Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * - - 9 Voturi

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
718 raspunsuri in acest thread

#701 mc hammer

mc hammer

Mister

• Platinum Member
  • 7993 Postari:
  • Inscris la:
    19 mei 2017
  • Reputatie: 2181

Postat 06 maart 2019 - 04:49

merge odata , de 2 ori, e ok-ish, dar deja devine de prost gust

Nu o lua si tu asa serios, era in spirit da gluma, sa zic asa :)
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#702 noblesse unic

noblesse unic

Salon de masaj erotic in Bucuresti

• Maistru Curvar
    • 159 Postari:
    • Inscris la:
      29 januari 2014
  • Reputatie: 178

Postat 07 maart 2019 - 08:57

Am fost și eu la Sonia, fata care a făcut extragerea luna februarie, mi.a plăcut ce am văzut în filmuleț și am ales sa merg special la ea. Sonia e o tipa înaltă, bine făcută, cam 1,73, sâni mari, la vreo 25 de ani, am vorbit, am ras, am cântat mafia pe scări, apoi am intrat în camera. După duș am beneficiat de un masaj de relaxare bun, de la talpi in sus, puțin body, apoi erotic care a culminat bineînțeles cu finalizarea pe mine și pe sânii maseuzei, duș împreună, glume și aia a fost. Observ că salonul încearcă sa se mentina, ba mai mult sa crească calitatea serviciilor, fac tot felul de concursuri și aduc maseuze noi și cât mai ok. O să revin de fiecare data cu plăcere mai ales că le găsim pe fete până la 6am.

Note 9 plus.

Halat 200, 50 pt Sonia și felicitări Dianei.

Sangre, iti multumim pentru recenzie si pentru ca ne-ai vizitat.
    Diana si Sonia iti transmit "pupici"

Hai la un masaj bun!

Noblesse Unic Private Massage & SPA

www.private-massage.ro

• 1

#703 mc hammer

mc hammer

Mister

• Platinum Member
    • 7993 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2017

Postat 09 maart 2019 - 02:11

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

Pe Diana mi-ar place sa o vad la masaj :)

• 0

#704 xoxomdma

xoxomdma

Serious Contributor

• Super Premium
    • 503 Postari:
    • Inscris la:
      22 februari 2019
  • Reputatie: -101

Postat 10 maart 2019 - 12:55

stai cuminte ca n-o vede oricine

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#705 mc hammer

mc hammer

Mister

• Platinum Member
    • 7993 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2017

Postat 10 maart 2019 - 04:49

Lol
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#706 sangre

sangre

Golan inainte de moda

• VIP Member
    • 4051 Postari:
    • Inscris la:
      23 september 2011
  • Reputatie: 12917

Postat 11 maart 2019 - 05:45

De mic mi.a plăcut să intru cu receptionere dar aici mă tem că nu-i loc.
    • 1
    Chacun sa mafia!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#707 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat 11 maart 2019 - 11:06

Pentru cei care nu prea înțeleg. Diana nu e maseuză, e recepționistă. Într-adevăr, e dezinvoltă, sociabilă, comunicativă, haioasă dar, scuzați, nu arată într-un mare fel. Ar fi de nota 7 (să vezi ce mi-o iau acum).

Sonia da, e maseuză, descrierea lui @ Sangre e corectă, cu două completări : are piercing-uri în obraji și e blondă cu părul mai scurt. Îi arde mereu de glume. Scuzați din nou, dar și în cazul ei nota e aceeași - 7 (iar mi-o iau).

Adevărul este că la Noblesse nu sunt fete frumoase. Dacă nu vreți să-l acceptați, treaba voastră. Dar asta-i realitatea. Acu' vreo 2 ani a fost o tipă mai deosebită, Ana. În rest, nimic. Nici măcar lăudata Francesca.

Și parcă e un făcut. Până de curând a mai fost o mignonă, Anna, frumușică, se apropia de un 8. Are recenzie de la @ Delusione, însă mult exagerată. Din păcate, de curând, a plecat și ea. N-am mai apucat să-i fac recenzie. Acum e tardiv.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#708 batranul george

batranul george

Gold Member

• VIP Member
    • 2408 Postari:
    • Inscris la:
      22 september 2014
  • Reputatie: 4042

Postat 11 maart 2019 - 11:40

Pentru cei care nu prea înțeleg. Diana nu e maseuză, e recepționistă. Într-adevăr, e dezinvoltă, sociabilă, comunicativă, haioasă dar, scuzați, nu arată într-un mare fel. Ar fi de nota 7 (să vezi ce mi-o iau acum).

Sonia da, e maseuză, descrierea lui @ Sangre e corectă, cu două completări : are piercing-uri în obraji și e blondă cu părul mai scurt. Îi arde mereu de glume. Scuzați din nou, dar și în cazul ei nota e aceeași - 7 (iar mi-o iau).

Adevărul este că la Noblesse nu sunt fete frumoase. Dacă nu vreți să-l acceptați, treaba voastră. Dar asta-i realitatea. Acu' vreo 2 ani a fost o tipă mai deosebită, Ana. În rest, nimic. Nici măcar lăudata Francesca.

Și parcă e un făcut. Până de curând a mai fost o mignonă, Anna, frumușică, se apropia de un 8. Are recenzie de la @ Delusione, însă mult exagerată. Din păcate, de curând, a plecat și ea. N-am mai apucat să-i fac recenzie. Acum e tardiv.

In trecut au fost multe bunaciuni, Ana da, Vera(am fost de macar 10 ori la ea), Patricia care apoi a trecut la Mon Amour.A mai fost o tipa, am pus eu poze in costum de Craciunita, recenzie veche de un an sau doi.Mai erau niste tipe pe zi senzationale care nu au facut multi purici, depinde cat de des ai mers.Mie mi-a placut foarte mult  si o tipa Miky, am fost in decembrie 2018, fosta animatoare, din pacate a plecat.

In rest sunt de acord cu tine, cu tot ce ai spus.

In continuare cred ca sunt fete in salon care nu ar trebui sa apara la prezentare, care sunt de saloane gen Desiree, Exces, alea de 120 de lei, dar probabil nu este usor sa gasesti fete frumoase, mai ales ca o fata noua trebuie sa se adapteze mediului de acolo.Am un feeling ca alea mai vechi  mananca de vie o caprioara noua in masaj.

Aceasta postare a fost editata de batranul george: 11 maart 2019 - 11:41

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#709 >scaraoschi<

scaraoschi

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 207 Postari:
    • Inscris la:
      17 januari 2015
  • Reputatie: 60

Postat 11 maart 2019 - 02:36

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

Promotia happy hour mai este valabila ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#710 noblesse unic

noblesse unic

• Maistru Curvar
    • 159 Postari:
    • Inscris la:
      29 januari 2014

Postat 12 maart 2019 - 07:16

Promotia happy hour mai este valabila ?

PROMOTIILE LUNII MARTIE

PROMOTIE PENTRU REZERVARE ONLINE
    DISCOUNT Faceti o rezervare online folosind formularul dedicat de la noi de pe site si primiti 50 Ron discount la masajul erotic clasic, erotic VIP Fantezie si pachete SPA. Masajul trebuie sa inceapa pana in ora 20.00. Promotie valabila in fiecare zi a saptamanii. Urmariti linkul de mai jos pentru a rezerva:
    https://www.private-...zervare-online/

PROMOTIE 100 Ron CADOU DE ZIUA TA
    Iti facem si nou un cadou de ziua ta! Viziteaza-ne chiar de ziua ta (sau o zi mai inainte sau cu o zi dupa, daca esti prea ocupat chiar in ziua magica). Cumpara un masaj erotic clasic, erotic VIP fantezie sau pachet SPA, si primesti pe loc 100 Ron discount la nota de plata. Clientul trebuie sa faca dovada datei nasterii cu un act de identitate. Aceasta oferta nu poate fi cumulata cu alte oferte/promotii/discounturi. Serviciile care includ 2 maseuze simultan sunt excluse din oferta.

SAUNA GRATUIT!
    Luna aceasta oferim gratuit 15 minute de acces la sauna tuturor clientilor care rezerva o sesiune de masaj, indiferent de ora la care ne vizitati.
    Astfel, primiti 75 minute la pret de 60, deoarece faceti 15 minute de sauna gratuit + 60 minute de masaj.
    Va asteptam cu drag!

Astea sunt promotiile de luna asta, cea de Happy Hour nu mai este valabila momentan...

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#711 noblesse unic

noblesse unic

• Maistru Curvar
    • 159 Postari:
    • Inscris la:
      29 januari 2014

Postat 13 maart 2019 - 01:48

In trecut au fost multe bunaciuni, Ana da, Vera(am fost de macar 10 ori la ea), Patricia care apoi a trecut la Mon Amour.A mai fost o tipa, am pus eu poze in costum de Craciunita, recenzie veche de un an sau doi.Mai erau niste tipe pe zi senzationale care nu au facut multi purici, depinde cat de des ai mers.Mie mi-a placut foarte mult  si o tipa Miky, am fost in decembrie 2018, fosta animatoare, din pacate a plecat.

In rest sunt de acord cu tine, cu tot ce ai spus.

In continuare cred ca sunt fete in salon care nu ar trebui sa apara la prezentare, care sunt de saloane gen Desiree, Exces, alea de 120 de lei, dar probabil nu este usor sa gasesti fete frumoase, mai ales ca o fata noua trebuie sa se adapteze mediului de acolo.Am un feeling ca alea mai vechi  mananca de vie o caprioara noua in masaj.

Buna,

Esti un bun cunoscator al salonului nostru, deoarece esti client fidel de atatia ani.
    Intr-adevar, nu  usor sa gasesti fete frumoase si mai ales serioase.

Au mai fost fete minunate dar care nu puteau respecta un program de lucru minimal, ori, din respect fatza de clientii nostri care isi faceau programari la ele si apoi ele nu ajungeau la munca, am intrerupt colaborarea cu aceste persoane.
    Poate alte saloane accepta asa ceva, am acceptat si noi uneori, insa s-a dovedit a nu fi o solutie buna, cred ca pe termen mediu si lung e mai bine sa ai in echipa fete care iau job-ul in serios.

Da, fetele vechi sau foarte vechi, in orice salon, au o "gasca" a lor, si la noi am avut probleme din astea in trecut, insa acum suntem ok, orice fata noua e sprijinita sa se integreze.

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

• 2

#712 noblesse unic

noblesse unic

• Maistru Curvar
    • 159 Postari:
    • Inscris la:
      29 januari 2014

Postat 17 maart 2019 - 09:03

Cerrone, fetele noastre te asteapta sa te "jumuleasca" putin ca le-ai facut urate!
    Fa-ti o programare si fii pregatit sa "ti-o iei".

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#713 mc hammer

mc hammer

Mister

• Platinum Member
    • 7993 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2017

Postat 17 maart 2019 - 11:52

Cerrone, fetele noastre te asteapta sa te "jumuleasca" putin ca le-ai facut urate!

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

Io apriape ca m-am undragostit de Sabrina, nu va luati dupa Cerrone, averi fete misto si se sinte ca s-a schimbat managementul. E faina Diana, brrrr, as baga o fisa, geeee
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#714 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat Ieri, 12:13

Hai la un masaj bun!

www.private-massage.ro

Scuzaţi. Am spus că nu sunt frumoase. Ceea ce nu înseamnă că sunt urâte. E o diferenţă, totuşi.

Şi sunt simpatice. Mai zilele trecute erau vreo 5-6 în camera de aşteptare şi ziceau nerăbdătoare: " Să vină pulili". Să vină !  :D

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#715 >gelugun<

gelugun

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 406 Postari:
    • Inscris la:
      11 februari 2019
  • Reputatie: 154

Postat Ieri, 12:21

Dar sunt atragatoare ?

• 1
    Magarului cand ii merge bine , se da pe gheata si isi rupe un picior

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#716 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat Ieri, 12:49

Dar sunt atragatoare ?

Acu' io ştiu, fiecare cu standardele, pretenţiile şi gusturile lui. De exemplu Betty, Cristina şi Sophie mi s-au părut atrăgătoare, fără a fi frumoase.

#717 futaru

futaru

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 24 Postari:
    • Inscris la:
      12 augustus 2013
  • Reputatie: 4

Postat Ieri, 16:37

Acu' io ştiu, fiecare cu standardele, pretenţiile şi gusturile lui. De exemplu Betty, Cristina şi Sophie mi s-au părut atrăgătoare, fără a fi frumoase.

La ma-ta cand te duci sa ti faca un masaj ? Poate nu te prosteste cu vioara, si ti face o muie pe bune.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#718 cerrone

cerrone

VIP Member

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2075 Postari:
    • Inscris la:
      07 april 2018

Postat Ieri, 16:45

La ma-ta cand te duci sa ti faca un masaj ? Poate nu te prosteste cu vioara, si ti face o muie pe bune.

Îţi fac o surpriză:  te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte şi-ţi dau şi muie dupã aia

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#719 >gelugun<

gelugun

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 406 Postari:
    • Inscris la:
      11 februari 2019
  • Reputatie: 154

Postat Ieri, 17:00

Lasati obscenitatile deoparte , sunt si dame care citesc pe aicib!☺