Sari la conținut

❤️ Karina ❤️ Doar Deplasare 0736512700


Vizitator xkarinax

Postări Recomandate

Vizitator xkarinax
Reputație: 0

 â¤ï¸ Bună  â¤ï¸

 

 

Numele meu este Karina , am 27 de ani   :blushing2 1,70 inaltime , 58 de kg ... "all natural" . Lucrez pentru prima data in Romania .Voi atasa poze mai jos si restul va dati voi cu parerea   :rax2 

 

Servicii : 

  • sex normal PROTEJAT 
  • oral protejat/neprotejat ( igiena impecabila ptr asta )
  • GFE
  • PSE
  • FK 
  • CIM
  • COB
  • foot worship
  • strap-on​

 

 

âš ï¸ tatuajele sunt sterse din motive de discretie âš ï¸

 

 

Modalitati de contact : apel telefonic / sms / WhatsApp / email

 

⚠︠Tin sa mentionez ca lucrez ocazional si pe perioade scurte de timp . âš ï¸

   

 

 

   ðŸŽ Cadoul  ðŸŽ

 

  350/h ( doar cu deplasare ) 

 

 

** din motive personale si discretie , nu doresc sa intru in contact cu persoane sub 30 de ani , asa ca nu va obositi sa ma deranjati **

post-290416-0-05524800-1563288534_thumb.jpg

post-290416-0-57861500-1563288555_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Iarăși îți deschizi topicul direct la Testate. Spațiul dintre urechile tale poate fi folosit ca definiție a vidului.

 

Scuza’ma ca te-a afectat atat de tare topicul meu ..... nu toata lumea poate acționa inteligent ca tine !

 

 

 

Deja începe sa imi para rau ca am avut de ziua de a activa in ploiesti

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Scuza’ma ca te-a afectat atat de tare topicul meu ..... nu toata lumea poate acționa inteligent ca tine !

 

 

 

Deja începe sa imi para rau ca am avut de ziua de a activa in ploiesti

Ca am avut decizia *

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Ca am avut decizia *

Stai fata linistita in oiesti. Ca @colericu' "activeaza" peste tot pe site, sa intretina ordinea si disciplina. Ceea ce nu este chiar rau, as zice.

 

Asa ca... nu te ofusca prea repede...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Are o singură recenzie, pe la pagina 5 din Brașov. S-ar putea să lucreze doar cu forumul, nu știu cât se potrivește cu zona asta.

 

 

Da corect , nu cred ca ma potrivesc cu zona ;-) , daca se poate un admin sa imi șteargă topicul asta

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Da corect , nu cred ca ma potrivesc cu zona ;-) , daca se poate un admin sa imi șteargă topicul asta

Fara nici o suparare, io mi's tare curios. Care-i baiu' cu zona Ploiesti???

Repet, fara a fi ironic sau "acuzator". Din contra, sunt chiar curios care-i opinia ta legat de piata locala. De cerere, dar si de oferta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Fara nici o suparare, io mi's tare curios. Care-i baiu' cu zona Ploiesti???

Repet, fara a fi ironic sau "acuzator". Din contra, sunt chiar curios care-i opinia ta legat de piata locala. De cerere, dar si de oferta.

 

 

Nu’i niciun bai , doar faptul ca am postat iar postarea s.a încadrat in partea greșita , domnul inteligent imediat s.a aprins atragând atenția dar nu tocmai intr.un deloc dragut .... nu am vreo opinie anume , dar cand o fata vrea sa își facă apariția intr’un loc si este luată la rost deja din punctul meu de vedere este de dat inapoi

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Nu’i niciun bai , doar faptul ca am postat iar postarea s.a încadrat in partea greșita , domnul inteligent imediat s.a aprins atragând atenția dar nu tocmai intr.un deloc dragut .... nu am vreo opinie anume , dar cand o fata vrea sa își facă apariția intr’un loc si este luată la rost deja din punctul meu de vedere este de dat inapoi

Buna

Omul se referea la “zona forum”, nu la o zona geografică anume. El e un fel de paznic al forumului si e treaba lui ca anumite topice sa fie postate in locurile cuvenite. Probabil Colericul a făcut aceasta afirmație deoarece, deși ai anunturi exclusiv pe forum, nu ai suficiente recenzii.

Eu am ceva experiența cu fetele care se promovează exclusiv pe forum si TOATE (absolut toate pe care le stiu eu) si-au deschis topic-ul pe secțiunea de “testate” (prima pagina a orașului/regiunii). Majoritatea din aceste fete au intrat in polemici cu userii (deși ei nu au nici o vina) după ce s-a mutat topicul la “Întrebări si răspunsuri” făcând mai dificila disponibilitatea vreunui user sa-i facă o recenzie. Stiu cazuri in care topicele (de zeci de pagini deja) au rămas la “Întrebări si răspunsuri” pentru ca se încăpățânează userii sa-i facă recenzie astfel încât sa fie mutat topicul :)

Cine te-a învățat pe tine, te-a învățat bine ce ai de făcut... eu apreciez asta si prezenta ta pe forum. Dacă vrei un sfat, nu lua atât de personal lucrurile care se spun despre tine in afara recenziilor. Încearcă sa te promovezi si sa postezi aici (poze, disponibilitate, etc) pana când se găsește un flăcău sa vina sa te “testeze” si sa lase o recenzie.

Ședere plăcuta!

  • Like 2
Link spre comentariu

n-ai inteles treaba ca omu' ala nu e de prin acest loc, el se ocupa cu moderarea pe acest forum. adica erai luata la rost de acest pensionar morocanos indiferent pe ce oras postai, daca n-o faceai in conformitate cu regulamentul acestui forum :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Sa nu zici ca nu-ti fac reclama:

 

Nu am nevoie de reclama :-) ca sa zic de poze , ai cotrobăit tu cine știe pe unde.... fix din acest motiv doresc sa anunț ca nu vreau sa activez pe Ploiesti ! Ma repet daca un admin poate sa șteargă topicul asta.

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

n-ai inteles treaba ca omu' ala nu e de prin acest loc, el se ocupa cu moderarea pe acest forum. adica erai luata la rost de acest pensionar morocanos indiferent pe ce oras postai, daca n-o faceai in conformitate cu regulamentul acestui forum :)

 

Am inteles chestia asta dar asta nu ii da dreptul sa ma ia peste picior 😉 exemplu : Spațiul dintre urechile tale poate fi folosit ca definiție a vidului

 

Era simplu sa facă doar o observatie si atat

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Prefer sa fiu “sensibilă†decât sa fiu luată peste picior 😊

Pfff... si io care preferam "sensibilitatea"...

Iar dupa pozele puse de my @jh0n... m-am sensibilizat si mai acut...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

 

Nu am nevoie de reclama :-) ca sa zic de poze , ai cotrobăit tu cine știe pe unde.... fix din acest motiv doresc sa anunț ca nu vreau sa activez pe Ploiesti ! Ma repet daca un admin poate sa șteargă topicul asta.

www inseamna World Wide Web (sau Wrong Working Women :p) deci orice e (sau a fost) undeva e accesibil peste tot in lume.

E normal sa ma interesez cine ești si de unde vii. Nu am vrut sa-ti fac vreun rău, dimpotrivă... chiar cred ca pozele respective îți pun in valoare calitatile. Dacă vroiam sa fiu rău puneam sursa pozelor ne-blurate... ;)

Nu înțeleg de ce doresti ștergerea topicului asta... Poți da report motanului sa treacă topicul la inactive pe Ploiesti.

Totodata, nu înțeleg de ce consideri ca te-a jignit cineva cu ceva... chiar am fost drăguți (ish) :)

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

www inseamna World Wide Web (sau Wrong Working Women :p) deci orice e (sau a fost) undeva e accesibil peste tot in lume.

E normal sa ma interesez cine ești si de unde vii. Nu am vrut sa-ti fac vreun rău, dimpotrivă... chiar cred ca pozele respective îți pun in valoare calitatile. Dacă vroiam sa fiu rău puneam sursa pozelor ne-blurate... ;)

Nu înțeleg de ce doresti ștergerea topicului asta... Poți da report motanului sa treacă topicul la inactive pe Ploiesti.

Totodata, nu înțeleg de ce consideri ca te-a jignit cineva cu ceva... chiar am fost drăguți (ish) :)

 

 

Daca voiam sa postez eu pozele , o faceam ! Nu aveam nevoie de ajutorul tau , asta a fost încă un motiv in plus ptr care am cerut ștergerea topicului ! Eu am puse altfel de poze in care sa nu fiu recunoscuta , de-aia nu mi se pare deloc ok ca vrut sa imi faci tu “reclama” !

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Prima data fac observatie... dar nu a dou sau a treia oara iar la tine e al treilea topic deschis gresit, nu ai invatat nimic din primele atentionari... ACUM sunt ferm convins ca ai invatat regula, vezi ce bine a prins replica?

 

Am fix 2 topicuri !!! Unul pe brasov , si al doilea din pacate acesta ! Replica ta ?! 👎🼠cum am spus nu toți putem acționa inteligent ca tine ! Nu am stat sa butonez forumul zilnic am si alta ocupație ! Asa ca puteai da replica de genul la domnișoarele care folosesc nonstop acest forum si care postează de nenumărate ori gresit ! Sau puteai sa ma corectezi intr.un mod dragut , nu sa ma iei peste picior ca pana la urma sunt tot om am aceleași drepturi ca si tine ca om , nu imi spune ca tu esti perfect si nu ai gresit vreodată !

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Daca sunt publice, are voie. Vezi ca forumul e pentru clienti, nu pentru promovare, e diferit de Publi24!

 

Stiu si eu asta , dar din moment ce sunt postate pe

Site-uri din afara ..... cum am si spus prefer genul de poze in care nu sunt recunoscuta , este ok si ptr Discreția mea !

Link spre comentariu
Vizitator xkarinax
Reputație: 0

Sincer, nu m-am uitat de unde sunt luate dar banuiesc ca tot publice sunt. Nu stiu prin ce qi putea fi recunoscuta dar ai butonul de raport ca solutie...

Nu stiu daca voi vedea recenzie aici dar poate vad la Pitesti si Sibiu, nu stiu de ce dar acolo intuiesc ca te indrepti. Atentie la Pitesti, nu stiu de ce fetele se cam plang de oras.

 

Ma confunzi rau rau , zic sa mai vizualizezi odată topicul meu pe Bv. Sa analizezi puțin situația si apoi sa iti dai cu parerea daca ma vezi pe mine cu plimbatul asa 😉 si mai devreme ai spus ceva si de publi24 , vezi ca nu am treaba cu site’ul , am folosit doar forumul !

Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Daca voiam sa postez eu pozele , o faceam ! Nu aveam nevoie de ajutorul tau , asta a fost încă un motiv in plus ptr care am cerut ștergerea topicului ! Eu am puse altfel de poze in care sa nu fiu recunoscuta , de-aia nu mi se pare deloc ok ca vrut sa imi faci tu “reclama” !

Fatah da’ tu esti pusa pe scandal rău! :)

Ti-am spus deja ca dacă as fi vrut sa fii recunoascuta îți puneam pozele cu fata neblurata așa cum apar ele... sau si mai simplu, puneam link-ul site-ului respectiv...

Ce ma întreb eu acum este, de ce insisti sa șteargă motanul pozele astea in care nu ti se vede fata si pe site-ul din afara nu? Hai sa o zic si mai pe șleau : sunt pozele tale? :)

A mai fost o jmechera care era cu pizda mare pe forum, ca de ce i-am pus pozele cu fata ca o recunoaște familia si când colo nici nu erau pozele ei :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Fatah da’ tu esti pusa pe scandal rău! :)

Ti-am spus deja ca dacă as fi vrut sa fii recunoascuta îți puneam pozele cu fata neblurata așa cum apar ele... sau si mai simplu, puneam link-ul site-ului respectiv...

Ce ma întreb eu acum este, de ce insisti sa șteargă motanul pozele astea in care nu ti se vede fata si pe site-ul din afara nu? Hai sa o zic si mai pe șleau : sunt pozele tale? :)

A mai fost o jmechera care era cu pizda mare pe forum, ca de ce i-am pus pozele cu fata ca o recunoaște familia si când colo nici nu erau pozele ei :)))

Foarte bine Johny!!!

Link spre comentariu

  • Oras:....
  • Oras:....

Eu am o banuiala... din simplul fapt ca nu cred in coincidente:

https://nimfomane.com/forum/topic/118340-kassy-0739046548-noua-pe-site/?p=5258567

Kassy e prietena mea și e la bucuresti. Am fost la ea in vizita.

Karina din topicul acesta Nu este aceeași cu Kassy din topicul postat. Iar kassy nu a lucrat niciodată in afara țării .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...