Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara, vreau sa mulțumesc salonul pentru serviciile oferite și nu în ultimul rând Maya o fata de 170 și cu forme bine definite. Maya este o fata care știe ce face in domeniu de masaj de relaxare cu tehnici de masaj bine știute și masajul erotic este acel masaj erotic cu multa pasiune tandrețe și tehnici de finalizare de masaj erotic. Nu este o labă. O astfel de fata nu am mai găsit de multă vreme în domeniul de masaj cu atâtea calității, are pasiune , tehnici,vesela, carismatic și inteligența. Felicitări conduceri că au o astfel de fata in salon. Masaj relaxare +10. Masaj erotic +++10. Salon igiena 10. Vă mulțumesc o sa revin tot la Maya sper să o mai găsesc și data viitoare. Poate o să aibă și poze până data viitoare .

 

Buna Mircea,

Ne flateaza recenzia ta. Sincer, mai avem mult pana la nota 10 constant, dar daca in cazul tau am facut asta, inseamna ca suntem pe drumul cel bun!

Maya are un feedback pozitiv in majoritatea cazurilor, si chiar excelent in cazul tau.

 

Pe data viitoare!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Lansam astazi de SFANTUL NICOLAE O NOUA PROMOTIE
MASAJE INCEPAND CU DOAR 100 RON per ora la NOBLESSE UNIC!


HAPPY HOUR FIX 50% REDUCERE!
E simplu sa faci un masaj la jumatate de pret la Noblesse Unic.
1) Mai intai fa-ti o programare online folosind formularul dedicat de la noi de pe site, dureaza doar 1 minut.
2) Apoi vino la masaj in intervalul orar 13.00-14.00, spune codul HAPPYHOUR50 la receptie si primesti pe loc 50% reducere la masajul erotic clasic, erotic VIP fantezie si pachete SPA.
Promotie valabila in zilele de Luni, Marti, Miercuri si Joi, pentru prima ora pe care clientul respectiv o petrece la salon in ziua mentionata. Serviciile care includ un client impreuna cu doua sau mai multe maseuze simultan nu fac parte din promotie.
Ora de masaj promotionala poate incepe la oricare dintre orele 13.00, 13.15, 13.30, 13.45 sau 14.00.
Aceasta oferta nu poate fi cumulata cu alte oferte/promotii/discounturi.
Va asteptam cu drag!

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O mica intrebare.Pe cand vom putea admira pe site-ul vostru poze cu fetele "noi"  ale salonului ?

 

Buna seara,

 

Avem multe-multe fete noi, acum vreo 2 zile le-am facut poze si saptamana viitoare le publicam profile complete la noi pe site.

Pana atunci, credeti-ne pe cuvant, ca merita vazute!

Astazi am avut peste 10 maseuze la prezentari pe timpul serii si tot avem multe fete pana spre orele diminetii.

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Sa stiti ca toti cei trei castigatori de la editia a doua a concursului nostru cu premii in masaje gratuite si-au "ridicat" premiile.
Ne declaram multumiti de cum au decurs inscrierile, tragerea la sorti si decernarea premiilor, astfel ca vor proceda la a face si editia a treia a acestui concurs, in luna decembrie, probabil vom demara in cateva zile.
Speram sa avem parte de o participare record, si oricum premiile vor fi pe masura, asa mai speciale ca doar vine Craciunul!
 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Am zis sa beneficiez de oferta Happyhour si m-ma programat la Jasmin. Am primit confirmare pe whatsapp si dus am fost.

 

Locatia - nota 9: Str. Leonida 8, se gasesc locuri de parcare pe straduta.

 

Am fost invitat in lobby de receptionera, servit cu apa plata la 0.5, ramas in asteptarea fetei. Isi face aparitia (surprinzator de placuta) si Jasmin, sunt invitat la etaj, camerele erau libere la ora aceea. Pentru ca ma programasem, nu mai mai intalnit cu alte fete.

 

Fata - nota 9.5: 26 ani, corpolenta, frumoasa la fata, sani plini nr.3+, frumosi tare, inalta la 170+, genul dupa care te uiti, machiata putin, mi-a placut de la inceptut, m-a poftit la dus, si-a facut si ea in baia de pe hol. Nota: 9.5, pentru pretentiosi, exista putina burtica.

 

Detalii despre servicii:

 

Masajul de relaxare - nota 9, placut, cu miscari lente, fara sa se forteze si fara sa provoace durere, migalos, ma declar multumit. Data viitoare o sa rog si masaj la maini.

 

Masajul erotic - nota 10, in acelasi ritm, incet si fara graba, cu corpul si cu sanii aceia greuti, cu degetele prin zonele erogene. Cand a crescut tensiunea erotica, m-am intors pentru finalizare, ce a venit pe fondul gemetelor fetei, si cu sanii stransi in palmele mele. Foarte senzual si erotic masajul, mai ales ca apropierea de Jasmin e o placere, un chip fresh, cu ochi frumosi si buze carnoase de iti vine sa le mananci :)

 

Tarifare: 100 lei intre orele 13 - 14, luni - joi.

 

Voi reveni la noblesse si la jasmin, ne-am conversat destul de mult in timpul masajului, pentru ca ne-am placut reciproc, surprinsa (placut) de faptul ca nu am pus-o sa stea in tot felul de pozitii, ba chiar am simtit ca si-ar fi dorit sa imi plimb mainile mai mult pe ea la erotic.

In orice caz, i-am smotocit bine de tot sanii aia fenomenali :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am zis sa beneficiez de oferta Happyhour si m-ma programat la Jasmin. Am primit confirmare pe whatsapp si dus am fost.

 

Locatia - nota 9: Str. Leonida 8, se gasesc locuri de parcare pe straduta.

 

Am fost invitat in lobby de receptionera, servit cu apa plata la 0.5, ramas in asteptarea fetei. Isi face aparitia (surprinzator de placuta) si Jasmin, sunt invitat la etaj, camerele erau libere la ora aceea. Pentru ca ma programasem, nu mai mai intalnit cu alte fete.

 

Fata - nota 9.5: 26 ani, corpolenta, frumoasa la fata, sani plini nr.3+, frumosi tare, inalta la 170+, genul dupa care te uiti, machiata putin, mi-a placut de la inceptut, m-a poftit la dus, si-a facut si ea in baia de pe hol. Nota: 9.5, pentru pretentiosi, exista putina burtica.

 

Detalii despre servicii:

 

Masajul de relaxare - nota 9, placut, cu miscari lente, fara sa se forteze si fara sa provoace durere, migalos, ma declar multumit. Data viitoare o sa rog si masaj la maini.

 

Masajul erotic - nota 10, in acelasi ritm, incet si fara graba, cu corpul si cu sanii aceia greuti, cu degetele prin zonele erogene. Cand a crescut tensiunea erotica, m-am intors pentru finalizare, ce a venit pe fondul gemetelor fetei, si cu sanii stransi in palmele mele. Foarte senzual si erotic masajul, mai ales ca apropierea de Jasmin e o placere, un chip fresh, cu ochi frumosi si buze carnoase de iti vine sa le mananci :)

 

Tarifare: 100 lei intre orele 13 - 14, luni - joi.

 

Voi reveni la noblesse si la jasmin, ne-am conversat destul de mult in timpul masajului, pentru ca ne-am placut reciproc, surprinsa (placut) de faptul ca nu am pus-o sa stea in tot felul de pozitii, ba chiar am simtit ca si-ar fi dorit sa imi plimb mainile mai mult pe ea la erotic.

In orice caz, i-am smotocit bine de tot sanii aia fenomenali :)

 

Buna Visitor3,

 

Ne bucura mult recenzia ta si suntem mandri de calificativele primite!

Jasmin se pare ca face o treaba buna constant, majoritatea clientilor ei pleaca multumiti.

Fiind prima recenzie de HappyHour, trebuie sa reamintim clientilor ca Ora de masaj promotionala poate incepe la oricare dintre orele 13.00, 13.15, 13.30, 13.45 sau 14.00.

Deci si daca se programeaza cineva la ora 14.00, prinde oferta de 50% discount, si face masaj de la 14.00 la 15.00 (de luni pana joi inclusiv)

 

Iti multumim pentru feedback!

 

Pe data viitoare!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, i se spunea Dirty Hairy

 

O sa fii surprins, dar gusturile clientilor sunt foarte diverse. De cand cu discutia despre "hairy" pe topic, avem clienti noi interesati chiar de fete "dotate" astfel!

De unde se vede ca orice discutie e binevenita, chiar daca subiectul poate parea mai "tabu" sau mai "incomod".

 

Avem de-acum aproape 20 de fete in echipa noastra, blonde, brunete, roscate si cochete. Merita vazute.

Un weekend minunat tuturor.

 

Enjoy the snow!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Inca o vizita la noblesse. Aleasa a fost Lavinia de data asta :)

 

Fata - nota 9: 26 ani, curvy, si ea este frumoasa la fata, sani plini nr.3+, frumosi, undeva la 1.60. Nota: 9, nu o recomanda fanilor de slim.

 

Detalii despre servicii:

 

Masajul de relaxare - nota 9.5, se vede ca are experienta mare in masaj, este de 3 ani la noblesse. Masaj ferm si lent, inclusiv pe maini.

 

Masajul erotic - nota 9.5, il face pe semi-intuneric, fapt ce mie mi-a amplificat tensiunea erotica. Maseaza cu corpul si cu sanii, si cu degetele prin zonele erogene. M-a excitat foarte tare respiratia si buzele ce se plimbau lasciv pe la urechea mea, nu am mai rezistat si am rugat-o sa ma atinga si cu limbuta, foarte dragut. La fel ca data trecuta, m-am jucat in voie cu sanii si am mangaiat-o peste tot, are un fund mare si tare, o placere sa il cuprinzi in palme.

 

Desi la inceput parea o tipa tacuta, ne-am conversat mult la relaxare, mi-a povestit multe intamplari fapt ce a destins atmosfera si ne-a apropiat mai mult pentru ceea ce a urmat la erotic.

 

O trec la capitolul experiente reusite si placute, din nou la pretul de 100 lei.

 

Daca imi va mai permite timpul, as mai face inca o incercare saptamana asta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Manat de curiozitate, mi am facut programare. Prima data am tinut un mic chat pe whatsapp. Si mi a recomandat sa mi fac programarea online, sa beneficiez de promotie 50%.

Am ajuns la adresa, sunat si invitat inauntru. Am intrat intr o camera, care cred ca este receptia si servit o apa plata. Am venit si Jasmin( pe ea o vream), am facut prezentarile si am plecat impreuna cu ea si receptionera sa platesc . AM PRIMIT BON FISCAL,  foarte tare. Serviciu a fost 150 lei, (pretul este redus de la 300 lei). Am mers in camera special amenajat ptr ce urma sa facem. Ce este de mentionat , caldura placut din salon. Bravo!!! Dusul este langa camera, nu te plimbi cu puta goala, pe hol. Dupa dus, atat eu cat si ea( ce nu mi a placut, ca ea face dus in alta parte, mi ar fi placut sa facem impreuna), ne am tolanit pe saltea. Am servit o guma de mestecat impreuna si imi mintea mea sa proiectat un film cu FK , dar pl. In fine. Masajul de relaxare foarte bun, chiar mi a placut. Iar cel erotic superb. Chiar nu stiu ce cuvinte sa folosesc , sa descriu cu a fost. Cel mai bine este sa mergeti sa simtit pe pielea voastra .  ptr mine a fost de nota 10.  De la intrare in salon, pana la iesire.   

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Manat de curiozitate, mi am facut programare. Prima data am tinut un mic chat pe whatsapp. Si mi a recomandat sa mi fac programarea online, sa beneficiez de promotie 50%.

Am ajuns la adresa, sunat si invitat inauntru. Am intrat intr o camera, care cred ca este receptia si servit o apa plata. Am venit si Jasmin( pe ea o vream), am facut prezentarile si am plecat impreuna cu ea si receptionera sa platesc . AM PRIMIT BON FISCAL,  foarte tare. Serviciu a fost 150 lei, (pretul este redus de la 300 lei). Am mers in camera special amenajat ptr ce urma sa facem. Ce este de mentionat , caldura placut din salon. Bravo!!! Dusul este langa camera, nu te plimbi cu puta goala, pe hol. Dupa dus, atat eu cat si ea( ce nu mi a placut, ca ea face dus in alta parte, mi ar fi placut sa facem impreuna), ne am tolanit pe saltea. Am servit o guma de mestecat impreuna si imi mintea mea sa proiectat un film cu FK , dar pl. In fine. Masajul de relaxare foarte bun, chiar mi a placut. Iar cel erotic superb. Chiar nu stiu ce cuvinte sa folosesc , sa descriu cu a fost. Cel mai bine este sa mergeti sa simtit pe pielea voastra .  ptr mine a fost de nota 10.  De la intrare in salon, pana la iesire.   

Ai fost la masaj VIP ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
PROGRAM FUNCTIONARE SARBATORI 2018-2019 (Craciun si Revelion)
Salonul de masaj erotic Noblesse Unic Bucuresti va fi DESCHIS si in perioada sarbatorilor de iarna, insa in anumite zile va avea un program mai scurt.
Dupa cum vedeti lucram de Craciun si e posibil sa deschidem si de Revelion.
Deoarece in unele zile programul de functionare poate suferi modificari, va rugam sa va faceti o programare telefonica inainte de a veni la noi.
 
Luni 24.12.2018 – Deschis 12(pranz)-21
Marti 25.12.2018 – INCHIS
Miercuri 26.12.2018 – Deschis 16-06dimineata
Joi 27.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Vineri 28.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Sambata 29.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Duminica 30.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Luni 31.12.2018 – INCHIS
Marti 01.01.2019 – Deschis 16-02dimineata
Miercuri 02.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Joi 03.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
 
Tuturor clientilor si colaboratorilor nostri, le dorim sincer
CRACIUN FERICIT!
LA MULTI ANI 2019!
SARBATORI FERICITE!

Si pentru membrii acestui forum, sa va aduca 2019 tot ceea ce va doriti!

Christimas_2018_schedule_RO.bmp

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
PROGRAM FUNCTIONARE SARBATORI 2018-2019 (Craciun si Revelion)
Salonul de masaj erotic Noblesse Unic Bucuresti va fi DESCHIS si in perioada sarbatorilor de iarna, insa in anumite zile va avea un program mai scurt.
Dupa cum vedeti lucram de Craciun si e posibil sa deschidem si de Revelion.
Deoarece in unele zile programul de functionare poate suferi modificari, va rugam sa va faceti o programare telefonica inainte de a veni la noi.
 
Luni 24.12.2018 – Deschis 12(pranz)-21
Marti 25.12.2018 – INCHIS
Miercuri 26.12.2018 – Deschis 16-06dimineata
Joi 27.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Vineri 28.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Sambata 29.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Duminica 30.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Luni 31.12.2018 – INCHIS
Marti 01.01.2019 – Deschis 16-02dimineata
Miercuri 02.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Joi 03.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
 
Tuturor clientilor si colaboratorilor nostri, le dorim sincer
CRACIUN FERICIT!
LA MULTI ANI 2019!
SARBATORI FERICITE!

Si pentru membrii acestui forum, sa va aduca 2019 tot ceea ce va doriti!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
PROGRAM FUNCTIONARE SARBATORI 2018-2019 (Craciun si Revelion)
Salonul de masaj erotic Noblesse Unic Bucuresti va fi DESCHIS si in perioada sarbatorilor de iarna, insa in anumite zile va avea un program mai scurt.
Dupa cum vedeti lucram de Craciun si e posibil sa deschidem si de Revelion.
Deoarece in unele zile programul de functionare poate suferi modificari, va rugam sa va faceti o programare telefonica inainte de a veni la noi.
 
Luni 24.12.2018 – Deschis 12(pranz)-21
Marti 25.12.2018 – INCHIS
Miercuri 26.12.2018 – Deschis 16-06dimineata
Joi 27.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Vineri 28.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Sambata 29.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Duminica 30.12.2018 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Luni 31.12.2018 – INCHIS
Marti 01.01.2019 – Deschis 16-02dimineata
Miercuri 02.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
Joi 03.01.2019 – Deschis 12(pranz)-06dimineata
 
Tuturor clientilor si colaboratorilor nostri, le dorim sincer
CRACIUN FERICIT!
LA MULTI ANI 2019!
SARBATORI FERICITE!

Si pentru membrii acestui forum, sa va aduca 2019 tot ceea ce va doriti!

post-107928-0-78063500-1545590555_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CONCURS CU PREMII IN MASAJE GRATUITE PENTRU MEMBRII FORUMULUI NIMFOMANE

EDITIA a 4-a - decembrie 2018

Asa cum am promis, iata o noua editie a concursului nostru!

 

Pot participa membrii forumului care sunt inscrisi pe forum cu cont cel tarziu pe 10.dec.2018. Nu acceptam conturi create recent, in ultimele aprox 15 zile, ca sa nu cream discutii.

Tot ce trebuie sa faceti sa va inscrieti la concurs e sa apreciati pozitiv aceasta postare. Intra in concurs aprecierile pozitive ale postarii, care au fost date pana cel tarziu luni 31.12.2018, ora 23.00.
Daca ati apreciat postarea noastra si totusi nu doriti sa luati parte la tragerea la sorti, va rugam sa specificati asta printr-un PM catre noi.
 

PREMII

Premiul 1 - Un pachet gratuit de tipul Pachet erotic SPA+Masaj nud clasic cu o maseuza - 120 minute, de efectuat la Noblesse Unic in perioada 03-13.01.2019. Pachetul consta in 60 minute de spa acces adica sauna si jacuzzi, insotit de domnisoara aleasa, ora urmata de 60 minute de masaj erotic clasic, desfasurat in camera destinata masajului. Pachetul dureaza 120 minute si costa in mod normal 360 ron. Pachetul se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

Premiul 2 - Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic VIP Fantezie, de efectuat la Noblesse Unic in perioada 03-13.01.2019. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 300 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

Premiul 3 - Un masaj gratuit de tipul Masaj Erotic clasic, de efectuat la Noblesse Unic in perioada 03-13.01.2019. Masajul dureaza 60 minute si costa in mod normal 200 ron. Sedinta de masaj se poate face la orice ora. Programul nostru este zilnic, de la 12(pranz) pana la 6 dimineata urmatoare. Trebuie facuta programare in prealabil.

DESEMNARE CASTIGATOR

Duminica seara, 31.12.2018, la ora 23 vom verifica cine a apreciat pozitiv postarea si vom considera ca respectivii membri sunt inscrisi in concurs.
In data de 02 sau 03 ianuarie 2019, vrem sa facem tragerea la sorti si extragerea de fie facuta de catre un membru al forumului! Asteptam sa vedem cine se ofera. Cine vine sa faca tragerea la sorti va avea parte de un masaj la jumatate de pret cu ocazia acelei vizite.
Vom face apoi o tragere la sorti si trei dintre cei inscrisi vor castiga premiile. Premiul va trebui "ridicat" in intervalul specificat, 03-13.01.2019. Vom anunta aici numele celor care au castigat si le vom transmite codurile de discount aferente prin PM. Daca cel care a castigat nu poate din diverse motive sa isi "incaseze" premiul, va avea dreptul sa il doneze catre oricare alt membru al forumului, cu conditia sa ne anunte pe PM despre decizia sa. Nu conditionam vizita dvs la noi de scrierea vreunei recenzii.

Cei care castiga premiul nu pot beneficia de el daca fac parte dintre cei care sunt pe BlackList la noi la salon, din pacate avem vreo 5-6 persoane in aceasta situatie pe care nu ni-i mai dorim ca si clienti, nici cu bani si nici fara bani.

Asteptam sa va inscrieti si bineinteles, ca si in alte dati feedback-ul vostru referitor la idee.

 

MULT SUCCES TUTUROR!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti
www.private-massage.ro

  • Like 18
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

In data de 02 sau 03 ianuarie 2019, vrem sa facem tragerea la sorti si extragerea de fie facuta de catre un membru al forumului! Asteptam sa vedem cine se ofera. Cine vine sa faca tragerea la sorti va avea parte de un masaj la jumatate de pret cu ocazia acelei vizite.

 

Eu, normal

+ primul vot, a se nota aspectul asta :)

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu, normal

+ primul vot, a se nota aspectul asta :)

 

S-a notat ca primul inscris la concurs esti tu mc hammer!

Iti multumim ca esti alaturi de noi de fiecare data!

 

Cat despre cine face tragerea la sorti, o sa vedem ce alti membri se mai ofera si decidem la momentul respectiv...

Noi avem salonul deschis cu program normal pana luni dimineata, asa ca va asteptam la un masaj bun si in acest weekend!

 

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

 

 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

S-a notat ca primul inscris la concurs esti tu mc hammer!

Iti multumim ca esti alaturi de noi de fiecare data!

https://media.giphy.com/media/n1ZEneSGJewIU/giphy.gif

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

               Buna  seara! Am ajuns si eu la Noblesse saptamana trecuta in urma unei rezervari online cu frumoasa Jasmin. Am ales masaj erotic si am prins reducerea “Happy Hour” J. Nu am apucat sa vad toate fetele pt. ca bifasem deja pe site maseuza. Salonul foarte ok, multe camere, am ramas placut impresionat. Doamna de la receptie foarte amabila.

              Jasmin te incanta inca din primele secunde prin prezenta ei si cred ca e imposibil sau extrem de greu sa nu faci click cu ea. E inalta, peste 1.80 pe tocuri, bine proportionata, nu e slaba dar nici peste limite (nu sunt fan al genului skinny),frumoasa la fata, inteligenta, ai ce vorbi daca vrei, mie imi place sa si cunosc pe cat posibil persoana, sa intru in “rol”. Asadar, dupa scurta “introducere” din rceptie m-a condus in camera unde m-am simtit ca si cand am fugit de acasa cu amanta. Gfe-ul este maxim, incepand de la: “am vazut pe telefonul tau ca ti-a scris prietena”,"stiu cum o cheama" (indiciu pt Jasmine) si pana la imbratisari, gesturi foarte tandre si intrebari personale care mi-au placut!

Intors de la dus o gasesc nud (un nud frumos, armonios,sani mari si frumosi) si incepe masajul….. 10 pe linie aici- chiar isi merita absolut toate recenziile pozitive. Ii place sa faca masaj, mi-a promis ca ma invata sa ii fac si eu ei data viitoare, data care va exista cat de curand si voi incerca 2h, sunt curios sa vad cum vor decurge in sauna si Jacuzzi alaturi de frumoasa Jasmine. Revenind, masajul de relaxare foarte bun, se implica, te maseaza si mangaie peste tot. masajul erotic este foarte bun, o simti aproape, simti ca ii place si ei, geme frumos, este exact genul de amanta cu care te-ai revazut dupa o saptamana de rutina.

            Imi place Jasmin, imi place salonul! De revenit? Cu siguranta pentru oferta Spa si masaj!

 

Tarif:100 lei – happy hour

 

Note: masaj relaxare 10

           Masaj erotic 10

 

Gfe: 10 – acesta este marele ei plus.

 

Este prima mea recenzie, sper ca nu am omis nimic. O seara buna!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

               Buna  seara! Am ajuns si eu la Noblesse saptamana trecuta in urma unei rezervari online cu frumoasa Jasmin. Am ales masaj erotic si am prins reducerea “Happy Hour” J. Nu am apucat sa vad toate fetele pt. ca bifasem deja pe site maseuza. Salonul foarte ok, multe camere, am ramas placut impresionat. Doamna de la receptie foarte amabila.

              Jasmin te incanta inca din primele secunde prin prezenta ei si cred ca e imposibil sau extrem de greu sa nu faci click cu ea. E inalta, peste 1.80 pe tocuri, bine proportionata, nu e slaba dar nici peste limite (nu sunt fan al genului skinny),frumoasa la fata, inteligenta, ai ce vorbi daca vrei, mie imi place sa si cunosc pe cat posibil persoana, sa intru in “rol”. Asadar, dupa scurta “introducere” din rceptie m-a condus in camera unde m-am simtit ca si cand am fugit de acasa cu amanta. Gfe-ul este maxim, incepand de la: “am vazut pe telefonul tau ca ti-a scris prietena”,"stiu cum o cheama" (indiciu pt Jasmine) si pana la imbratisari, gesturi foarte tandre si intrebari personale care mi-au placut!

Intors de la dus o gasesc nud (un nud frumos, armonios,sani mari si frumosi) si incepe masajul….. 10 pe linie aici- chiar isi merita absolut toate recenziile pozitive. Ii place sa faca masaj, mi-a promis ca ma invata sa ii fac si eu ei data viitoare, data care va exista cat de curand si voi incerca 2h, sunt curios sa vad cum vor decurge in sauna si Jacuzzi alaturi de frumoasa Jasmine. Revenind, masajul de relaxare foarte bun, se implica, te maseaza si mangaie peste tot. masajul erotic este foarte bun, o simti aproape, simti ca ii place si ei, geme frumos, este exact genul de amanta cu care te-ai revazut dupa o saptamana de rutina.

            Imi place Jasmin, imi place salonul! De revenit? Cu siguranta pentru oferta Spa si masaj!

 

Tarif:100 lei – happy hour

 

Note: masaj relaxare 10

           Masaj erotic 10

 

Gfe: 10 – acesta este marele ei plus.

 

Este prima mea recenzie, sper ca nu am omis nimic. O seara buna!

 

Buna Vlad,

 

Iti multumim pentru recenzie si pentru faptul ca ai folosit programarea online si promotia de 50% reducere la Happy Hour.

Notele maxime obtinute ne flateaza si ne obliga!

Ne-am dori ca maseuzele de calitate pe care le avem, printre care si Jasmin, sa aiba programari tot timpul, ca sa poata face cat mai multi clienti fericiti.

 

Te asteptam cu drag la pachetul SPA cu sauna, jacuzzi si masaj erotic!

 

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic - Private Massage & SPA Bucuresti

www.private-massage.ro

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...