Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@daniel multumim pentru explicatii, am inteles ideea ta nu e nevoie sa continui la nesfarsit

revenim la recenzii

:wave

 

Nu vrem sa ne bagam in treaba administratorului forumului, dar nu ni se pare corect ca un membru care a fost banat sa isi faca alt user si sa posteze pe acelasi topic ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

 

Din punctul nostru de vedere am lamurit definitiv discutia cu Daniel, pe care l-am considerat un client "mai pretentios" si mai dificil de multumit ca atare. Nu consideram aceste catalogari drept jigniri.

Incercam sa avem o atitudine echilibrata si sa pastram o nota de decenta, scopul fiind ca sa comentam recenziile nu sa facem vreun circ.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

inteleg ca se face si sex la voi?

 

Buna George,

Daca consideri ca din exprimarea "2 au primit ceea ce asteptau" reiese ca au facut sex, eu zic sa mai revezi si postarea initiala unde scrie ca "cel putin 2"... au beneficiat de favoruri...

Acest "cel putin 2" tradeaza un anume grad de incertitudine care e un pic ciudata gandindu-ne ca vorbim de un grup de prieteni care totusi au zic ca frecventeaza des saloanele de masaj, in aceeasi formula.

Noi doar am citat integral conversatia avuta cu clientul, considerand-o interesanta si utila de afisat pe forum, dincolo de aceasta afirmatie.

 

Daca se face sex la noi, iti putem spune ca clar ca NU, suntem un salon clasic (non-sex) care are reguli clare in acest sens, reguli la care adera si maseuzele si pe care le prezentam in scris si clientilor inainte de masaj.

 

Sa stii insa ca, cu toate regulile posibile pe care incercam noi, locatiile, sa le impunem, la un salon de masaj erotic, unde activitatea de masaj se desfasoara intre un barbat dezbracat si o femeie la fel de goala, mai se intampla uneori ca fetele sa incalce rau regulile.

Cand am avut dovezi clare in acest sens, acele persoane si-au pierdut job-ul de la noi. Cand am avut doar semnale, am tinut cont de ele pe principiul ca "nu iese fum fara foc"

 

Sunt destule saloane in Bucuresti unde fetele presteaza sex dupa masaj, sau doar sex, si unde lucrul acesta se specifica clientilor de la bun inceput. Au clienti si le merge bine si nu exista discutii pe aceste teme, fiind lucrurile clare

 

O sa fac acum o mica comparatie, sper sa nu fie neavenita.

La restul saloanelor care sunt cu regulamente "non-sex", tot timpul va fi ca la o "loterie", unde clientul va incerca sa "ghiceasca fetele" sau sa "investeasca" mai mult in incercarea de a convinge maseuzele sa faca sex.

Si la loto daca joci mai multe "bilete" se spune ca ai mai multe sanse de castig, insa nu e garantat.

La fel cred ca e si la saloanele clasice, unii clienti dau mai mult tips fetelor insa asta nu garanteaza ca vor si reusi sa le convinga sa "calce pe langa reguli".

Poate unii obtin masaje mai pasionale sau mai senzuale, mai mult GFE ca sa fiu mai standard in exprimare, dar doar atat.

Si la loterie exista premii mai mici si premiul cel mare, lumea se multumeste de obicei cu satisfactia "emotiilor jocului" sau cu un mic castig. Altfel nu ar mai exista atatia jucatori la 6/49 doar din scopul ala suprem care are sansa de vreo 1 la 15.000.000

 

Sa nu exageram insa cu comparatia, sa faci sex cu o maseuza la un salon "non-sex" cred ca nu are sanse asa de infime sa se intample ca si potul cel mare la loto...

Sper ca nu am plictisit cu aceasta comparatie si nici nu dorim sa parem prea "puritani".

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Buna George,

Daca consideri ca din exprimarea "2 au primit ceea ce asteptau" reiese ca au facut sex, eu zic sa mai revezi si postarea initiala unde scrie ca "cel putin 2"... au beneficiat de favoruri...

Acest "cel putin 2" tradeaza un anume grad de incertitudine care e un pic ciudata gandindu-ne ca vorbim de un grup de prieteni care totusi au zic ca frecventeaza des saloanele de masaj, in aceeasi formula.

Noi doar am citat integral conversatia avuta cu clientul, considerand-o interesanta si utila de afisat pe forum, dincolo de aceasta afirmatie.

 

Daca se face sex la noi, iti putem spune ca clar ca NU, suntem un salon clasic (non-sex) care are reguli clare in acest sens, reguli la care adera si maseuzele si pe care le prezentam in scris si clientilor inainte de masaj.

 

chiar ma mirasem, stiam ca la voi  nu e cu sex.

remarcasem si dubiul cu cel putin 2 (din 4?)

dar raspunsul vostru catre client a fost ambiguu, de aia am si intrebat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incepand de astazi, 01-martie-2014, s-au modificat preturile serviciilor oferite de salonul de masaj erotic Noblesse Unic.
Modificarile au avut loc in ambele sensuri, adica unele servicii s-au mai scumpit si unele s-au mai ieftinit.

 

In urma feedback-ului primit de la clienti, foarte curand urmeaza sa introducem suplimentar noi servicii, precum sa schimbam si promotiile noastre zilnice.

 

Speram ca overall sa putem oferi clientilor nostri o experienta mai interesanta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai si de ce nu bagati si voi modificarile?

Am ajuns la voi o singura data, acum vreo luna.A fost ok experienta, dar pretul de 140 de lei ora, defapt 150 pentru ca receptionera se cauta de rest pana renunti, este cam mare pentru un masaj decent ce mi s-a oferit.In plus fetele voastre castiga cu adevarat din tips procentul pe care il oferiti voi fiind foarte mic.Asta duce la un cerc vicios....fata incercand sa determine clientul sa lase tips.Mie unul nu mi s-a cerut, dar mi-a sugerat in discutie ca din asta castiga defapt.Daca pentru un masaj bun trebuia sa platesti 150 de lei + 50 de lei spaga, acum cat va costa?

Apoi consultand siteul vostru am vazut ca faceti un top al fetelor bazat pe feedback.Nu am avut onoarea de a acorda acest feedback, desi l-as fi dat cu placere si chiar ar fi fost bun.Tocmai din acest motiv nu am scris o recenzie pe forum.

 

Uite ca i-am calcat pe inima si va dau feedback si fara sa imi cereti.

Pachetul cu jacuzzi si sauna e o gogoasa, hai sa fim seriosi, cat poti sa stai la sauna si in jacuzzi?

Apoi ofertele zilei sunt un bullshit.Sun si intreb de o anumita fata care ma atrage din poze si intreb daca e valabila oferta zilei in care masajul era mai ieftin.Raspuns sec: "valabil pana la ora 18"

 

So, desi as fi putut fi castigat de client care vine de 2-3 ori pe luna la voi, avand in vedere ca aveti multe fete(asta imi place),m-ati pierdut din start.Cu toata dorinta mea de a reveni nu am avut de ales si am renuntat.

 

Daca preturile cresc pentru pachetul de baza masaj nud cu o domnisoara, va aflati total in afara pietei si probabil vor veni clientii pentru care banii nu conteaza si cei carora li s-a mai pus pata pe vreo fata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua si multumim pentru feedback.

Pachetul de baza, masaj nud cu o domnisoara, costa acum 170 lei in loc de 140, iar pachetul fantezie s-a ieftinit de la 290 la 270 lei.
Motivul pentru care nu am bagat modificarile pe forum si nici pe site este ca zilele astea definim noi pachete si am dorit sa le publicam pe toate in acelasi timp. Insa ne-am gandit ca e civilizat sa scriem imediat despre faptul ca am operat modificari la preturi.

 

Se intampla uneori ca receptionera sa nu aiba bani marunti suficienti si atunci da restul clientului la iesirea acestuia din masaj. Desi incercam sa evitam pe cat posibil acest lucru, ne pare rau ca s-a intamplat sa se caute prea mult de rest. Consideram impardonabil ca sa nu se dea deloc restul clientului, indiferent de motive.

 

Saloanele au politici diferite referitoare la modalitatea in care platesc maseuzele si la procentele acordate.
Maseuzele care nu se ridica la nivelul pretentiilor masajului ales de client, chiar daca acesta nu lasa tips, in general sunt sanctionate. Clientul achita anumite servicii si fetele trebuie sa le presteze cat mai bine.

Majoritatea maseuzelor care lucreaza in domeniu se asteapta insa sa le lase clientii tips, am tratat acest subiect intr-un post anterior. Ca ele nu trebuie sa fie "cersetoare", asta e o alta poveste si chiar schimbarile pe care le facem tind sa corecteze si aceste probleme de care s-au mai lovit clientii nostri uneori.

 

Ne bucura faptul ca ati fi oferit un feedback foarte bun. Topul maseuzelor chiar se face tinand cont de feedback-ul dat de clienti.

In general exista niste fluturasi pe care ii completeaza clientul, daca acesti fluturasi lipsesc din locatie, receptionera incearca sa ia un feedback direct de la client la plecare, bineinteles fara a fi si maseuza prezenta, pentru mai multa obiectivitate.

Daca nu vi s-a solicitat deloc un feedback, mai ales ca si client nou, nu e un lucru pozitiv pentru activitatea receptionerei sau e posibil ca si salonul sa fi fost foarte aglomerat la acea ora.

 

Pachetul de 2 ore cu jacuzzi, sauna si masaj erotic este una dintre cele mai apreciate optiuni pe care le oferim.
Pe toata durata celor 2 ore, adica inclusiv in jacuzzi si in toata zona de spa in general, clientul este insotit de maseuza.
Conversatie, rasfat si relaxare, in ambientul cald al SPA-ului, de asta au parte clientii nostri si sunt putine cazurile in care ei scurteaza aceasta ora, nicidecum nu se plictisesc sa stea dezbracati alaturi de o domnisoara „hot”.

 

Despre ofertele zilnice.
Promotia de pret din fiecare marti de la masajul erotic clasic este intr-adevar valabila pana la ora 18.
Adica orice client intra in masaj, cel tarziu la ora 18, are parte de pretul promotional.
Faptul ca fetele au poze reale pe site nu ar trebui sa fie un dezavantaj pentru noi.
Receptionera v-a spus adevarul si anume ca o fata pe care ati dorit-o fiindca v-au placut pozele ei nu lucra in intervalul orar in care era promotia din acea zi de marti.
Lucrau insa alte 5-6 domnisoare si nu sunt mereu aceleasi, difera de la o saptamana la alta.
Sunt maseuze care lucreaza mai mult ture de seara, de aceea receptionera explica clientilor ce fete pot sa gaseasca la salon in functie de ora la care acestia doresc programarea.
Aplicam cu succes diverse promotii zilnice de mai mult de un an de zile si s-au bucurat de succes, de aceea le-am si pastrat.
Oricum, la sugestia clientilor, in curand o sa schimbam si promotiile existente cu altele noi sau o sa le mai rotim intre ele pentru diversitate.

 

Ne bucuram ca v-a placut faptul ca avem multe fete, am incercat tot timpul sa dam posibilitatea clientilor sa aleaga dintre cat mai multe maseuze (depinde si de cat de busy e locatia la un moment dat).

 

Speram ca si modificarea preturilor sa nu ne scoata in afara pietei.
Ca si o locatie ce functioneaza de atatia ani, doar ne adaptam, inovam si incercam sa oferim in continuare clientilor aceleasi servicii de calitate cu care i-am obisnuit pe majoritatea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O informatie importanta pentru membrii forumului. E vorba de o domnisoara mai deosebita si anume:

Mulatra exotica Michelle - nou sosita in echipa noastra.
Michelle – Ebony girl. Gasiti si cateva fotografii cu domnisoara “negresa” la noi pe site
http://www.private-massage.ro/foto-maseuze/fotografii-recente/

Link spre comentariu

Daca nu va e cu suparare, nu ma deranjeaza ca faceti up pe sectiunea de masaj si nici reclama nu ma deranjeaza ca va faceti.Un singur lucru va rog, bagati si voi o lista de preturi sa se bucure si ochiul nostru.

Si nu vreau sa ma trimiteti pe site si nici sa imi spuneti ca aveti multe oferte.Si chiar daca sunt multe am vazut ca va place sa scrieti.

 

Multumesc anticipat,

Link spre comentariu

Fiind aproape de miezul noptii am zis sa revin cu o vizita la Noblesse.

La capatul celalt al firului a raspuns o voce placuta la care am facut o rezervare in 30 minute.

Am intrebat cate fete sunt disponibile, mi s-a raspuns ca sunt 5 , alte 4 fiind ocupate.

Locatia curatica fara a excela insa.

Dupa alegerea de rigoare am fost condus in salonul nr.2

Dupa dus  (am primit prosop curat iar la dus erau toate cele necesare) am purces la activitate.

Masaj de relaxare bine executat, fata foarte amabila si comunicativa.

Am finalizat in ceva mai mult de  o ora, fara a mi se atrage atentia ca am depasit timpul. Aveau o fata de culoare, Michele (data viitoare o voi alege si voi povesti amanuntit).

 

 

 

 

 

Sa trecem la notare:

Locatie: 9

Aspect fizic:9 - depinde de gust

Masaj relaxare: 8.5

Masaj erotic: 9

GFE;7 (mai au de lucru)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

placut impresionat de rabdarea, frumusetea, felul de a socializa, deschis, rabdare... cam la trei sedinte/patru, cu diferite fete, raman cu ceva amintiri decat pareri de rau.. Lara, bomboana de fata ma face sa revin precis in locatie.. nu inteleg cum de nu sunt poze cu ea pe site.. va rog frumos.. ea mi-a adus aminte ca sunt si fete care vor sa te aduca inapoi nu doar unguroaicele si cehiaicele.. in general in bucuresti mergi odata si a doua oara cauti altceva.. Larei ii transmit pupici si multe salutari!!

ca ideie, ar fii buna o oglinda in capul patului, sapunul inlocuit cu ceva mai de calitate, usa inchisa la spalatoria de rufe..

cam un sapte locatiei. un cinci receptionerei. un opt baii dar omitand sapunul. un noua Larei.. kiss..

rest, decent, fara lauda dar si fara comenturi.. ok, poate.. bafta!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Italia
  • Oras:Italia

Am fost sâmbătă seara la Noblesse, cel mai bun centru pentru a obține un masaj. Marea bun venit, ia un cocktail în timp ce așteaptă, ei au prezentat patru fete, si am ales o morenă cu parul inchis la culoare, pantofi roșii, fibre naturale, o fată frumoasă foarte frumos mereu zambitoare cu care am dansat anche.Il serviciu ei de masaj a fost excelent. Am recomanda pentru cei care vor să se relaxeze.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A incercat cineva cu Francesca?

http://www.private-massage.ro/foto-maseuze/francesca-galerie-foto-video-salon-masaj-erotic-noblesse-unic-bucuresti/

 

Sper sa nu-mi ceara ciubuc pentru atingeri si saruturi, adica totusi, din moment ce mai si platesc 270 de lei fiind VIP model, ar trebui sa nu-mi ceara nimic suplimentar......... ar trebui ca  ea sa-mi faca un masaj pe masura pretului. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

am fost recent la acest salon. Au o gama de preturi destul de mare. Variaza foarte mult de la fata la fata. Cel mai bine intrebati cand alegeti fata.

In interior arata destul de bine pentru standardele mele si locatia e foarte buna, dar mi-a luat putin sa ma orientez cand am coborat din taxi. E unul din saloanele scumpe si bune din Bucuresti, unde si pretentiile mele au fost ridicate, dar nu m-au dezamagit. Eu il compar cu VIP Zone de la Hot Angels, pentru ca au cam aceleasi preturi.

Au destul de multe fete pentru o zi de vineri seara, cand am fost eu si sunt pe toate gusturile. E drept, cele mai bune sunt si cele mai scumpe.

Referitor la experienta mea cu tipa cu care am intrat in masaj, nu am prea multe de spus decat ca am plecat de acasa setat sa intru cu una anume, cred ca Francesca sau Ruby, de la care mi-au placut pozele pe site, dar cand am ajuns acolo si am vazut tipele am intrat cu una noua, care nu era pe site. E o tipa foarte inalta si foarte frumoasa, naturala cu ochi albastri... genul de tipa dupa care te intorci pe strada. Nu-i mai retin numele ca am o memorie foarte proasta la nume. Am ramas placut surprins de ea pentru ca desi nu e cea mai buna la masaj, poti sa faci tot felul de fantezii cu ea, nu prea are tabu-uri din ce am povestit cu ea si e foarte prietenoasa, cu un caracter foarte volubil si placut spre deosebire de altele care te trateaza ca pe carne de tun... si-a dat silinta si se vedea ca-i place sau cel putin asta a fost impresia mea.

Vorba multa, saracia omului... pe scurt: cu siguranta o sa mai merg la ei si o sa o caut pe tipa asta si o sa incerc si altele dupa ce ma plictisesc de ea, astept sa apara si pe site cu poze si incerc sa-i retin numele data viitoare.

 

Am vazut ca se practica un sistem de notare asa ca o sa ma conformez:

Locatie: 9

Aspect fizic: 10 (tipa cu care am intrat eu)

Masaj relaxare: 8

Masaj erotic: 9

Raport calitate pret: 9

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare . 

Fiind in bucuresti cu treburi am zis sa imi rezerv o ora si pentru relaxare . Ca urmare a recomandarilor de pe acest forum am alest acest salon si ca urmare , asa cum altii m-au ajutat cu recenzii , am zis sa ajut si eu . 

Mentionez ca nu primul salon in care am mers  . 

Am sunat , am facut programare  am ajuns la ora stabilita . Ne-a intampinat receptionera , o tipa ce arata destul de bine , si am fost invitati ( am fost cu un prieten ) intr-un living . Dupa aproximativ 1 minut au aparut domnisoarele in numar de 6 care sincer erau una si una .. doua de nota 10 + , doua de 9 , una de 8 si una de 7 .. ca sa dau si note . In fine mie unu mi-a fost destul de greu sa ma decid dar am ales Yasmina , una din fetele pe care le notez cu 10+ ca aspect fizic . Cealalta fata de zece tin sa precizez ca nu are poze pe site .

Am purces intr-o camera curata unde pe saltea am gasit 3 prosoape sigilate ce au fost desfacute doua pentru a fi puse pe saltea iar celalat pentru al folosi la dus . Am fost invitat la dus iar apoi m-am intor in camera . 

Mentionez ca am ales masaj + striptease . 

Yasmina si-a facut aparitia si a inceput numarul de striptease .. sincer sa fiu mi-ar fi placut sa fie mai lung . 

Dupa nr de striptease am inceput masajul la care zic eu ca se pricepe de minune .

Nu are sens sa detaliez . Mai jos voi da note si explicatii si va dati voi seama . 

 

Locatie : 10 ( zona buna , gasesti usor , camere curate , totul curat )  

Aspect fizic : 10 + ( e nebunie , cel putin mie asa mi s-a parut , are picioare lungi si carnoase , fund bombat , sani extraordinari , si niste ochi dementiali )

Masaj relaxare : 10 (se pricepe foarte bine doar ca cine vrea cu adevarat masaj e nevoie de mai mult timp decat 60 min ..)

Masaj erotic : 8 ( o depunctez sa zic asa pentru ca am dorit msajul intr-o pozitie refuzata )

GFE : 9 ( e loc si de mai bine zic eu )

Raport calitate pret : 9 

 

 

Concluzii : Un salon la care merita sa mergi. Ai de unde alege . Eu sigur voi reveni si voi incerca si pe celelale fete  , sau poate tot pe Yasmine   .. cine stie poate primeste 10 pe linie :) . Recomand 

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Called them for a booking and i was told 240 for classic and 380 for top model. May be my romanian is not that good but the above posts were talking about 170 classic and 240 top model??

When i said i saw different prices in forums they mentioned that this is special prices for members?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...