Sari la conținut

Betty 0736947547


Postări Recomandate

Vizitator daniel031285
Reputație: 0

salutare colegii . tocmai ce am venit de la Beatrice . am discutat pe watsapp am stabilit ca ajung repede deoarece stau in zona (tudor vladimirescu bloc langa profi) ajung la usa ma primeste complet dezbracata . arata foarte bine cercelus in buric piele fina toate la locul lor . am mers in camera am schimbat cateva vorbe dupa care a inceput cu oral nep (eu venind dusat deacasa cu 10 min inainte) cu deep cu scuipat foarte misto oralul . dupa cateva minute trecem la misionar geme frumos . schimbam capra apoi intr o parte dupa care in final tot misionar unde am si terminat . mi a zis ca mai sta pana vineri si ca intr o sapt urmeaza ziua ei . cu ocazia asta ii urez si la multi ani ca la locatie am uitat . ca si note oral nep 10 normal prot 9 . din pct meu de vedere este de revenit . La multi ani Bea te pup

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

A fost careva la tipa din anunturile astea? Par totusi poze furate si astea

 

Nu dragul meu,pozele îmi aparțin am fost in oraș dar nu mai sunt. Tot odată cu mn a fost o tipa care mi-a furat pozele și nu a vrut sa le șteargă și nu am avut de ales decât sa i las recenzie .

Pup 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bună. Ai cumva un tatuaj pe umărul stg cu textul Florin? Dacă nu, cineva profita de fotografiile tale, are acum anunț pe Alba. Folosește telefonul 0746827468. As aprecia dacă ne-ai da informația asta. Merci și te așteptăm pe la Alba, să ne bucuram de cea reală! 😀

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună. Ai cumva un tatuaj pe umărul stg cu textul Florin? Dacă nu, cineva profita de fotografiile tale, are acum anunț pe Alba. Folosește telefonul 0746827468. As aprecia dacă ne-ai da informația asta. Merci și te așteptăm pe la Alba, să ne bucuram de cea reală!

 

 

Buna ,nu sunt eu. Eu momentan nu lucrez

 

In ce orase mergi in mod obisnuit? La Alba Iulia, Deva sau Sibiu sunt sanse sa ajungi in urmatoarea perioada? Vad ca mai sunt si altii interesati. :D

Link spre comentariu

Beatrice90. Merci de info... Poate reușești cumva să-ți protejezi pozele, să nu mai profite altele de pe urma ta.

Dacă ai de gând să ajungi prin Ardeal, Alba, Sibiu, Deva, Cluj, dă de veste cumva. Spor să ai! Și plătește gândești și la noi.... 😀

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...