Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Spoilers!

V-ati grabit cu acest anunt, trebuia sa ma lasati pe mine sa scriu recenzia si sa includ detaliile astea.

Ca sa vezi, ai fost spoilerit ! Adica voiai tu sa spui ca esti "Ok si comunicativ", nu ?  :slap2  :slap2

Auzi mah, si dai punct postarii salonului ? Pai de ce, ca esti  "Ok si comunicativ" ?   :laugh2  :laugh2

Tantalau e putzin spus !

Io-te cine s-a gasit sa se ia de mine, meltean de la Cracaoani, cu tzarana in buzunar.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Am hotarat sa extindem pana marti 9.oct.2018  la ora 23 perioada in care acceptam inscrieri la cea de doua editia a concursului nostru cu premii in masaje gratuite.
Asta pentru a da sansa si celor care nu intra in weekend pe forum sa se inscrie.
Nu uitati ca am pus "la bataie" 3 premii de data aceasta!

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ca sa vezi, ai fost spoilerit ! Adica voiai tu sa spui ca esti "Ok si comunicativ", nu ? :slap2 :slap2

Auzi mah, si dai punct postarii salonului ? Pai de ce, ca esti "Ok si comunicativ" ? :laugh2 :laugh2

Tantalau e putzin spus !

Io-te cine s-a gasit sa se ia de mine, meltean de la Cracaoani, cu tzarana in buzunar.

Marto, pentru simptomele de schizofrenie iti recomand injectiile cu eliberare prelungita si mai poti testa un tratament cu hormoni pentru echilibrarea post menopauză.

Multa sanatate

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună,

 

Deoarece sunt în curs înscrierile la cea de-a doua ediție, am vrut doar să subliniem faptul că facem un concurs pe bune și că premiile se acordă, pentru a încuraja și pe alți membri ai forumului să se alăture.

 

Nu am vrut să stricăm nimic din planul tău, scuze dacă am postat prea devreme, chiar îți mulțumim pentru încrederea acordată prin vizita ta.

 

Daca vine Paulica ati belit pula, va fute ala pana vi se face foame =))

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ala bala portocala, cu voucheru' in mana si un Uber electric ales pe spranceana, ajung la binecunoscutul stabiliment. Cand ai zero asteptari, nu poti avea dezamagiri, nu? Dar, sa vedem.

 

Asaaaa, deci intru, ma recomand, arat dovada si tanti receptionista ma roaga sa astept pe binecunoscuta canapea.

In 5 minute ajunge si Katy, joviala, draguta, si ma ia cu dumneaei spre locul cu masaje. Mai era o fata pe hol si parea bine dispusa, situatiune care mie mi-a placut. Camera era dotata cu ce trebuie, totul curat, muzica pe gustul meu, un plus

Imi da un prosop, fac un dus si cand ma intorc mai stau 3 minute dupa care apare si Katy cu un prosop pe ea.

Ma roaga frumos sa ma las pe pat si se apuca de masaj dar nu inainte sa ma intrebe cum vreau masajul. Mai ferm, ca eram obosit.

Masajul a fost de calitate, din toate punctele de vedere, am reusit sa ma relaxez si sa am o discutie interesanta cu ea.

Cand ma roaga sa ma intorc dau de un trup exact pe gustul meu, unsuros si lasciv care ma face in 5 minute sa termin foarte foarte exploziv. Mai ales ca m-a lasat sa o ating :)

Dupa dusurile de rigoare, ma intreaba daca vreau sa beau ceva, frumos din partea ei.

 

Note subiective: 

 

Masaj erotic: 10, unul din cele mai bune avute vreodata

Katy: 10 la fata, mie mi s-a parut o fata frumoasa

          9 la corp, mie nu imi plac slim, si ea are forme definite, frumoase

          10 la atitudine, stie bine ce face, pare sa-i si placa

Locatie: 8.5, nu am sesizat schimbari fata de alte dati.

 

Concluzie: buna Katy asta, de revenit :)

 

See ya!

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ala bala portocala, cu voucheru' in mana si un Uber electric ales pe spranceana, ajung la binecunoscutul stabiliment. Cand ai zero asteptari, nu poti avea dezamagiri, nu? Dar, sa vedem.

 

Asaaaa, deci intru, ma recomand, arat dovada si tanti receptionista ma roaga sa astept pe binecunoscuta canapea.

In 5 minute ajunge si Katy, joviala, draguta, si ma ia cu dumneaei spre locul cu masaje. Mai era o fata pe hol si parea bine dispusa, situatiune care mie mi-a placut. Camera era dotata cu ce trebuie, totul curat, muzica pe gustul meu, un plus

Imi da un prosop, fac un dus si cand ma intorc mai stau 3 minute dupa care apare si Katy cu un prosop pe ea.

Ma roaga frumos sa ma las pe pat si se apuca de masaj dar nu inainte sa ma intrebe cum vreau masajul. Mai ferm, ca eram obosit.

Masajul a fost de calitate, din toate punctele de vedere, am reusit sa ma relaxez si sa am o discutie interesanta cu ea.

Cand ma roaga sa ma intorc dau de un trup exact pe gustul meu, unsuros si lasciv care ma face in 5 minute sa termin foarte foarte exploziv. Mai ales ca m-a lasat sa o ating :)

Dupa dusurile de rigoare, ma intreaba daca vreau sa beau ceva, frumos din partea ei.

 

Note subiective: 

 

Masaj erotic: 10, unul din cele mai bune avute vreodata

Katy: 10 la fata, mie mi s-a parut o fata frumoasa

          9 la corp, mie nu imi plac slim, si ea are forme definite, frumoase

          10 la atitudine, stie bine ce face, pare sa-i si placa

Locatie: 8.5, nu am sesizat schimbari fata de alte dati.

 

Concluzie: buna Katy asta, de revenit :)

 

See ya!

 

Multumim pentru recenzie, o singura observatie avem, ca ti-a placut asa de tare ca nu te-ai te-ai mai riscat (inca) sa te inscrii la cea de-a doua editie a concursului cu premii!

Cum tinem inscrierile deschise pana la miezul noptii, deci inca 2 ore de acum incolo, mai ai timp sa o faci, si tu si cei care mai doresc. Sunt 3 premii de castigat de data aceasta.

 

Linkul de la postarea cu editia a doua a concursului este aici!

https://nimfomane.com/forum/topic/13783-noblesse-unic-masaj-0727148861-0212112555/?p=5200266

 

Suntem membri premium acum, si trimitem castigatorilor codurile de discount pe PM, nu mai e nevoie deci sa va autentificati in receptie la noi ca sa demonstrati cine sunteti, e suficient sa aveti un cod de discount valabil. Nu uitati ca daca intrati in concurs si castigati si totusi nu doriti premiul, puteti darui codul de discount altui membru, trebuie doar sa ne anuntati si pe noi ca a fost donat codul si asta e tot.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

@ noblesse unic

    Stati mah dreak la locu' vostru, nu va bagati unde n-aveti treaba.

    Poate va mananca undeva sa astern p'aci pretentiile fetelor. Ca tot intreba cineva daca mitocanul a lasat vreo spaga maseuzei.

    Se stie foarte bine cum e la salonul vostru cu tipsurile. Si nu de-acum, de ani de zile. Las-o pe Francesca, ia-o pe Natalia, Ana,        Beatrice, mai recent Betty, da ?

    Asa ca vedeti-va acolo de-ale voastre ca n-aveti nicio treaba cu disputele de-aici de pe forum.

    Pricepurati mah, ob-urilor ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Tragere la sorti concurs cu premii in masaje gratuite, editia 2 - oct 2018, Noblesse Unic

REZULTATE CONCURS CU PREMII IN MASAJE GRATUITE, EDITIA 2 - oct 2018 (foto+video)
Link video:
https://www.facebook.com/privatemassagespa/videos/479725245863594/
 
Felicitari celor 3 membri ai forumului Nimfomane care, in urma tragerii la sorti, au castigat la acest concurs.
 
m mister a castigat premiul 1
Premiul 1 - Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic VIP Fantezie, de efectuat la Noblesse Unic intre 11-20.10.2018. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 300 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.
 
mc hammer a castigat premiul 2
Premiul 2 - Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic clasic, de efectuat la Noblesse Unic intre 11-20.10.2018. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 200 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.
 
the thinker a castigat premiul 3
Premiul 3 - Voucher Invitat gratuit, de efectuat la Noblesse Unic intre 11-20.10.2018. Asta inseamna ca puteti aduce cu dvs un invitat si acesta va beneficia gratuit acelasi tip de masaj sau consumatie ca si cele achitate de dvs. De exemplu, daca platiti un masaj de 60 de minute care costa 200 ron, invitatul dvs va avea si el un masaj de 60 de minute gratuit, daca platiti o sticla de vin, invitatul va avea si el o sticla de vin gratuit etc. Valoarea voucherului gratuit poate fi de maxim 500 Ron, dupa care restul serviciilor sau consumatiei se taxeaza la pret normal. Aceast premiu nu poate fi folosit in conjunctie cu alte oferte sau promotii si exclude masajele sau sedintele spa efectuate cu 2 sau mai multe maseuze simultan.
 
Tragerea la sorti a fost efectuata de Diana receptionera, iar ca juriu pentru verificarea corectitudinii extragerii a fost Lavinia maseuza.
 
Speram sa va placa videoclipul.
 
In timpul regulamentar anuntat, respectiv pana Marti 09.10.2018 ora 23.59, s-au inscris 10 participanti la acest concurs (vezi foto)
 
Va multumim tuturor!
 
Masajele castigate ca premiu trebuie efectuate intre 11-20 Oct 2018, cu programare in prealabil. La receptie in momentul platii veti spune ca sunteti castigator la concurs forum Nimfomane editia 2 si veti furniza receptionerei codul de discount primit dinspre noi.
Codurile de discount le trimitem prin PM direct catre membrii respectivi de pe forum.
 
Daca cel care a castigat nu poate din diverse motive sa isi "incaseze" premiul, va avea dreptul sa il doneze catre oricare alt membru al forumului. Nu conditionam vizita dvs la noi de scrierea vreunei recenzii.

 

post-107928-0-31656100-1539251953_thumb.jpeg

post-107928-0-65488300-1539251963_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata concursurile?

Pai speram sa ma faceti sa reinvat si eu drumul catre voi.

 

Buna seara,

 

Am trimis celor 3 castigatori de la editia a doua a concursului PM cu codurile de discount si nu ne-au confirmat primirea acestora.

Nu am putut accesa nici forumul vreo 2 zile, a mai intampinat cineva probleme?

Vrem sa acordam premiile apoi imediat vom lansa un nou concurs, ne-ar face mare placere ca dintre clientii nostri vechi unii sa reinceapa sa ne viziteze!

Multa bafta la editiile viitoare tie, si pe cei care i-au castigat ii rugam frumos sa ne confirme daca se poate primirea prin PM a codurilor castigatoare pentru masajele gratuite.

 

O saptamana minunata tuturor!

 

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere
  • Telefon: 0722000000
  • Oras:In apropiere

Noblesse unic-ule, n-aveti fete aratoase, ce sa va fac. Zau, nu le-nsir, da' am fost la vreo sapte, nu e bre niciuna ca lumea. Sorry !

Nu stiu daca marea lor problema e la fizicul fetelor sau la atitudinea lor.

Poate intre timp s-a mai schimbat starea de fapt

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu stiu daca marea lor problema e la fizicul fetelor sau la atitudinea lor.

Poate intre timp s-a mai schimbat starea de fapt

 

Buna,

 

Va garantam ca feedback-ul de aici de pe forum ne-a ajutat mult sa incepem sa refacem calitatea serviciilor pe care le oferim.

Am facut schimbari si la nivelul maseuzelor si la nivelul receptiei.

Pe maseuzele care erau <bine> la fizic dar aveau o atitudine care lasa de dorit, le-am <lasat de dreapta>.

Acum lucram temporar in mai putine fete dar sansa ca ele sa aiba o atitudine buna este mult mai mare.

Chiar cautam maseuze cu bun simt care sa completeze colectivul actual, aviz amatoarelor...

 

In alta ordine de idei, premiul 3 the thinker a confirmat primirea codului de discount, la fel si premiul 2 mc hammer. De la premiul 1 m mister nu am primit confirmare inca...

Nu uitati, oricine rezerva online folosind formularul de pe site, primeste 50 ron discount la serviciile noastre pana in ora 20.00

Va asteptam cu drag la Noblesse Unic!

www.private-massage.ro

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...