Jump to content

0738193384 Betty❤️ Reala 100 %❤️

Recommended Posts

• Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fata asta a avut și anunțuri pe Suceava. La fel a fost netestată. Linkurile ei dacă le accesezi acum, apar alte poze.   Pozele de aici au sigla dubla. Sigur furate. La Suceava o chema Adelina la voi

Vizitat si eu mandra...dupa ce am "vanato" mult timp....dar deh la pomul laudat nu te duce cu sacul.Arata bine nam ce ce zice dar la servicii e slaba.Zice de la inceput 15 minute o finalizare...din st

Posted Images

• 2 months later...

Cam"flasca" apreciez nu face paraua de deranjat nicicum iar argoul mneaiei e jalnic per total nici minutele gratuite nar trebui investite ...acu fiecare cu placerili lui ..Nu intru in detalii...doar am sunatara să văz cât mai e cursul...

• Like 1
  • 3 weeks later...

Am vizitat aseara madama. Ceva peripetii cu ajunsul la locatie, dar macar e destul de ascunsa de ochii curiosilor.

Dus ok, cu geluri si tot ce-ti trebuie.

ON: 9, umed, asa cum am cerut, cu scuipat, cu deep sustinut etc.

NP: din cauza mea am terminat repede, am observat ceva tente de gemete si ca e destul de stramta. Desi eu n-am cea mai mate pula...

Igiena: 10, nu gasesti nimic aa-i reprosezi aici.

Cost: 200, 2 finalizari, o ora batuta-n cuie.

Nu s-a uitat la ceas, dar m-am simtit eu sa nu depasesc, fair-play, vorba aia.

Mai are doua colege, nu intra in aria mea de interes.

Cat mai e pe aici eu as mai vizita-o.

E frumusica tare, are ceva al ei excitant...

salutare colegii . tocmai ce am venit de la Beatrice . am discutat pe watsapp am stabilit ca ajung repede deoarece stau in zona (tudor vladimirescu bloc langa profi) ajung la usa ma primeste complet dezbracata . arata foarte bine cercelus in buric piele fina toate la locul lor . am mers in camera am schimbat cateva vorbe dupa care a inceput cu oral nep (eu venind dusat deacasa cu 10 min inainte) cu deep cu scuipat foarte misto oralul . dupa cateva minute trecem la misionar geme frumos . schimbam capra apoi intr o parte dupa care in final tot misionar unde am si terminat . mi a zis ca mai sta pana vineri si ca intr o sapt urmeaza ziua ei . cu ocazia asta ii urez si la multi ani ca la locatie am uitat . ca si note oral nep 10 normal prot 9 . din pct meu de vedere este de revenit . La multi ani Bea te pup

A fost careva la tipa din anunturile astea? Par totusi poze furate si astea

Nu dragul meu,pozele îmi aparțin am fost in oraș dar nu mai sunt. Tot odată cu mn a fost o tipa care mi-a furat pozele și nu a vrut sa le șteargă și nu am avut de ales decât sa i las recenzie .

Pup 💋