Sari la conținut

Ana 25 ani 0756354674 > Vizita


Vizitator ana!!

Postări Recomandate

Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna ziua baieti! Vineri ajung la voi :*

Voi reveni cu detalii despre locație imediat cum ma instalez.

Pana atunci putem face programări pe whatsapp si pm.

Va pup si abia astept sa ne revedem!

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Cu parere de rau nu mai pot ajunge la voi maine. Nu am stiut ca e Street Food si nu am mai gasit cazare nicaieri.

Ramane pe saptamana viitoare  :girly

Weekeend placut sa aveti! :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei :kiss3

Maine dupa pranz voi fi disponibila pentru voi!Voi reveni cu detalii despre locatie si program imediat cum ma instalez.

O zi frumoasa va doresc! :girly

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bine ai revenit!

Singurică,singurică?

Aceeași locație?

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

?

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Vizitat domnisoara, am facut programare cu 20 min inainte si a fost respectata.

Notele dupa cum urmeaza:

 

Locatie: 10, pe langa Lazar Residence

 

Fata: 9+, foarte draguta la față si dulce, cu silicoane ar avea nota 10++

 

Oral/n: 10+ Pentru mine a fost perfect

 

Normal: nu am prestat

 

Anal: nu m-a interesat

 

Igiena 10

 

Mai are o colega, dar nu a deranjat cu nimic.

 

De revenit: cu siguranta!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna din nou!

Voi face o mica schimbare :) Dupa ora 22:00 prețurile mele vor fi 200 lei pt 30 min si 300 pt o ora. La threesome 300 lei o fin si 500 h.

Cei care au programări facute deja pt seara aceasta nu vor fi afectați de schimbare.

O seara cât mai plăcută sa aveti!:*

Link spre comentariu

Bună seara!

 

Chiar dacă nu dispun de mult timp, cred că merită să scriu câteva lucruri despre Ana, blondina nebună cu ochii verzi :))

 

Ne-am întâlnit duminică, după câteva schimburi de mesaje tare nostime. Asta o și caracterizează, e foarte naturală și comică, pe mine m-a binedispus pentru toată ziua.

 

De când am ajuns m-am simțit foarte bine în prezența ei.

 

Locație: 10. tot în zona Palas/Lazăr dar mai retrasă si cu mai multe locuri de parcare. Foarte ok, curat, prosop, blabla, mi-e lene să mai detaliez. Aveam tot apartamentul pentru noi, nu sosise "șefa" Larisa :)))

 

Am povestit vrute si nevrute, mi-e greu să-mi amintesc si nici n-are rost să scriu aici detalii.

 

Aspect: 8-9 asta cu notele pentru mine nu prea mai are sens, atâta timp cât totul e relativ si discutabil, subiectiv. Are niște ochi verzi superbi, e tare simpatică, frumușică, foarte finut machiată, cu totul la pachet, așa cum e. Sâni și fund unde și cum trebuie, nu am fost în cautare de vreun model Playboy. Tot ce mă respinge pe mine e la o fată e să nu fie grasă :))) nu e deloc cazul. De subliniat că e frumușică!!

 

Acțiune: 9. oral N + normal P, ambele ok, făcute cu simțul răspunderii, cu implicare, schimbat vreo 2 poziții, stat la povești o grămadă între numere. Note mari :)) a încercat fata sa facă deep, se îneca, la insistențele mele :)) apreciez intenția.

 

Atitudine + GFE: 10. o prezență foarte plăcută, cu glumele prezente oricând, foarte naturală si firească întâlnirea, ceea ce în puține cazuri vezi în ultimul timp. Nici nu mai știu cât am stat, dar am depășit sigur timpul.

 

 

 

Mie mi-a făcut duminica mult mai frumoasă și voi reveni cu drag când va fi în oraș.

 

Contact: numărul din titlu.

150/250. Oralul îl acceptă si neprotejat dacă... tralala.

 

Sunt aspecte de îmbunătățit, desigur, pe care i le-am zis. Per total o fată tare simpatică, deschisă, naturală, care se implică și reușește să te facă sa te simți bine.

 

Acum am citit aici despre dominare soft, m-a făcut curios, trebuie să revin :))

 

Mare plus pentru: și-a luat ciorapi cu bandă la cererea mea, nu s-a uitat la ceas, am făcut o finalizare orală divină:))

 

Tot am scris mult, chiar dacă n-am vrut. Observ că nu pot fi obiectiv, asta e. Nu pot nota o fată în funcție de alta, fiecare are unicitatea ei, si tot așa, filosofie :))

 

Când îmi mai fac puțin timp, o să scriu despre niște experiențe trăite în ultimele săptămâni în Asia, la propriu și la figurat din altă lume.

 

Vă salut! Te pup, Ana, te mai așteptăm pe aici ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna baieti! Va voi face o vizita scurta, duminica ajung si voi sta pana luni seara/ marti dimineata in functie de programari. 

Detalii despre locatie va voi da imediat cum ma instalez, in rest toate cum le stiti!

Va pup si abia astept sa ne revedem! O zi frumoasa in continuare!  :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Diseara ajung la voi! Dupa ora 20 voi fi disponibila pana mai tarziu.

Prețurile nu se vor mai modifica după ora 22, vor rămâne tot 150/250.

Intre timp, putem face programări prin whats.

Abia astept sa ne revedem! Va pup:*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...