Sari la conținut

0722580135 Bootyandreea


Postări Recomandate

Vizitator el-jefe
Reputație: 0

Eu am vb ieri cu ea pe whatsapp. Raspunde pe la 3-4 dimineata. Aparent acum activeaza cu o colega iar pretul e 500EUR/h pt show. Pt solo mi-a zis ca e 400 EUR. Mu se pare prea mult. Inainte auzisem 150 EUR ce mi se pare acceptabil.

Ce tiganeala ieftina din partea ei.

Mie mi-a zis aseara de 400 euro pentru 2h de show cu o prietena de a ei.

 

Varianta singura nu exista. Whatever... exagerat de mult pentru una care a umblat cu tigani pentru o franzela si acum si-a modificat fata de zici ca e mutanta.

 

Doua rupte care testeaza cine sunt prosti si musca.

Link spre comentariu
  • Oras:Mount Rainier
  • Oras:Mount Rainier

Ai apucat să i-o dai ?

 

Vorbim pe PM

 

 

Eu am vb ieri cu ea pe whatsapp. Raspunde pe la 3-4 dimineata. Aparent acum activeaza cu o colega iar pretul e 500EUR/h pt show. Pt solo mi-a zis ca e 400 EUR. Mu se pare prea mult. Inainte auzisem 150 EUR ce mi se pare acceptabil.

Confirm varianta 3some cu colega ei: 500 euro / h
  • Like 2
Link spre comentariu

Am vazut un video de al ei pe insta. Deja l-a sters. Ceva de genu unde zicea "mama ce talent sunt" nu mai tin minte. Dar s-a vazut ce poate sa faca un pic de photoshop. E naspa fratilor. Cred ca cand ajungi la ea ai cea mai crunta dezamagire. In realitate cred (cred) ca arata cu mult mai nasol

Link spre comentariu

Acuma hai pe bune.

 

A fost cineva? E Bianca Niculai?

 

Am incercat sa dau de ea dar nu-mi raspunde.

am stat 5 luni sa dau de ea, niciuna dintre fetele de pe forum este ea dar sa sti ca exista un numar de.al ei care l.am obtinut foarte greu, de la o tipa, si anume 0754492001, raspunde doar la mesaje,sa nu o intrebati daca e ea ca va da block ...eu am fost de doua ori la ea si a venit o data la mine. cere 1000 E pe 2 ore ore si chiar face tot, e ce trebuie.SUCCES!

Link spre comentariu

am stat 5 luni sa dau de ea, niciuna dintre fetele de pe forum este ea dar sa sti ca exista un numar de.al ei care l.am obtinut foarte greu, de la o tipa, si anume 0754492001, raspunde doar la mesaje,sa nu o intrebati daca e ea ca va da block ...eu am fost de doua ori la ea si a venit o data la mine. cere 1000 E pe 2 ore ore si chiar face tot, e ce trebuie.SUCCES!

Dute ba de aici

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...