Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am profitat de prețul promoțional de 150 lei (masajul erotic) pentru a afla ce plăceri sunt oferite la acest salon :)

    M-am programat telefonic pentru o oră cu ANDRA și am ajuns la ora stabilită, apoi în câteva minute deja eram în cameră cu fata care avea o costumație foarte frumoasă (chiar am fost impresionat) . Camera de masaj era destul de mică, iar baia de lângă cameră era foarte spațioasă și curată. Primisem un prosop care arăta foarte ok.

     ANDRA este o domnișoară frumoasă, îngrijită, comunicativă. Am fost dezamagit pentru că e pe dinafară în ceea ce privește masajul erotic. 

     Așa cum a scris mai sus și alt client al salonului, timpul alocat masajului este mai scurt decât la majoritatea saloanelor, așa că acțiunea ar trebui să fie mai intensă ca să se facă uitat dezavantajul legat de timp  -zic eu :)

 

>Salon :  8

        cearceaf de unică folosinţă
        baie curată
        prosop mare

        ora de masaj erotic are 45 minute conform regulamentului salonului (restul de timp până la o oră e destinat pregătirilor)

 

>Aspect Andra :  9,25 față/8 corp  (Andra e frumoasă)

>Masaj de relaxare :  7     

>Body massage :          2     (m-a amuzat cu varianta ei de body massage)

>Masaj erotic :           0,1 (de fapt e vorba doar de masturbare, care nici nu mi-a plăcut, altceva nu a făcut)

>GFE :                        

>Permisivitate :           4      (neinteresant pentru mine, dar bănuiesc că și alții ar fi considerat că e sub media a ceea ce sunt obișnuiți)

>Atitudine :                 9      (este comunicativă, politicoasă, mi-a plăcut să discut cu ea anumite subiecte)

 

 

      În ceea ce o privește pe Andra nici nu există erotism și mi-a dat de înțeles că nici nu consideră important capitolul acesta, e de-a dreptul plictisitoare fata, dar poate sunt obișnuit cu servicii mai bune.

      

      Pentru mine vizita la acest salon a fost un fiasco, dar voi mai încerca încă o dată, poate a fost aiurea doar pentru că am ales total greșit maseuza.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

stiti nu ca o sa se duca un sclav cu un cont facut cu 2 spatii intre mc si hammer ? =))

Se poate vedea vedea cant e făcut contul. Se verifica ușor.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Se poate vedea vedea cant e făcut contul. Se verifica ușor.

trebuie niste tigle lipsa pe casa sa faci asa ceva. cat de disperat ar putea fi cineva sa riste o situatie maxim de penibila?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna,

In noaptea care urmeaza vom trimite mesaj privat catre castigatori cu codurile, ca sa nu existe riscul situatiilor mentionate mai sus. Vom face valabile codurile acestea 10 zile ca sa aiba timp sa faca masajul castigat, tinand cont ca le primesc ei mai tarziu.

Si maine vineri, lansam a doua editie a concursului!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ne cerem scuze, chiar nu am putut trimite PM deoarece:
- userul Noblesse Unic nu il putem upgrada din motivul ca nu mai se accepta spatii in interiorul username

- am creat alt user si din motive necunoscute la formularul de plata CCBill da card declined si nu poate fi upgradat nici acela la premium sa putem da PM.

Am trimis tichet la admin sa vedem ce se poate rezolva.

 

Pana atunci, ii asteptam pe cei 2 castigatori de la concurs sa vina sa isi "ridice" premiile in masaje gratuite, demostrand prin logarea pe forum la noi in receptie ca acele user-name-uri le apartin.

 

mc hammer e programat deja astazi, asteptam cu interes experienta sa la Noblesse Unic.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arkham
  • Oras:Arkham

Ne cerem scuze, chiar nu am putut trimite PM deoarece:

- userul Noblesse Unic nu il putem upgrada din motivul ca nu mai se accepta spatii in interiorul username

- am creat alt user si din motive necunoscute la formularul de plata CCBill da card declined si nu poate fi upgradat nici acela la premium sa putem da PM.

Am trimis tichet la admin sa vedem ce se poate rezolva.

 

Pana atunci, ii asteptam pe cei 2 castigatori de la concurs sa vina sa isi "ridice" premiile in masaje gratuite, demostrand prin logarea pe forum la noi in receptie ca acele user-name-uri le apartin.

 

mc hammer e programat deja astazi, asteptam cu interes experienta sa la Noblesse Unic.

 

eu zic sa mai trageti o gura de aer proaspat ! clienti veti avea si nu trebuie sa disperati !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CONCURS CU PREMII IN MASAJE GRATUITE PENTRU MEMBRII FORUMULUI NIMFOMANE

 

EDITIA 2
 

Pot participa membrii forumului care sunt inscrisi pe forum cu cont cel tarziu pe 22.09.2018. Nu acceptam conturi create recent, in ultimele aprox 15 zile, ca sa nu cream discutii.

Tot ce trebuie sa faceti sa va inscrieti la concurs e sa apreciati aceasta postare. Intra in concurs aprecierile postarii care au fost date pana cel tarziu duminica 07.10.2018, ora 23.00.
 

PREMII
Premiul 1 - 
Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic VIP Fantezie, de efectuat la Noblesse Unic in saptamana  08-14.10.2018. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 300 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

Premiul 2 - Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic clasic, de efectuat la Noblesse Unic in saptamana  08-14.10.2018. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 200 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

Premiul 3 - Voucher Invitat gratuit, de efectuat la Noblesse Unic in saptamana  08-14.10.2018. Asta inseamna ca puteti aduce cu dvs un invitat si acesta va beneficia gratuit acelasi tip de masaj sau consumatie ca si cele achitate de dvs. De exemplu, daca platiti un masaj de 60 de minute care costa 200 ron, invitatul dvs va avea si el un masaj de 60 de minute gratuit, daca platiti o sticla de vin, invitatul va avea si el o sticla de vin gratuit etc. Valoarea voucherului gratuit poate fi de maxim 500 Ron, dupa care restul serviciilor sau consumatiei se taxeaza la pret normal. Aceast premiu nu poate fi folosit in conjunctie cu alte oferte sau promotii si exclude masajele sau sedintele spa efectuate cu 2 sau mai multe maseuze simultan.

DESEMNARE CASTIGATOR

Duminica seara, 07.10.2018, la ora 23 vom verifica cine a apreciat postarea si vom considera ca respectivii membri sunt inscrisi in concurs.
Vom face apoi o tragere la sorti si trei dintre cei inscrisi vor castiga premiile. Premiul va trebui "ridicat" in urmatoarele 7 zile. Vom anunta aici numele celor care au castigat si le vom transmite codurile de discount aferente. Daca cel care a castigat nu poate din diverse motive sa isi "incaseze" premiul, va avea dreptul sa il doneze catre oricare alt membru al forumului. Nu conditionam vizita dvs la noi de scrierea vreunei recenzii.

Cei care castiga premiul nu pot beneficia de el daca fac parte dintre cei care sunt pe BlackList la noi la salon, din pacate avem vreo 5-6 persoane in aceasta situatie pe care nu ni-i mai dorim ca si clienti, nici cu bani si nici fara bani.

Asteptam sa va inscrieti si bineinteles feedback-ul vostru referitor la idee.

 

MULT SUCCES TUTUROR!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti
www.private-massage.ro

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

as fi venit in seara asta dar sunt prea trotilat, plm, e joi, joistii vineristii, din astea. sa fiti iubiti

Pai la cat esti de neandertalian, ce sa stii altceva, decat sa bei ca porcu', sa te-mbeti ca un drojdier si sa dormi prin santuri ca un aurolac.

Si mai vrei masaj gratis ! Milogule !

Trei pasi in fatza si arunca-te in prapastie. Faci un bine omenirii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Primul premiu ridicat!

Aseara, vineri 05.10.2018, mc hammer a fost la salon si a primit premiul, un masaj erotic clasic gratuit. Masajul l-a facut cu Katy, cu care s-a programat in prealabil cu cateva ore inainte. Sa stiti ca domnul e un client foarte ok si comunicativ, speram ca nu l-am dezamagit cu serviciile noastre la Noblesse Unic!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună,

 

Deoarece sunt în curs înscrierile la cea de-a doua ediție, am vrut doar să subliniem faptul că facem un concurs pe bune și că premiile se acordă, pentru a încuraja și pe alți membri ai forumului să se alăture.

 

Nu am vrut să stricăm nimic din planul tău, scuze dacă am postat prea devreme, chiar îți mulțumim pentru încrederea acordată prin vizita ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...