Sari la conținut

Nominalizari pentru cuplul anului 2019


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Imi mentin nominalizarea Picon & Lisandru, e de succes, e vizibil ca se inteleg de minune si au multe lucruri in comun.

Zodiac și pizdasera  :laugh2  cuplul anului, își dau limbi la greu, sunt clone și se fut în cur! 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

ti-am vorbit urat cumva ? te-am bagat in seama pana acum ?

Da, ai vorbit urat pizdasera, foarte urat! Ți-am răspuns pe limba ta clona! Crezi ca îmi este greu sa ma ascund sub o clona plătită, verde? Besi bai lasule, ești un idiot căruia nu ii place sa i se răspundă pe aceiași limba

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Deci e pe bune ca nu esti sanatos la cap, am zis ca au astia ceva cu tine, nu mai am nevoie de confirmare din partea altora :bye

PS: De ce editezi injuturile aduse la adresa mea complet gratuit ? crezi ca ele nu se vad in registrul de editari pe postare de cineva cu drepturi administrative ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

https://www.cancan.ro/wp-content/uploads/2012/06/14946281/1-60661295.jpg

 

 

Deci e pe bune ca nu esti sanatos la cap, am zis ca au astia ceva cu tine, nu mai am nevoie de confirmare din partea altora :bye

PS: De ce editezi injuturile aduse la adresa mea complet gratuit ? crezi ca ele nu se vad in registrul de editari pe postare de cineva cu drepturi administrative ?

Pe bune ca ești handicapat cu diploma!  :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu

Tu ești născut la lopata, întorceau ai tai căcatul in gradina și ai apărut tu!  :laugh2

 

 

Ai apărut și tu clona împuțită? 

 

 

Zodiac și pizdasera  :laugh2  cuplul anului, își dau limbi la greu, sunt clone și se fut în cur! 

 

 

Da, ai vorbit urat pizdasera, foarte urat! Ți-am răspuns pe limba ta clona! Crezi ca îmi este greu sa ma ascund sub o clona plătită, verde? Besi bai lasule, ești un idiot căruia nu ii place sa i se răspundă pe aceiași limba

 

 

Asa este, tu ești un cancer împuțit, las, incult și handicapat! Da tot citatul muistule dacă pretinzi ca ești obiectiv, sa ma cac în strachina ta de sărac! 

 

 

Pe bune ca ești handicapat cu diploma!  :laugh2

 

 

 

 

fara injuraturi alexandru69

mersi

:wave

 
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

 

frate asta injura complet neprovocat, e clar ca mai are cateva conturi de sacrificiu daca isi permite sa faca circ ca la nebuni dupa ce motanul a zis ca nu mai accepta jigodisme din astea

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Sa faci cancer ca asa e ?

 

 

https://www.cancan.ro/wp-content/uploads/2012/06/14946281/1-60661295.jpg

 

 

Deci e pe bune ca nu esti sanatos la cap, am zis ca au astia ceva cu tine, nu mai am nevoie de confirmare din partea altora :bye

PS: De ce editezi injuturile aduse la adresa mea complet gratuit ? crezi ca ele nu se vad in registrul de editari pe postare de cineva cu drepturi administrative ?

 

 

dispari vis urat !

Am folosit alte expresii decât ale tale handicapatule? 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

frate asta injura complet neprovocat, e clar ca mai are cateva conturi de sacrificiu daca isi permite sa faca circ ca la nebuni dupa ce motanul a zis ca nu mai accepta jigodisme din astea

Spre deosebire de tine nu mai am alt cont! 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...