, avem suficient dezinfectant, e curat si igienic.
 

Detalii suplimentare
In perioada 16-31 Martie 2020 vom avea inchis, ca si precautie pentru sanatatea personalului si a clientilor nostri.

Va dorim tuturor multa sanatate!
 

(EN)
IMPORTANT
CORONAVIRUS UPDATE
 
It is  SAFE to visit us.
Open for erotic massage until Sunday 15.March 2020 (including Sunday)
Coronavirus. We inform our clients worried by the pandemic that our Noblesse Unic is still OPEN until Sunday 15.March.2020.
We are all healthy, we have plenty of disinfectants, we increased cleaning procedures and the hygiene is our utmost priority.
 
Additional details
Between March 16-31, 2020 we will be closed, as a precaution for the health of our staff and our clients.

We wish everyone to stay healthy!
Link spre comentariu

 

IMPORTANT

CORONAVIRUS UPDATE

 

E SAFE sa ne vizitati.

Deschis la masaj erotic pana duminica 15 martie (inclusiv)

 

Coronavirus. Informam clientii ingrijorati de epidemie ca salonul Noblesse Unic este inca deschis pana duminica 15 Martie 2020.

Suntem sanatosi toti, avem suficient dezinfectant, e curat si igienic.

 

E IRELEVANT.

 

Fetele pot fi purtatoare sanatoase de coronavirus oricat de bine ar fi igienizate si fara sa prezinte simptome.  

Poate ca au luat deja de la clienti straini, au transmis mai departe la clienti romani, iar ei ca purtatori sanatosi,  transmit mai departe la batrani si copii care au riscul de a se imbolnavi.  

 

Era de bun simt daca inchideati sandramaua asa de precautie.Cand vedeti ca e stare de urgenta in Italia, Spania, Bulgaria, Ungaria, Estonia   nu prea mai e de joaca. Chit ca nu e inca stare de urgenta fiindca guvernantii nostri sunt incompetenti, nu inseamna ca trebuie sa fim cu totii asa.   

 

Pacat, va stiam mai serioase. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Raagnar,

Nu a fost o decizie usoara, dar nu am vrut sa luam decizii pripite.

Am facut o analiza lucida si o balanta intre riscuri si beneficii si am hotarat sa inchidem salonul o perioada, insa nu cu efect imediat, ci sa inchidem de luni 16.03 pana pe 31.03.2020, apoi sa reevaluam situatia.
Lucrurile evolueaza de la ora la ora si de la zi la zi.

Noi, dupa analiza atenta, am mai lasat deschis cateva zile considerate de noi suficient de ne-riscante.
Daca e bine sau rau, ramane de vazut.
Ne-am selectat si clientii astfel incat sa reducem din risc Pe unii clienti i-am refuzat, pe altii i-am primit.
Si dam sansa clientilor nostri fideli sa mai faca un masaj, inainte de pauza prognozata.

Si vazand ce e in alte tari, ne-am gandit de acum cateva zile ca oricum si in Romania se va da stare de urgenta si nu va mai avea oricum rost sa functionam o perioada.
Din cauza la panica creata, oricum clienti sunt foarte putini, si fetelor le e frica sa nu se imbolnaveasca. Plus ca poate si legea va interzice functionarea.

Sunt vremuri tulburi si nemaintalnite, pe care sper sa le trecem toti cu bine. Si saloanele, si clientii saloanelor.

Multa sanatate tuturor!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

      De câteva săptămâni este o maseuză blondă și înaltă la Noblesse, Natașa . Îmi place de ea, este comunicativă și destul de permisivă, nu e plictisitoare. Am fost de două ori la salon pentru ea. Poate că e important de precizat că, dacă are chef, poate fi ok și la capitolul GFE. 

 

:wavey

   

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

O mizerie de salon !!! De cum am ajuns ne a luat o scarba de ospatarita in primire " poate nu va primesc " ales o tipa... din maramures roscata...tarancuta venita la bucuresti sa explica ca ea e o stilata si ondeosebita care mi a trancanit toata sedinta de masaj explicandu mi ca are copil si ca e divortata...de parca de aia am venit eu... masaj mi a facut vreo 5 minute maxim dupa care " intoarce-te ! "... apoi a urmat laba de rigoare seaca trancanind intr una ! Pana nu i am zis sa taca ca nu are cum sa mi se scoale pula ascultand o nu s a oprit ! Nu ma trage de tate ca am.dat 5000 euro... nu mi place lambrusco asta...nu iei si tu un motet sunt textele de 2 lei ale "divei ". Atmosfera de cacat..salon de cacat....no erotic... no masaj...doar o laba trista !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Uitasem... muzica am.pus eu de pe.telefon..ca .diva nu stia sa puna muzica.. .o saltea de musama pe care a pus un prosop mic..clar ca am stat mai mult pe musamaua aia infecta unde stau de fapt toti clientii... fara papuci de baie..deci si la igiena tot zero.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

O mizerie de salon !!! De cum am ajuns ne a luat o scarba de ospatarita in primire " poate nu va primesc " ales o tipa... din maramures roscata...tarancuta venita la bucuresti sa explica ca ea e o stilata si ondeosebita care mi a trancanit toata sedinta de masaj explicandu mi ca are copil si ca e divortata...de parca de aia am venit eu... masaj mi a facut vreo 5 minute maxim dupa care " intoarce-te ! "... apoi a urmat laba de rigoare seaca trancanind intr una ! Pana nu i am zis sa taca ca nu are cum sa mi se scoale pula ascultand o nu s a oprit ! Nu ma trage de tate ca am.dat 5000 euro... nu mi place lambrusco asta...nu iei si tu un motet sunt textele de 2 lei ale "divei ". Atmosfera de cacat..salon de cacat....no erotic... no masaj...doar o laba trista !

 

Confirm tot ceea ceea ce spui!!! In salonul asta găsești cele mai multe țărăncuțe cu fițe de foarte prost gust și culmea că nimeni nu le face nimic, chiar daca anunți recepția de comportamentul lor. Îți spune în fața că dacă nu îți convine sa nu mai treci pe acolo. Adică pe banii noștri trebuie sa suporți niste ifose extrem de ieftine, ale unor reduse mintal. Nu știu dacă mai este acolo, dar in trecut mie mi-a cerut una mai în vârstă cu ochelari, 50 de lei că să-i pun mana pe sâni...și culmea sânii lăsați, adică nesimțire crasă.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

I am a loyal customer at Noblesse. I have been visiting the club regularly since around 2011/2012.  I also visit regularly other places like fantasy, royal club and single working girls.

Since 2012 I have met a lot of massage girls, receptionists and i have experienced a lot of services and changes. Unfortunately not only good ones.

In all the years I never had to put myself music, i never had problems with finding the bathroom, finding one way flip flops (earlier they had flip flops they probably desinfected), the towel (paper or cloth) they put on the mattress was usually ok.

I had problems with attitude of girls, pricing services wrong, missing shower gel, no water pressure, no warm water, not working AC, etc...

But the fact that I again regularly visit Noblesse is because things have developed for good in my opinion since 2019. The management hears out the client, they take the client opinion and feedback serious! That´s my latest experience.

My last visit was 3 weeks ago!

 

Form the current team I know Sabrina, Katy and Jasmin. All three are nice, empathetic and customer-oriented.

Sabrina and Katy match best with me. One can argue about their beauty, because that is also in the eye of the beholder.

To me all three above mentioned are pretty and sexy. I wand to get to know also Camelia and Simona in the future!

 

In spite my visits of other massage parlours which is in the nature of things to always look for improvement, I always find my way back to Noblesse.

And here is the catch. In other places i usually got regular client because of a certain girl. At Noblesse not! Here i feel safe, because the management/receptionists reacts on me.

As mentioned above, She makes sure that I had/have a good experience. (BTW Ema is doing the same in my opinion at Fantasy Masaj!)

 

The same sensation i had at Nirvana, even that i haven´t been there lately. I really had the feeling, that after my complain the management or to whom i talked to was sincere and would overtake responsibility.

At Nirvana it might be because of bad businesses debt to the earlier COVID restrictions and a lot of complains here in the forum. I will find out soon, but this should be another topic!

Briefly about my profile, I like classic erotic massages and massage with toys and soft domination. Usually i am passive during massages and i am not looking for girls with additional sexual services.

If it comes to happen due to the chemistry or atmosphere that things take their own way, of course I do not reject it!

 

This is not an assessment or a review on any particular girl. But I wanted to illustrate my own picture of the Noblesse massage parlour. I hope you like my content!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:South Romania
  • Oras:South Romania

Regarding the website the parlor works regularly. Last time i have been there, they asked me if i want with mask and gloves.

So you are free to ask for it. Before Covid 19 i am sure the parlors would have asked for extra charge... Now it’s for free :-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua tuturor.

Nu am mai scris pe forum de ceva timp, ne cerem scuze celor care cautau aici un raspuns si nu l-au mai primit de la noi.

Ca majoritatea saloanelor de masaj, si noi, Noblesse Unic, am avut de suferit ca si business, si inca suferim, din cauza pandemiei de coronavirus.

Le multumim clientilor care si in aceste vremuri ne viziteaza si fac in asa fel ca si salonul isi poata continua functionarea.

Din cauza restrictiilor in vigoare, avem deschis in perioada aceasta doar intre orele 12-22, Luni-Duminica, deci in fiecare zi a saptamanii.

Desi functionam doar cu tura de zi, din respect pentru clientii fideli, momentan am ales sa pastram promotiile noastre care sunt valabile pana in ora 20.

Am ramas cu mai putine maseuze, doar cele mai vechi si mai profesioniste fete si-au continuat activitatea la noi.

 

Am respectat regulile de igiena legate de prevenirea raspandirii virusului Sars-Cov-2.
Inca din luna mai, de la redeschidere, am luat in serios pandemia si regulile.
Am analizat riscurile de transmitere in salon si am implementat o serie de masuri, care s-au dovedit eficiente, astfel incat pana acum, din informatiile noastre, niciuna dintre maseuzele noastre si niciun client de-al nostru nu au fost contaminati cu virusul in interiorul salonului.
Inca luam temperatura fetelor si a clientilor la intrarea in salon, ne dam cu dezinfectant, purtam masti si chiar si manusi uneori.
Am fost tinta ironiilor clientilor si i-am si pierdut pe unii din cauza asta, dar mergem inainte pe acest drum.

Gasiti mai multe informatii pe site
www.private-massage.ro

Sanatate tuturor!
Hai la un masaj bun!

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 59 minute, chester strike a spus:

A fost cineva pentru dominare la Sabrina? Cum e? Inteleg ca au o camera speciala, dar am o vaga impresie ca e un bullshit. Poate sa confirme cineva?

Am fost eu la Sabrina pentru dominare, mergi cu incredere e foarte experimentata, se mulează pe fanteziile tale 😁 si are multe accesorii proprii pt dominare. Intr-adevar au o camera cu cusca.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

Nu mai fusesem la saloane de masaj erotic în ultima vreme, dar luna asta am observat că erau anunțate fete noi la acest salon. Le-am facut rapid niște vizite să aflu dacă fetele noi sunt pe stilul pe care îl prefer. Am avut parte de o foarte plăcută experiență cu Alessia, destul erotism, nu m-am plictisit nicio secundă, a fost foarte distractiv, fata nu a e genul să facă figuri, e destul de permisivă, desigur că nici eu nu am exagerat cu pretențiile. Voi reveni, nu am ce să îi reproșez, mi-a plăcut atitudinea ei.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mai exista salonul asta? Chiar uitasem de el!

Am multe amintiri aici...e printre primele saloane din Bucuresti, tablourile de pe pereti care, din ce-mi amintesc sunt facute de o fosta cantareata, barul.de la subsol, iti deschidea receptionera, tin minte ca puteai plati cu cardul la receptie (lucru total neobisnuit, mai ales acum cativa, mutii ani), camerele inalte cu baie proprie...ce mai, old school baby! 

Din pacate au tot scazut calitatea, au adus fete naspa si n-am mai mers de vreo 6-7 ani.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...