Sari la conținut

Diiiana Vizita La Voi 0743978240


Postări Recomandate

  • Telefon: 0744977943
  • Oras:satu mare
  • Telefon: 0744977943
  • Oras:satu mare

Eu am fost la aceasta frumusete e de nesccri ce frumos se comporta de acea am si vizitato deja de 2ori si am mai facut o programare la ea notele pe care as putea sa le dau sint numai 10* pe linie pacat ca nu sta mai mult pelanoi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Oameni buni.... oare ce se întâmpla pe aici ?! Atâtea cereri Pt normal neprotejat nu am avut in viața mea !!!!

Ganditi-va la sănătatea voastra și a partenerului de viața .

Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Atâtea cereri Pt normal neprotejat nu am avut in viața mea !!!!

Ganditi-va la sănătatea voastra și a partenerului de viața .

Poate multi nu au partenere, sunt singuri,altel n-ar mai cere asa ceva.

Iti dai seama că o simpla gonoree sau iritatie e motiv suficient pentru divort/despărțire..

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sahyxxx
Reputație: 0

Oameni buni.... oare ce se întâmpla pe aici ?! Atâtea cereri Pt normal neprotejat nu am avut in viața mea !!!!

Ganditi-va la sănătatea voastra și a partenerului de viața .

Probabil e doar mistocareala.de vina sunt retelele de telefonie, ca dau minute nelimitat.si cum unii se plictisesc, din lipsa de ocupatie, "analizeaza" piata.De curios,daca as fi fost in locul tau,i-as fi spus unuia ca :"da!fac!"...si sa vedem .. ar fi avut curaj macar sa vina la tine? Sau pur si simplu, sunt inconstienti.

De aia ne meritam ce avem in orasul asta.Ca daca vine o fata mai "hight class", ne ocupam cu mizerii de astea.

Diiiana, sper ca in sederea voastra la noi,ai intalnit si oameni mai normali pentru care te vei mai intoarce la noi,cu drag. sper ca printre ei sa-ti dovedesc maine, ca ma aflu si eu. pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Oameni buni.... oare ce se întâmpla pe aici ?! Atâtea cereri Pt normal neprotejat nu am avut in viața mea !!!!

Ganditi-va la sănătatea voastra și a partenerului de viața .

Asa e...aici sunt prea multe fete de etnie (cu pesti) care fac orice, chiar si normal neprotejat, ca sa aiba bani de tigari, iar "domnii fara creier" profita de asta si vor ca toate sa faca la fel...daca se poate si gratis...toti sunt insurati, curati, nu au nimic cica.....nici macar minte , nu se gandesc la sanatate, se gandesc la placere si , daca se poate, cat mai ieftina. Din cauza asta nu sunt fete multe pe-aici. Prea putini sunt cei care au grija de ei si pe aceia nu ii vezi postand pe site-uri pentru ca ii intereseaza si discretia.

Scuze ca m-am bagat pe topicul vostru, dar am vrut sa va spun realitatea.

Succes fetelor.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Nu e absolut nici o problema ca ai intervenit aici . Cam ai dreptate . Așteptam sa se schimbe situația chiar dacă din păcate se învață minte când e târziu .... te pup “Playgirl “

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...