Sari la conținut

Betty 0736947547


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Cand te mai roaga una sa-i lasi o recenzie nu o mai ridica in slavi pana la cer cand ea nu e acolo . Te amesteci cu taratea te mananca porcii. Daca nu stiam despre ce vorbesc nu comentam. Nu o mai arde cu kkt-uri aiurea ca tu nu ca tu pe dincolo, pot sa bag mana in foc ca recenzia aia ai scri-o la rugamintea ei si de fata cu ea. Si am terminat orice comentariu aici.

 

Imi pare rau sa iti sun ca pur si simplu nu sti nimic frate,aberezi grav,esti vreun godac carecsta in spatele unui leptop si comenteaza si abereaza aiurea.Pe bune mergi si fute frate repet,si daca doresti lasa recenzii nu mai comenta porcarii si nu mai abera in zadar.Si cu asta si eu am terminat si iti urez numai bine.
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Cand te mai roaga una sa-i lasi o recenzie nu o mai ridica in slavi pana la cer cand ea nu e acolo . Te amesteci cu taratea te mananca porcii. Daca nu stiam despre ce vorbesc nu comentam. Nu o mai arde cu kkt-uri aiurea ca tu nu ca tu pe dincolo, pot sa bag mana in foc ca recenzia aia ai scri-o la rugamintea ei si de fata cu ea. Si am terminat orice comentariu aici.

 

Siii clar din nou aberezi aiurea frate,eu nu stiu in ce albie te amesteci tu dar zau chiar aberezi maxim si crede ma ru mananci kkat nu eu,cand o mai revenii fata asta in orasul pitesti sau poate si mai bine pt mine ce i drept in bucuresti mergi si viziteaz o apoi sa iti dai cu parerea hai noroc si spor la futut
Link spre comentariu
Vizitator no1cool
Reputație: 0

Buna dragii mei ❤️❤️❤️ Eu am ajuns in oraș la voi ❤️❤️❤️

Ca locație ma găsiți lângă primărie in centru

Servicii :

Sex oral ( neprotejat / protejat in funcție de igiena)

Sex normal PROTEJAT

Mici fantezii

Poziții

69

Masaj

100 fin 200 h

Va aștept ❤️❤️❤️❤️

 

Buna!

Cat rămâi la Pitești ?

Link spre comentariu
  • Oras:Baicoi
  • Oras:Baicoi

Arata bine si atat,cand am ajuns la ea nu era deloc machiata si avea o acnee foarte urata..am vrut sa si plec dar e buna rau.

M-a luat direct in camera o muie scurta si hai,e destul de grabita acu cred ca depinde ce chef are,cu mine asa a fost,merge sa arunci 100 daca n-ai ce face cu ei..dar atat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...