Sari la conținut

Betty 0736947547


Postări Recomandate

Vizitator daniel031285
Reputație: 0

salutare colegii . am fost si eu acum vreo 2 zile la Bety . discutat si stabilit pe whatsapp aproape de mineam ajuns repede . a inceput cu un oral de aceasta data mai lung . foarte frumos si adanc . am incercat s o sarut pe sani nu m a lasat 🤣🤣 nu stiu de ce . apoi am inceput pe la spate am schimbat misionar si iar pe la spate unde am si terminat . per total 100 lei bine investiti poate mai ajung la ea pana pleaca din oras .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

M am convins astăzi de lucrul asta 😁. Am stabilit pe wp, locația e știuta, la lnga profi în Tudor Vladimirescu. Ce pot spune de ea, este foarte ok, amabila, am ajuns, m am încălzit puțin după ce am intrat, nu a fost nici o graba. Am început acțiunea cu un oral bun, tente de deep destul de reușite, puțin deranjat cu dintii, i am spus asta și sa conformat în mare parte. După ap 5 min de oral am trecut la normal, am schimbat 2 poziții și a venit și finalizarea. Per total 100 ron bine investiți zic eu. Putin la oral sa ai mai grija, la normal sa mișcat super. De revenit, la ce avem pe aici e super ok. 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, adriano ionut01 a spus:

M am convins astăzi de lucrul asta 😁. Am stabilit pe wp, locația e știuta, la lnga profi în Tudor Vladimirescu. Ce pot spune de ea, este foarte ok, amabila, am ajuns, m am încălzit puțin după ce am intrat, nu a fost nici o graba. Am început acțiunea cu un oral bun, tente de deep destul de reușite, puțin deranjat cu dintii, i am spus asta și sa conformat în mare parte. După ap 5 min de oral am trecut la normal, am schimbat 2 poziții și a venit și finalizarea. Per total 100 ron bine investiți zic eu. Putin la oral sa ai mai grija, la normal sa mișcat super. De revenit, la ce avem pe aici e super ok. 

Te mai aștept 💋

Link spre comentariu

Buna Dragii mei 😘 mâine revin in oraș. Am și 2 colege,pe Alice pe care o știți și pe Alina blonda care a fost mai de mult cu mine in locație. 
Serviciile mele sunt de : sex oral protejat / neprotejat (in funcție de igiena ) 

sex normal PROTEJAT

Pozitiii

fantezii 

masaj

100 lei finalizarea sau 200 h 

Iar ca locație ma găsiți pe Bd Bălcescu . Va pup. Ma găsiți la nr de tlf 0790563621 îmi puteți scrie și pe wapp. 
NU SCRIEȚI FĂRĂ ROST 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...