Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Iadul nimfomanelor
  • Oras:Iadul nimfomanelor

Daca Francesca, cu mainile alea de barbat, e fotomodel...

Ti-am spus din seara aia ca m-au speriat mainile ei. Niste degete groase, de zici ca e transexual.

 

Mda....m-a  usturat  pula vreo 2 zile dupa handjobul ala.

 

 

I-am spus sa foloseasca doar degetele, dar pula mea,  zici ca ma gadila.   :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara tuturor,

Se fac mai bine de 2 ani de cand nu am mai scris pe acest thread, desi este vorba despre salonul nostru de masaj.

Am lasat clientii sau potentialii clienti de pe forum sa isi expuna parerea, fie ea buna sau rea, si pe membrii forumului sa traga concluziile necesare, respectiv daca se merita sau nu sa ne incerce serviciile.

De asemenea, am observat ca admin-ul modereaza sau sterge anumite comentarii incarcand sa pastreze un anumit nivel decent al discutiilor.

 

Nu putem insa sa nu remarcam in ultimul timp o intensificare a comentariilor jignitoare si denigratoare, care parca vor doar sa improste cu noroi, atat intr-unii dintre angajatii nostri (e.g. Francesca), cat si in proprietarii salonului.

As ruga pe admin sa nu tolereze atacurile ieftine la persoana, precum si elucubratiile unora care vad ca au si fost banati intre timp.

Am aprecia ca acest thread sa ramana unul in care membrii forumului sa citeasca recenzii si nu unul in care personalul si conducerea salonului sa fie acuzati de diverse infractiuni, fara niciun fel de dovada.

 

Fara falsa modestie, parerea noastra este ca Francesca este una dintre cele mai bune maseuze din Bucuresti. Si are destul succes, asa la pretul considerat mare la care se vand masajele ei.

La noi e un pret mai mare decat restul maseuzelor, la alte saloane ar fi un pret standard.

Majoritatea maseuzelor care chiar fac masaj deep-tisue au degetele groase de la anii de facut masaj. Pentru ca e un efort sa faci masaj de calitate. Si daca mergi la sala poti sa ai palmele mai groase si mai musculoase.
Ne mandrim cu Francesca si cu mici exceptii clientii ei sunt foarte multumiti.

 

Salonul Noblesse Unic functioneaza de mai mult de 10 ani in acceasi locatie din str. Leonida nr. 8. Este o afacere legala, are angajati, casa de marcat, chiar si POS-uri de card, plateste taxe la statul roman. Nu ne ocupam cu prostitutie ca daca faceam asta eram inchisi de mult ca si afacere. Nici macar masaje la hotel nu facem, cum practica 90% dintre saloanele actuale. Facem multe interviuri lunar in urma carora selectam pe cat putem persoanele care doresc sa lucreze la noi. Lumea vine la munca de bunavoie pentru ca munca e pe bani. Trageti va rog concluziile de rigoare.

 

Avem o lista gen black list pe care sunt trecuti indivizii care au facut probleme salonului in trecut. Nu toleram violenta verbala si nici fizica in locatia noastra. Selectarea clientelei nu convine unora, bineinteles, dar nu ne vom abate de la aceste principii. Lista este minimala si incercam sa servim cat mai multi clienti si sa ii intelegem si pe cei cu diverse inibitii sau fetishuri. Poate nu e o idee buna sa fii asa primitor. Dar respectam clientii cat putem.

 

Daca salonul Noblesse e mai bun sau mai rau, mai curat sau mai murdar, mai scump sau mai ieftin, are maseuze frumoase sau urate, masajul e de calitate sau nu, noi apreciem si apreciem pe oricine scrie aici recenzii si tinem cont de ele chiar daca nu mai dam drept la replica.

 

Insa in concluzie rog frumos pe admin pe cat posibil sa ia masuri de moderare fata de anumite posturi vadit si direct denigratoare, pentru a pastra un forum cat mai curat si mai de folos membrilor sai.

Si nu am vrea sa facem up-lifting cu astfel de postari.

Numai bine tuturor si o vara frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Buna seara tuturor,

Se fac mai bine de 2 ani de cand nu am mai scris pe acest thread, desi este vorba despre salonul nostru de masaj.

Am lasat clientii sau potentialii clienti de pe forum sa isi expuna parerea, fie ea buna sau rea, si pe membrii forumului sa traga concluziile necesare, respectiv daca se merita sau nu sa ne incerce serviciile.

De asemenea, am observat ca admin-ul modereaza sau sterge anumite comentarii incarcand sa pastreze un anumit nivel decent al discutiilor.

 

Nu putem insa sa nu remarcam in ultimul timp o intensificare a comentariilor jignitoare si denigratoare, care parca vor doar sa improste cu noroi, atat intr-unii dintre angajatii nostri (e.g. Francesca), cat si in proprietarii salonului.

As ruga pe admin sa nu tolereze atacurile ieftine la persoana, precum si elucubratiile unora care vad ca au si fost banati intre timp.

Am aprecia ca acest thread sa ramana unul in care membrii forumului sa citeasca recenzii si nu unul in care personalul si conducerea salonului sa fie acuzati de diverse infractiuni, fara niciun fel de dovada.

 

Fara falsa modestie, parerea noastra este ca Francesca este una dintre cele mai bune maseuze din Bucuresti. Si are destul succes, asa la pretul considerat mare la care se vand masajele ei.

La noi e un pret mai mare decat restul maseuzelor, la alte saloane ar fi un pret standard.

Majoritatea maseuzelor care chiar fac masaj deep-tisue au degetele groase de la anii de facut masaj. Pentru ca e un efort sa faci masaj de calitate. Si daca mergi la sala poti sa ai palmele mai groase si mai musculoase.

Ne mandrim cu Francesca si cu mici exceptii clientii ei sunt foarte multumiti.

 

Salonul Noblesse Unic functioneaza de mai mult de 10 ani in acceasi locatie din str. Leonida nr. 8. Este o afacere legala, are angajati, casa de marcat, chiar si POS-uri de card, plateste taxe la statul roman. Nu ne ocupam cu prostitutie ca daca faceam asta eram inchisi de mult ca si afacere. Nici macar masaje la hotel nu facem, cum practica 90% dintre saloanele actuale. Facem multe interviuri lunar in urma carora selectam pe cat putem persoanele care doresc sa lucreze la noi. Lumea vine la munca de bunavoie pentru ca munca e pe bani. Trageti va rog concluziile de rigoare.

 

Avem o lista gen black list pe care sunt trecuti indivizii care au facut probleme salonului in trecut. Nu toleram violenta verbala si nici fizica in locatia noastra. Selectarea clientelei nu convine unora, bineinteles, dar nu ne vom abate de la aceste principii. Lista este minimala si incercam sa servim cat mai multi clienti si sa ii intelegem si pe cei cu diverse inibitii sau fetishuri. Poate nu e o idee buna sa fii asa primitor. Dar respectam clientii cat putem.

 

Daca salonul Noblesse e mai bun sau mai rau, mai curat sau mai murdar, mai scump sau mai ieftin, are maseuze frumoase sau urate, masajul e de calitate sau nu, noi apreciem si apreciem pe oricine scrie aici recenzii si tinem cont de ele chiar daca nu mai dam drept la replica.

 

Insa in concluzie rog frumos pe admin pe cat posibil sa ia masuri de moderare fata de anumite posturi vadit si direct denigratoare, pentru a pastra un forum cat mai curat si mai de folos membrilor sai.

Si nu am vrea sa facem up-lifting cu astfel de postari.

Numai bine tuturor si o vara frumoasa!

Am fost de nenumarate ori la voi si am scris si cateva recenzii laudative.Sunt fete cu care m-am simtit extraordinar:Ana, Patricia, Katy, Vera fiind fete la care am marcat mai multe vizite.Pe langa ele au fost si altele care mi-au placut la momentul respectiv, dar nu le mai tin minte numele.Aproape intotdeauna am avut de ales, am avut masaje reusite si la 6 dimineata.V-am considerat salonul cel mai recomandabil ca si raport calitate/pret pana acum o vreme.

 

Si totusi: salonul s-a stricat, asta e punctul meu de vedere si vedeti critica aceasta ca fiind constructiva.

 

In primul rand una dintre receptionere nu are ce sa caute acolo: este agresiva, vorbeste pe un ton de smecheras de cartier, te ia de sus si toate astea la un loc duc spre o experienta proasta.Era o receptionera mai plinuta in trecut care era foarte ok, nu am mai vazut-o la ultimele vizite.

 

Ultimele dati am beneficiat de masaje slabe, ultima data a fost jalnic si mi-am promis sa nu va mai calc pragul.Mi-am exprimat nemultumirea in camera de masaj si chiar am vrut sa plec pana sa inceapa masajul, dar platisem, imi daduseti bon(asta e de apreciat), astfel incat nu am mai avut ce sa fac.Maseoza e o tipa mai veche cu tenul alb si mai plinuta care a lucrat si mai demult, imi scapa numele.Masajul de lalaxare a fost un fel de ciupit de piele, urmat de o laba.In cele aproximativ 50 de vizite la salon, absolut de fiecare dat maseoza a venit cel putin incaltata pe tocuri in camera daca asa am solicitat.Acum mi-a zis ca regula salonului interzice asta.As fi dat un feedback la plecare, dar cui? receptionerei voastre arogante?

 

Una peste alta in ultimele 3 vizite am plecat dezamagit.Fete noi si interesante nu am mai vazut.La categoria top model nu mai aveti pe nimeni.Fata de Ana sau Patricia din trecut, Francesca nu are ce cauta in categorie.In acea categorie se presupune ca sunt femei frumoase. Din punctul meu de vedere Francesca e mult sub alte fete care au pret normal.Si nu vorbesc in necunostinta de cauza,am intrat cu ea in masaj de pe vremea cand lucra la Sweet Girls.

 

De asemenea salonul se degradeaza fizic, poate ca o renovare, o redecorare ar fi recomandabila, dar asta doar daca reveniti  la standardele anterioare.Primul pas ar fi receptia, factorul uman din receptie care sa te faca sa te simti binevenit.Receptionera de prost gust e bruneta, un pic baietoasa daca nu ma insel se numeste Cristina sau Mihaela.

 

Va urez succes, eu momentan am renuntat sa vin la voi.Dintr-un salon de nota 9 ati ajuns la nota 6 pentru mine.

  • Like 4
  • Minus 11
Link spre comentariu

 

Insa in concluzie rog frumos pe admin pe cat posibil sa ia masuri de moderare fata de anumite posturi vadit si direct denigratoare, pentru a pastra un forum cat mai curat si mai de folos membrilor sai.

 

 

iauzi plm  :laugh2

Link spre comentariu

 

 

Nu putem insa sa nu remarcam in ultimul timp o intensificare a comentariilor jignitoare si denigratoare, care parca vor doar sa improste cu noroi, atat intr-unii dintre angajatii nostri (e.g. Francesca), cat si in proprietarii salonului.

 

 

 

 

Pana una alta, poate mai va spalati si voi cada aia de jacuzzi. Ca dupa cateva saptamani dupa sedinta de jacuzzi cu Francesca,  am facut  CIUPERCA INGHINALA si nici acum n-am scapat de ea.

 

Norocul vostru e ca nu   mai pastrat bonul fiscal ca trebuia sa va cer banii inapoi. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua,

 

Ne pare rau sa aflam ca ati experimentat anumite probleme de sanatate dupa ce ati fost clientul nostru.

Sanatatea si securitatea clientilor nostri sunt o prioritate pentru noi la Noblesse Unic inca de la infiintare.
 

Toate maseuzele noastre au analizele la zi, iar suprafetele de masaj si spa sunt curatate si dezinfectate periodic, foarte des, pentru a preveni transmiterea oricaror boli.
 

Legat de jacuzzi va putem informa ca:

1) Jacuzzi are capacitatea de 8 persoane (1200 litri de apa), insa este folosit individual pentru fiecare client/grup de clienti. Asta inseamna ca, dupa fiecare folosire, el este complet golit de apa aferenta si spalat/curatat/dezinfectat cu solutii specifice si este lasat golit de apa pana cand un alt client isi manifesta intentia de a face jacuzzi. Doar atunci se umple din nou cu apa curata si de aceea la noi la salon clientii trebuie sa astepte 10-15 minute ca sa se umple cada de jacuzzi cu apa, inainte de a face SPA. Apoi se pun pastile cu clor pentru a regla procentajul de clor din apa. Doar apoi intra clientii si fetele in apa de la jacuzzi. Aceasta procedura este respectata de fiecare data si ne-a ajutat sa nu avem probleme de-a lungul anilor.
2) Periodic, jacuzzi si motoarele/blowerele aferente (instalatia de tubulatura) sunt spalate cu o solutie chimica ce previne dezvoltarea microorganismelor in mediu umed. Solutia se numeste Adisan SPA- solutie profesionala tratament cazi hidromasaj  - si este prduse de firma Bayrol GMBH.
3) Suprafetele de masaj sunt dezinfectate, printre altele, cu Igienol inainte si dupa fiecare client.
4) Francesca avea si ea analizele la zi, de aproximativ 2 luni ea nu mai nu mai face parte din randul angajatelor noastre.
 

Multa sanatate!

Link spre comentariu

 

4) Francesca avea si ea analizele la zi, de aproximativ 2 luni ea nu mai nu mai face parte din randul angajatelor noastre.

Sedinta de Jacuzzi s-a desfasurat la inceputul lunii  iunie.

Pe la sfarsitul lunii iulie, am inceput sa am mancarimi in zona inghinala.Am crezut initial   ca am dezvoltat chiar si o forma de sifilis fiindca am inteles ca se poate transmite si prin simpla masturbare......credeti-ma, atat de speriat eram dupa ce am citit pe net. 

 

 M-am dus la  medic dermatolog (Medas) sa ma consulte. 

 

Mi-a spus ca poate sa fie de la transpiratie...........sau chiar si de la jacuzzi chit ca a fost facuta cu o luna in urma.  Si cum eu n-am mai avut contact sexual de 2 ani , si ultima data cand am mai  "atins o femeie" (ca altcumva nu am cum sa zic)  a fost Francesca, am presupus ca de la ea ar fi. 

E adevarat, ciuperca se poate dezvolta in zona inghinala  la persoane supraponderale (cum sunt eu) pe timp de canicula si in urma acumularii de transpiratie. 

Problema e ca eu sunt supraponderal de multi ani si e prima data cand patesc asa ceva. Logic, trebuia sa am ciuperca anual. 

 

Am urmat de atunci si in august si in septembrie  un tratament: unguenturi, creme, pudra,  sapunuri cu sulf.....si tot nu mi-a trecut.

 

 

 

Acum, ca sustineti ca igienizati cada de jacuzzi si ca maseuzele voastre sunt cu analizele la zi, asta e, nu va contrazic. Sa spunem atunci ca nu de la jacuzzi nu s-a intamplat. 

Pana una alta, m-am simtit bine cand am facut jacuzzi cu Francesca, deci ce sa mai zic? 

 

Mai nou am  inteles ca eu si cu multi alti clienti din ultima voasta postare  din luna iulie ca   am fost  trecuti pe lista neagra doar pentru ca ne-am dat cu parerea aici pe forum in ultimele 2 pagini fiindca am criticat ceva aspecte negative, cu toate ca eu am evidentiat mai mult aspectele pozitive ale Francescai sau fiindca ne-am dat cu presupusul aiurea.  

Sa inteleg ca e suparata foc si nu se mai intoarce niciodata, ori nu ma va mai primi? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost cu Cristina pentru un masaj erotic clasic.

 

Pret: 200 Ron

 

+ Cristina arata super si avantajul ei este pieptul generos. Sincer cred ca sunt cei mai frumosi sani pe care i-am vazut live (si am vazut ceva). Mari, forma ca de silicoane dar naturali. Mai rar asa ceva.

+ Masaj cu sanii - demential

+ Locul este curat, prosop, dus in camera

 

- Nu prea este implicare sau tehnica, cum este de exemplu la Amazonia. Masajul este mediocru si cel erotic este o simpla laba ca sa o spun direct. Treaba se face dar sa nu va asteptati la artificii sau alte nebunii

- Sunt multe extra-uri de care nu stii de la inceput. De exemplu, ca sa o atingi in zonele intime - extra 100 Ron, ca sa iti dai drumul pe sani - extra 250 ron (parca). Niste preturi care odata adunate dau un total mult peste piata.

 

De recomandat? Da, pentru cei care vor sa vada niste sani frumosi. Nu, pentru cei care pun accent pe calitatea masajului.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost cu Cristina pentru un masaj erotic clasic.

 

Pret: 200 Ron

 

+ Cristina arata super si avantajul ei este pieptul generos. Sincer cred ca sunt cei mai frumosi sani pe care i-am vazut live (si am vazut ceva). Mari, forma ca de silicoane dar naturali. Mai rar asa ceva.

+ Masaj cu sanii - demential

+ Locul este curat, prosop, dus in camera

 

- Nu prea este implicare sau tehnica, cum este de exemplu la Amazonia. Masajul este mediocru si cel erotic este o simpla laba ca sa o spun direct. Treaba se face dar sa nu va asteptati la artificii sau alte nebunii

- Sunt multe extra-uri de care nu stii de la inceput. De exemplu, ca sa o atingi in zonele intime - extra 100 Ron, ca sa iti dai drumul pe sani - extra 250 ron (parca). Niste preturi care odata adunate dau un total mult peste piata.

 

De recomandat? Da, pentru cei care vor sa vada niste sani frumosi. Nu, pentru cei care pun accent pe calitatea masajului.

 

Buna seara,

Va multumim ca ati fost clientul Noblesse Unic in luna octombrie 2017.

Va asiguram ca incercam pe cat posibil sa oferim clientilor nostri o experienta placuta si satisfactie maxima pentru banii cheltuiti la salon.

Ne pare rau ca in cazul dvs. nu am reusit sa ne ridicam pe deplin la inaltimea asteptarilor pe care le-ati avut de la noi.

 

Am analizat cu atentie situatia descrisa de dvs in postarea de pe forumul nimfomane.ro, si apoi am studiat comportamentul maseuzelor urmatoarele zile.

 

Ceea ce ati relatat s-a dovedit din pacate a fi foarte aproape de adevar, motiv pentru care maseuza despre care ati relatat, Cristina, nu mai face parte din randul maseuzelor Noblesse Unic.

Am identificat comportamente similare si in randul altor angajate dintr-ale noastre, motiv pentru care am incetat colaborarea si cu acestea.

Echipa Noblesse Unic este acum mai putin numeroasa dar mai calitativa!

 

In cazul oricaror nemultumiri legate de vizita dvs la noi pe viitor, puteti sesiza direct receptia, la terminarea masajului, sau puteti contacta direct managementul prin intermediul formularului de contact situat la adresa web: ​https://www.private-massage.ro/contact-salon-masaj-erotic-noblesse-unic-bucuresti/

 

Va multumim inca o data pentru feedback si pentru ajutorul pe care ni l-ati oferit in tentativa noastra continua de a imbunatati serviciile pe care le oferim clientilor Noblesse Unic Bucuresti.

 

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

 

Cu consideratie,

 

Noblesse Unic Private Massage & Spa

02.nov.2017

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand se intoarce Francesca din Italia? 

 

Buna ziua,

 

Va multumim pentru interesul aratat pentru serviciile oferite de salonul de masaj Noblesse Unic.

 

Sunt deja cateva luni de cand Francesca nu mai face parte din randul maseuzelor noastre.

Nu pastram legatura cu fetele care nu mai muncesc la noi si din pacate nu va putem oferi detalii despre viata ei privata din acest moment. Nu exista planificata nicio intoarcere a Francescai in echipa noastra.

 

Avem acum o echipa mai putin numeroasa de maseuze, insa fetele sunt tinere, frumoase si dornice sa ofere servicii de calitate.

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

 

Cu consideratie,

 

Noblesse Unic Private Massage & Spa

03.nov.2017

  • Like 1
Link spre comentariu

        Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

  • Like 2
Link spre comentariu

        Salonul asta se degradeaza pe zi ce trece. Fetele arata din ce in ce mai jalnic si majoritatea nu au nici o legatura cu masajul erotic. Ultimele doua dati am fost foarte dezamagit atat eu cat si prietenii cu care am venit(vreo 4), asa ca nu mai calc pe acolo niciodata. 

Masajul de relaxare a fost un fel de gadilare/mangaiere iar cel erotic o laba trista. Daca vrei sa le atingi (ma refer la atingeri pe sani, fund) mai cer si bani (50-100 lei). Daca faci greseala sa le oferi si ceva de baut mai sar 70-100 lei din buzunar pt o zeama considerata cocktail ( nici la Bamboo nu erau asa preturi ).

Se pare ca patronii au devenit din ce in ce mai fomisti din moment ce au lasat spatiu intr-o degradare fizica evidenta.

Clar de evitat pe viitor

 

 

Fiindca a plecat Francesca, de aia!

 

Ea era frumusetea  si fruncea salonului.

 

 

 

Macar daca ar face ceva si in loc sa tina vreo 10 maseuze urate si amatoare degeaba , mai bine ar angaja doar 3 maseuze profesioniste si sexy.

 

Ce naiba, incep toate saloanele sa fie ca HOT ANGELS.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna seara,

 

Citind postarile anterioare ale clientilor, nu ma pot abtine sa nu spun ce am patit la acest salon. Am sunat pentru o programare si mi-a raspuns o dra cam iritata. Nu am dat o mare importanta acesyui aspect, punand pe seama faptului ca suntem oameni si putem fi stresati sau poate nu avem o zi buna. Am mers la adresa indicata cu prietenul meu si de acolo a inceput "distractia". Cand am intrat ne-a intampinat aceeasi fata (pentru ca am intrebat-o), care s-a demonstrat a fi pana la urma o nesimtita, de parca ar fi fost buricul pamantului. Ne-a prezentat cateva fete nu prea reusite, dar din comoditate am hotarat sa ramanem. Am ales o fata blonda/satena slabuta la o prima vedere si am mers in camera. Baia destul de curata si camera draguta. Dupa ceva timp apare si dra care mirosea a fum de tigara. M-am uitat mai bine la silueta ei ca sa observ o singura forma si mai exact un spate arcuit, dar si o strucura osoasa proeminenta, care nu provoca decat inversul unei erectii. A inceput masajul, ca dupa putin timp sa vrea sa se apuce de cel final, insa fara sa existe erectie avand in vedere calitatile ei feminine. Vizibil ofuscata ca nu isi poate continua treaba si-a oferit serviciile sexuale, spunadu-mi ca o sa fie mai excitabil asa. Am acceptat si am intrebat cat costa. Suma propusa de fata fiind una destul de mare pentru imaginea ei am refuzat, dupa care foarte suparata mi-a spus sa ies din camera. Apoi i-am spus sa negociem si am ajuns pana la urma la o suma acceptata de amandoi, pentru sex normal. Desi nu am simtit mare lucru fata fiind destul de larga am constat la sfarsit ca mi-au aparut niste furnicaturi la nivelul penisului. Am intrebat-o si mi-a spus ca nu are probleme, nici nu ma asteptam sa-mi spuna un adevar. Cand am terminat, am dorit sa vorbesc cu casierita spunsndu-i ca am o problema. Raspunsul ei plin de sictir a fost "Ce problema?" vazand ca treaba nu sta prea bine m-am lasat pagubas si am plecat cu prietenul meu. Nu imi ramane decat sa vizitez doctor in urma unei vizite la acest salon. Nu doresc si altora sa treaca prin situatia asta.

Link spre comentariu

Furnicaturile au existat apoi. Am folosit prezervativ, dar inainte a exista frecare...in fine. Nu stiu ce este ciudat la recenzie, am spus ce mi s-a intamplat, asa cum au spus si altii...si am vazut ca nu sunt singurul care a plecat cu o amintire de la ei. Citeste recenziile trecute, cum s-a ales omul cu ciuperca...si acum si eu.

Link spre comentariu

Buna seara,

 

Citind postarile anterioare ale clientilor, nu ma pot abtine sa nu spun ce am patit la acest salon. Am sunat pentru o programare si mi-a raspuns o dra cam iritata. Nu am dat o mare importanta acesyui aspect, punand pe seama faptului ca suntem oameni si putem fi stresati sau poate nu avem o zi buna. Am mers la adresa indicata cu prietenul meu si de acolo a inceput "distractia". Cand am intrat ne-a intampinat aceeasi fata (pentru ca am intrebat-o), care s-a demonstrat a fi pana la urma o nesimtita, de parca ar fi fost buricul pamantului. Ne-a prezentat cateva fete nu prea reusite, dar din comoditate am hotarat sa ramanem. Am ales o fata blonda/satena slabuta la o prima vedere si am mers in camera. Baia destul de curata si camera draguta. Dupa ceva timp apare si dra care mirosea a fum de tigara. M-am uitat mai bine la silueta ei ca sa observ o singura forma si mai exact un spate arcuit, dar si o strucura osoasa proeminenta, care nu provoca decat inversul unei erectii. A inceput masajul, ca dupa putin timp sa vrea sa se apuce de cel final, insa fara sa existe erectie avand in vedere calitatile ei feminine. Vizibil ofuscata ca nu isi poate continua treaba si-a oferit serviciile sexuale, spunadu-mi ca o sa fie mai excitabil asa. Am acceptat si am intrebat cat costa. Suma propusa de fata fiind una destul de mare pentru imaginea ei am refuzat, dupa care foarte suparata mi-a spus sa ies din camera. Apoi i-am spus sa negociem si am ajuns pana la urma la o suma acceptata de amandoi, pentru sex normal. Desi nu am simtit mare lucru fata fiind destul de larga am constat la sfarsit ca mi-au aparut niste furnicaturi la nivelul penisului. Am intrebat-o si mi-a spus ca nu are probleme, nici nu ma asteptam sa-mi spuna un adevar. Cand am terminat, am dorit sa vorbesc cu casierita spunsndu-i ca am o problema. Raspunsul ei plin de sictir a fost "Ce problema?" vazand ca treaba nu sta prea bine m-am lasat pagubas si am plecat cu prietenul meu. Nu imi ramane decat sa vizitez doctor in urma unei vizite la acest salon. Nu doresc si altora sa treaca prin situatia asta.

Da' de ce nu spui ce suma ti-a cerut tipa si, pana la urma, la ce suma v-ati inteles ?

Fata a vrut sa te dea afara din camera ? Breee, ce faci aici ? Cum sa fie asa ceva ?

Ce-i aia "casierita"  la un salon de masaj ? Poate receptionista. Si ce problema vroiai sa-i spui ? Ca te furnica ?

Si "treaba nu statea prea bine" ? Cum adica ?

 

    Fratioare, nu merege, n-ai ticluit-o bine. Reformuleaza, fa-ti alt cont, alt nickname, si baga alta versiune.

    Pa !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

 

Va multumim tutror celor care ati fost cu adevarat clientii Noblesse Unic in anul 2017.
Va reasiguram ca incercam pe cat posibil sa oferim clientilor nostri o experienta placuta si satisfactie maxima pentru banii cheltuiti la salon.

 

In urma feedback-ului primit de la clienti, am inceput sa rezolvam din problemele semnalate, si speram ca in cel mai scurt timp sa ne ridicam din nou la inaltimea pretentiilor dumneavoastra.

Astfel:

- am reusit sa completam echipa receptiei cu receptionere dragute si profesioniste, care sa asigure o relatie cat mai amabila cu clientela

- am angajat din nou maseuze tinere si frumoase, asa cum clientii Noblesse Unic au gasit aproape intotdeauna la noi

- numarul maseuzelor este din nou suficient de mare incat sa aveti o posibilitate mai mare de a alege, indiferent de ora la care ne vizitati

- am demarat renovarea spatiului, aceasta se va desfasura treptat si in afara orelor de program, astfel incat sa nu afectam activitatea prea mult

- si in acest scop, am redus din orele de functionare si in continuare ne vom re-ajusta programul, astfel incat sa oferim clientilor o experienta cat mai placuta si de asemenea sa putem avea cat mai multe maseuze pe durata orelor in care avem deschis

- lucram continuu si la imbunatatirea celorlalte aspecte care ne-au fost semnalate, in masura in care am constatat ca este vorba de probleme reale cu care ne confruntam.

 

Nu uitati,

In cazul oricaror nemultumiri legate de vizitele dvs la noi pe viitor, puteti sesiza direct receptia, la terminarea masajului, sau puteti contacta direct managementul prin intermediul formularului de contact situat la adresa web: ​https://www.private-...unic-bucuresti/


Va multumim inca o data tuturor pentru feedback si pentru ajutorul pe care ni-l oferiti in tentativa noastra continua de a imbunatati serviciile pe care le oferim clientilor Noblesse Unic Bucuresti.

Va asteptam in continuare sa incercati serviciile noastre de masaj erotic si spa!

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
12.dec.2017

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata,

 

Sa stiti ca este adevarat ca avem in echipa noastra 15 maseuze tinere si frumoase.

Cum frumusetea este relativa, va asteptam cu o programare sa vedem daca aveti aceeasi parere dupa ce vedeti fetele noastre la o prezentare.

Cu riscul de a va dezamagi, va spunem ca Francesca nu a revenit la noi.

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
14.dec.2017

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...