Sari la conținut

Noblesse Unic Masaj - 0727148861, 0212112555


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua tuturor,

 

Pentru cei care ne-au reprosat ca "umflam" numarul maseuzelor in tentativa de a atrage clienti, va informam ca salonul posteaza zilnic pe pagina de Facebook programul fetelor. E usor de verificat ceea ce spun receptionerele deoarece este si scris ce fete ar trebui sa se afle in salon.

 

Si cand avem mai multe fete in program, si cand sunt mai putine, programul publicat este real si, in masura in care fetele respective ajung la turele stabilite, coincide identic cu ce maseuze puteti gasi la Noblesse Unic in ziua respectiva.

 

Pagina noastra de Facebook se afla la linkul:
https://www.facebook.com/privatemassagespa/

 

Va multumim.

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
20.dec.2017

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De pe pagina de facebook, inteleg ca masajul de o ora costa 250 de lei.Confirmati?

 

Buna seara,

 

In primul rand, ne bucuram ca ati fost clientul nostru in trecut si va suntem recunoscatori de asemenea si pentru sugestiile facute de-a lungul timpului, sugestii care ne-au ajutat in dorinta noastra de a imbunatati serviciile pe care le oferim.

 

Pagina de Facebook reflecta preturile de "rate card", pe care noi le oferim Non-Membrilor.

In aceasta categorie le includem, printre altele, pe anumite persoane dintre cei care ne viziteaza fara a se programa telefonic in prealabil.

 

Toti clientii nostri vechi beneficiaza de preturi reduse, de exemplu masajul erotic nud clasic pe care dvs l-ati vazut la 250 lei pe Facebook, programarile il primesc la pretul de 200 de lei.

In aceasi ordine de idei, masajul erotic nud VIP Fantezie, un produs foarte solicitat la noi la salon, costa 300 de lei.

 

Sistemul utilizat de noi este cumva similar celui hotelier. In marea majoritate a cazurilor, daca ajungi direct la hotel si rezervi camera direct la preturile afisate in receptie, te costa substantial mai mult decat daca ai rezervat in prealabil direct sau prin site de booking.

 

Oricum, legat de preturi, ne gandeam si noi sa urmam modelul altor locatii si sa oferim un pret special, uneori, membrilor acestui forum, cochetam cu aceasta idee si ne-am bucura sa o si punem in aplicare cat de curand!

 

O seara buna!

 

Cu consideratie,

 

Noblesse Unic Private Massage & Spa

21.dec.2017

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Buna seara,

 

In primul rand, ne bucuram ca ati fost clientul nostru in trecut si va suntem recunoscatori de asemenea si pentru sugestiile facute de-a lungul timpului, sugestii care ne-au ajutat in dorinta noastra de a imbunatati serviciile pe care le oferim.

 

Pagina de Facebook reflecta preturile de "rate card", pe care noi le oferim Non-Membrilor.

In aceasta categorie le includem, printre altele, pe anumite persoane dintre cei care ne viziteaza fara a se programa telefonic in prealabil.

 

Toti clientii nostri vechi beneficiaza de preturi reduse, de exemplu masajul erotic nud clasic pe care dvs l-ati vazut la 250 lei pe Facebook, programarile il primesc la pretul de 200 de lei.

In aceasi ordine de idei, masajul erotic nud VIP Fantezie, un produs foarte solicitat la noi la salon, costa 300 de lei.

 

Sistemul utilizat de noi este cumva similar celui hotelier. In marea majoritate a cazurilor, daca ajungi direct la hotel si rezervi camera direct la preturile afisate in receptie, te costa substantial mai mult decat daca ai rezervat in prealabil direct sau prin site de booking.

 

Oricum, legat de preturi, ne gandeam si noi sa urmam modelul altor locatii si sa oferim un pret special, uneori, membrilor acestui forum, cochetam cu aceasta idee si ne-am bucura sa o si punem in aplicare cat de curand!

 

O seara buna!

 

Cu consideratie,

 

Noblesse Unic Private Massage & Spa

21.dec.2017

 

Suna bine aceasta schimbare de atitudine.Sper ca aceasta schimbare sa se regaseasca si in salon.

Voi reveni cu siguranta la voi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

Facem si noi pe aceasta cale un cadou de sarbatori membrilor acestui forum.
In zilele de 28, 29 si 30 dec 2017, pentru sedintele de masaj incepute intre orele 14-24, oferim un pret special membrilor forumului.

Pretul special inseamna o reducere de 50 ron pentru sedintele de masaj erotic nud cu o maseuza sau masaj erotic VIP fantezie, tot cu o maseuza, sedinte pe care ati dori sa le desfasurati la salonul de masaj Noblesse Unic Bucuresti.
De exemplu un masaj erotic nud clasic, cu durata de 60 de minute, care costa la pret normal 200 ron, il veti putea efectua la pretul de 150 ron.
Un masaj erotic nud VIP fantezie cu durata de 60 de minute, care costa la pret normal 300 ron, il veti putea efectua la pretul de 250 ron.
Reducerile nu se pot cumula cu alte promotii pe care le ofera salonul.
 

Pentru a putea oferi reducerile, a fi cat mai obiectivi, si a pastra totodata confidentialitatea username-urilor membrilor forumului fatza de receptionere/maseuze, va invitam sa trimiteti un mesaj privat catre pagina noastra de facebook https://www.facebook.com/privatemassagespa/ sau catre adresa noastra de email contact(at)private-massage.ro si veti primi in cateva ore raspuns cu codul/codurile de discount solicitate, in caz ca vreti sa stati una sau mai multe ore la noi.
Apoi veniti la salon si doar spuneti ca aveti un cod de discount receptionerei in momentul platii si veti beneficia de reducerea mentionata.

 

O seara buna!

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
28.dec.2017

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu stiu daca si cat din atitudinea fetelor si implicit a managementului s-a schimbat...

Ar fi bine sa fie asa

Stiu salonul de vreo 12-13 ani. Era unul.dintre cele mai bune. Dar cu timpul a scazut f mult stacheta pana in momentul in care o fata mi-a cerut bani. De atunci am zis pas. Cred ca n-am mai dat pe-acolo de 2 ani. O sa trec sa reevaluez :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara,

Ne bucura faptul ca promotia noastra a trezit interesul membrilor acestui forum si nu numai.

Am fost vizitati de voi si probabil vom mai fi vizitati pana la terminarea promotiei.
Multumim celor care au avut incredere sa solicite coduri de discount si sa le si foloseasca.
De asemenea, vreau sa va asiguram de faptul ca incercam sa fim cat mai confidentiali in tot ceea ce inseamna relatiile dintre salon si clienti, date de contact, etc, idntotdeauna am fost atenti cu aceste aspecte.

 

As vrea sa lamurim cateva aspecte aparute ulterior startului promotiei:

 

- in primul rand scuze celor care au venit la masaj si au gasit aglomerat. Uneori cand e foarte aglomerat serviciile au putin de suferit, dar am incercat pe cat posibil ca toti cei care si-au facut programare sa aiba parte de o camera de masaj cat mai ok si de multe fete din care sa aleaga la prezentare.

- ca feedback s-a zis ca e complicat sa obtii un cod de discount. Daca ar fi mers aici pe forum mesaje private, am fi folosit acel sistem. Dar nu merg sau cel putin se pare ca nu sunt permise. Daca altcineva dintre voi crede ca un alt sistem ar fi mai simplu, dati-ne de stire si il vom folosi data viitoare.
 

- ni s-a facut aluzia ca facem discount membrilor ca sa ii "mituim" sa scrie frumos despre salon. Este fals. Pur si simplu e o initiativa care s-a mai facut de altii si pe care am hotarat sa o facem si noi. Nu cred ca membrii acestui forum sunt "coruptibili" cu o reducere in acest gen. Salonul nostru face de ani de zile promotii asemanatoare in anumite zile / intervale orare si nu s-a mai plans nimeni pana acum...

- s-a mai spus ca "ne riscam enorm" prin a "cersi" recenzii. Nu credem ca toti membrii forumului scriu si recenzii, dar cu siguranta majoritatea absoluta le citesc cu interes. Daca vor aparea recenzii, de bine sau de rau, sa fie recenzii. Recenziile in urma vizitelor reale le vom aprecia indiferent de continutul lor si vor avea rolul de a ne spune noua daca suntem pe drumul cel bun sau cat mai avem de recuperat pana cand ne vom ridica din nou la standardele inalte la care functionam in urma cu ceva timp.

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
29.dec.2017

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am beneficiat si eu de oferta salonului.

La prezentare au apartut vreo 5 fete.Am ales-o pe Antonia, o bruneta cam de 163 cm, slim, siliconata, frumoasa, echipata corespunzator la prezentare, mi-a atras atentia frumusetea ei, desi siliconata e mai degraba genul fin.Sfarcurile sunt foarte misto, de asemenea si pizda foarte excitanta cu clitoris proeminent si labii asemenea.

Am ales masajul VIP cu striptease pe care am platit 250 in loc de 300.

In ora petrecuta alaturi de Antonia, am stat vreo 10 minute de vorba, apoi striptease, apoi masajul erotic cu care ne-am lungit pana la finalul orei, deci nu am apucat sa incerc masajul de relaxare.Foarte interesanta interactiunea,de repetat.Desi calda, lipseste GFE-ul, este mai degraba profesionista.Poate data viitoare, mai lasa garda jos.Eu unul am plecat multumit de la ea.

 

Note:

 

Aspect Antonia: 9,5

masaj erotic:8,5

igiena 10

GFE 8

masaj de relaxare:nu am incercat

 

O recomand pe Antonia cu caldura, apreciez eforturile salonului si in receptie s-a imbunatatit treaba.Va urez succes in noul an.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ati marit numarul fetelor si ati facut-o degeaba, conteaza atitudinea lor si feluk in care trateaza clientul. Am fost inainte de Craciun, desi nu mai fusesem de multa vreme, din cauza unor aspecte care m-au deranjat si sunt in continuare aceleasi probleme: atitudinea fetelor, bani cersiti la camera (100 ron atingerea, 150 cunnilingus, 200 finalizarea cu sanii, pe langa pretul masajului peste piata), calitatea masajului scazuta, atitudinea receptionerelor, pret mare pe masaj. Am citit pe paginile anterioare ca unii au plecat cu ciuperci. Am vazut si mesajul salonului legat de recenziile clientilor. Este foarte indicat ca oanenii sa-si scrie parerea sau sa spuna prin ce au trecut, pentru ca sunt banii nostri. Trebuie sa stim unde mergem sa ne relaxam. Nu platim pentru ciuperci si curve nesimtite!!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Ati marit numarul fetelor si ati facut-o degeaba, conteaza atitudinea lor si feluk in care trateaza clientul. Am fost inainte de Craciun, desi nu mai fusesem de multa vreme, din cauza unor aspecte care m-au deranjat si sunt in continuare aceleasi probleme: atitudinea fetelor, bani cersiti la camera (100 ron atingerea, 150 cunnilingus, 200 finalizarea cu sanii, pe langa pretul masajului peste piata), calitatea masajului scazuta, atitudinea receptionerelor, pret mare pe masaj. Am citit pe paginile anterioare ca unii au plecat cu ciuperci. Am vazut si mesajul salonului legat de recenziile clientilor. Este foarte indicat ca oanenii sa-si scrie parerea sau sa spuna prin ce au trecut, pentru ca sunt banii nostri. Trebuie sa stim unde mergem sa ne relaxam. Nu platim pentru ciuperci si curve nesimtite!!!!

 

Daca vrei sa fii constructiv pana la capat descrie experienta ta, cu cine ai intrat, cine ti-a cerut bani? Presupunand ca e adevarat ce spui, salonul nu poate interveni daca nu stie despre cine e vorba.

 

Mai exista si varianta cealalta in care un salon concurent isi face cont si scrie mizeria de mai sus.Contul e facut ieri, stai linistit ca nu esti credibil.

 

Departe de mine de a sustine ca la Noblesse s-au rezolvat toate problemele.Eu insumi am plecat de la una dintre fete pentru ca era somnoroasa si plictisita, dar macar oamenii incearca o schimbare.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

am visitat salounul si am intrat cu andra, am cerut ca maseuza sa tine pantofi cu tocuri, dar receptionista a spuse ca intra la masaj fantasy la pret de 300 lei. pretul cam piperat pt o ora.

 

nota pt. andra 8

 

Acelasi lucru se intampla de vreun an, de cand lucrurile s-au stricat.Inainte nu era nicio problema ca masoza sa vina pe tocuri.

Mie personal mi se pare un blocker de vizitare.

Noblesse, care este ratiunea acestui lucru? Mie personal imi displace ca masoza sa vina in labele goale si prosop, desi la prezentare am vazut-o altfel.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

sunt de aceeasi parere ca si colegul de mai sus, clar este mai atractiv, incitant ca fata sa revina in camera pentru masaj  tot in tinuta de prezentare, NU in slapi si infasurata in prosop...

nu imi inchipui de ce o fi atat de greu...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu personal nu am problema sa fie proaspat de la dus in prosop sa stiu ca e curata. Hainele de prezentare folosite dea lungu zilei nu imi inspira incredere mereu. Dar fiecare cu ale lui... Pentru mine igiena si calitatea serviciilor conteaza la masaj, nu cum vine fata la masaj. E bine sa aiba o imbracamine sexy cand ajungi si te primeste te conduce in camera etc. Dupa nu mai e asa important.

Link spre comentariu

Eu personal nu am problema sa fie proaspat de la dus in prosop sa stiu ca e curata. Hainele de prezentare folosite dea lungu zilei nu imi inspira incredere mereu. Dar fiecare cu ale lui...

.

Pai tocmai de-asta e o lume (inca) libera ca sa putem avea fiecare parerea lui si sa nu avem toti aceeasi parere :)

Fiecare dintre noi ii poate spune fetei in timpul prezentarii ce si cum doreste de la ea - cum ar fi si treaba asta cu in ce tinuta sa revina de la dus. Unele o sa zica da, altele ba, ca asa e pe lumea asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua,

 

Nu dorim sa intram in polemici cu useri care (probabil) ca isi creaza cont pe site avand ca unic scop sa faca o postare denigratoare. Multumim celor care ne iau apararea si totodata apreciaza efortul nostru de a incerca sa revenim acolo unde am mai fost, din punct de vedere calitativ.
Preferam sa fim pozitivi, sa construim ceva, nu sa facem vreo discutie negativa.
 

Legat de discutia referitoare la tinuta maseuzei inainte de intrarea in masaj, citind parerile voastre, am hotarat ca cel mai bine este ca sa intrebam clientii, dupa ce aleg maseuza, daca doresc ca maseuza sa vina in camera de masaj in tinuta de prezentare si pantofi cu toc, sau intr-o alta tinuta mai lejera, cum se intampla acum la noi in majoritatea cazurilor.

In acest fel, nu vor mai exista sper aceste nemultumiri in randul dumneavoastra.

Profitam de ocazie ca sa va anuntam ca in urma feedback-urilor primite, am modificat recent orele noastre de functionare, acestea fiind acum:
Luni-Sambata 12:00(pranz) - 06:00(dimineata);
Duminica 14:00-05:00

 

Fiind prima postare din acest an, va dorim tuturor un 2018 plin de realizari!

 

Cu consideratie,

Noblesse Unic Private Massage & Spa
17.ian.2018

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ati marit numarul fetelor si ati facut-o degeaba, conteaza atitudinea lor si feluk in care trateaza clientul. Am fost inainte de Craciun, desi nu mai fusesem de multa vreme, din cauza unor aspecte care m-au deranjat si sunt in continuare aceleasi probleme: atitudinea fetelor, bani cersiti la camera (100 ron atingerea, 150 cunnilingus, 200 finalizarea cu sanii, pe langa pretul masajului peste piata), calitatea masajului scazuta, atitudinea receptionerelor, pret mare pe masaj. Am citit pe paginile anterioare ca unii au plecat cu ciuperci. Am vazut si mesajul salonului legat de recenziile clientilor. Este foarte indicat ca oanenii sa-si scrie parerea sau sa spuna prin ce au trecut, pentru ca sunt banii nostri. Trebuie sa stim unde mergem sa ne relaxam. Nu platim pentru ciuperci si curve nesimtite!!!!

Buna analiza si comentariu, ne deschide ochii si la ceilalti! Deaia e bun acest forum! Daca e adevarat atunci e penibil! Eu nu am sa inteleg ceva , si nu e vorba doar de aceasta afacere, am observat si in alte domenii, parerea mea e ca serviciile sunt mult peste ce pot oferi oameni normali ( clasa de mijloc) si dupa ce ca se cer preturi se mai cer si favoruri, cand o sa inteleaga asa zisii afaceristi ca trebuie sa se orienteze strict la ce poate oferi clasa de mijloc? Toti se adreseaza la astia cu bani, nu multi au 200 apoi inca 200 sa dea pt iun cacat de ora de masaj, mai da-o-n pastele masii!!! Vrei sa faci afacere o faci asa: salariu minim  e 1450, mediu e 2200! cat poate da unul care are 2200 ( adica un roman mediocru care face parte din clasa de mijloc) pe luna pt placeri? si o sa ajungi la concluzia ca e 200-300, atunci te orientezi la acesti bani , si pui 100 pt 45 min si 150 pt 75 minute masajul, pt ca tu vrei ca si clientul sa vina in medie de 2-3 ori pe luna!!! apoi instruiesti fetele bine, va faceti treaba sau va dau afara, puteti lucra la Mega pe 1500 pe luna daca nu va convine, ... asa mi s-a scarbit de chestia asta, e tragic ca oameni normali care fac afaceri cinstite si de calitate i-i mai poti numara doar pe degete, si restul de infractori si profitori sunt puhoaie!  sunt indignat...! Dar stiti cum e, e mai usor sa faci rau decat bine, cine e rau si egoist e si slab ! asa ca le urez tuturor care fac afaceri doar pt profit si nu le mai pasa de parerea clientilor, sa primeasca inapoi toata lacomia si rautatea lor inapoi !

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Buna analiza si comentariu, ne deschide ochii si la ceilalti! Deaia e bun acest forum! Daca e adevarat atunci e penibil! Eu nu am sa inteleg ceva , si nu e vorba doar de aceasta afacere, am observat si in alte domenii, parerea mea e ca serviciile sunt mult peste ce pot oferi oameni normali ( clasa de mijloc) si dupa ce ca se cer preturi se mai cer si favoruri, cand o sa inteleaga asa zisii afaceristi ca trebuie sa se orienteze strict la ce poate oferi clasa de mijloc? Toti se adreseaza la astia cu bani, nu multi au 200 apoi inca 200 sa dea pt iun cacat de ora de masaj, mai da-o-n pastele masii!!! Vrei sa faci afacere o faci asa: salariu minim  e 1450, mediu e 2200! cat poate da unul care are 2200 ( adica un roman mediocru care face parte din clasa de mijloc) pe luna pt placeri? si o sa ajungi la concluzia ca e 200-300, atunci te orientezi la acesti bani , si pui 100 pt 45 min si 150 pt 75 minute masajul, pt ca tu vrei ca si clientul sa vina in medie de 2-3 ori pe luna!!! apoi instruiesti fetele bine, va faceti treaba sau va dau afara, puteti lucra la Mega pe 1500 pe luna daca nu va convine, ... asa mi s-a scarbit de chestia asta, e tragic ca oameni normali care fac afaceri cinstite si de calitate i-i mai poti numara doar pe degete, si restul de infractori si profitori sunt puhoaie!  sunt indignat...! Dar stiti cum e, e mai usor sa faci rau decat bine, cine e rau si egoist e si slab ! asa ca le urez tuturor care fac afaceri doar pt profit si nu le mai pasa de parerea clientilor, sa primeasca inapoi toata lacomia si rautatea lor inapoi !

 

Da prietene sunt saloane de 80-120 ora, ia du-te vezi ce gasesti la banii astia.

Daca preturile sunt mici, partea financiara a masozei nu e suficient de motivanta si ghici ce, cand vei merge in salon vei gasi putine fete si eventual nasoale.

In afacerea asta nu sunt doar doua parti implicate: clientul si patronatul, mai este si forta de munca esentiala in acest domeniu.E destul de greu sa gasesti un echilibru intre aceste 3 parti astfel incat sa ai un win-win-win situation.

Link spre comentariu

FRANCEEEEEEEEESCAAAAAAAAAAAAAAAAAA!  :clap2  :clap2  :clap2  :bow2  :bow2     :gifs_ojos  :gifs_ojos  :aplaud  :aplaud  

 

S-a intors maseuza mea preferata! 

 

Masaj Erotic | Noblesse Unic - Private Massage & SPA Salon | Erotic Massage Parlor Bucuresti | RomaniaMasaj Erotic – Noblesse Unic Masaj & SPA Bucuresti – Salon masaj erotic Bucuresti

Link spre comentariu

  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

 

Buna ziua,

 

Nu dorim sa intram in polemici cu useri care (probabil) ca isi creaza cont pe site avand ca unic scop sa faca o postare denigratoare. Multumim celor care ne iau apararea si totodata apreciaza efortul nostru de a incerca sa revenim acolo unde am mai fost, din punct de vedere calitativ.

Preferam sa fim pozitivi, sa construim ceva, nu sa facem vreo discutie negativa.

 

Legat de discutia referitoare la tinuta maseuzei inainte de intrarea in masaj, citind parerile voastre, am hotarat ca cel mai bine este ca sa intrebam clientii, dupa ce aleg maseuza, daca doresc ca maseuza sa vina in camera de masaj in tinuta de prezentare si pantofi cu toc, sau intr-o alta tinuta mai lejera, cum se intampla acum la noi in majoritatea cazurilor.

In acest fel, nu vor mai exista sper aceste nemultumiri in randul dumneavoastra.

 

Profitam de ocazie ca sa va anuntam ca in urma feedback-urilor primite, am modificat recent orele noastre de functionare, acestea fiind acum:

Luni-Sambata 12:00(pranz) - 06:00(dimineata);

Duminica 14:00-05:00

 

Fiind prima postare din acest an, va dorim tuturor un 2018 plin de realizari!

 

Cu consideratie,

 

Noblesse Unic Private Massage & Spa

17.ian.2018

 

 Nu există poze nicăieri cu Jasmin ?

Multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...