Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Poate stiu deja :) Pana una alta, din ce imi amintesc, am plecat pe picioarele mele. (si nu tremurau)

 

Ramane sa revin sa vad ce surprize mai ai de oferit sau ce mai descoperim impreuna... :wink2

😂🤗⤠kissulici
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Bai, ce s-a animat pe-aici :laugh2

 

:hihat  @black, pentru ca a stiut sa "ridice" mingea la fileu....

 

Cu parere de rau pentru voi (inclusiv subsemnatul), insa, tin sa va anuntz ca:

" ...rade ea, glumeshte,

  dar clar ca ne-o plateshte!!"  (ca tot vorbea cineva, pe-aici, de poezii)

 

Si-asta pentru ca mi-a spus-o clar: "...io nu vreau sa "stau" pe prima pagina de la topic! :@"

Beware, deci.

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Bai, ce s-a animat pe-aici :laugh2

 

:hihat @black, pentru ca a stiut sa "ridice" mingea la fileu....

 

Cu parere de rau pentru voi (inclusiv subsemnatul), insa, tin sa va anuntz ca:

" ...rade ea, glumeshte,

dar clar ca ne-o plateshte!!" (ca tot vorbea cineva, pe-aici, de poezii)

 

Si-asta pentru ca mi-a spus-o clar: "...io nu vreau sa "stau" pe prima pagina de la topic! :@"

Beware, deci.

Te ador,sincer ! Abia astept sa te revăd! 💋💋💋💋😂😂â¤ðŸ˜ˆ
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Acu' am terminat lucrul si, se presupune, ca si tu eshti pe "ultima suta"...deci
 
 

Te ador,sincer ! Abia astept sa te revăd! ❤

 
Asa zicea si cristinel, de roxanica (sa fim in ton)....dar asa-s astia mici: vor, tre' sa li se dea! Ai dreaq rasfatati! :rax2
Oricum, nu escludem sa mai avem o discutie intre noi, aia mari, la o cola, cat se "joaca" ai mici de-a doctoru'. Vedem.
 
Ref
 

O să-ți fac o vizita,sa vedem poți mai mult de o poza

 cum zice francejii: "Don't hold your breath!"...fost la 3/4 din "conversatiile" taurashului (hopa, asta e din alt film, cu alta distributie!) .
Sincer si eu as vrea sa vad o recenzie. Poate iti fac(i)e t(u)ie... :laugh2

(anagrama mi-a iesit! fir-ar...)
 
Gata cu lalaiala aiurea (sa nu zic altfel), pe-aici
Ca dau in troll-eala, pe care o "injur" cand o fac altii, si ajungem de unde am plecat..."...Ce D-zeu le faci?"

 

:flowers2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

 

Acu' am terminat lucrul si, se presupune, ca si tu eshti pe "ultima suta"...deci

 

 

 

Asa zicea si cristinel, de roxanica (sa fim in ton)....dar asa-s astia mici: vor, tre' sa li se dea! Ai dreaq rasfatati! :rax2

Oricum, nu escludem sa mai avem o discutie intre noi, aia mari, la o cola, cat se "joaca" ai mici de-a doctoru'. Vedem.

 

Esti fenomenal 😂😂😂😂 Kiss you mult de tot si bineinteles mai mult il kissuiesc pe "Cristinel" 😂😂😂â¤â¤â¤â¤

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

'na seara la lume,

 

Reusit si eu sa ajung la Roxana...parafrazand pa ruda mea, Goethe, "Vedi Roxana e poi mori"

(Asa sunt eu...le am cu poetii :laugh2 :rax2 )

 

Cam asa fu'.....

 

NOTE (nu au la baza experientza mea, in general, cat feelingu' avut de mine in timpul vizitei; ca fiecare vizita are "specificul" ei):

 

Locatia: 9....victoriei...biserica alba, etc, etc...deja multi ne dam "buna ziua" cu vecinii si cu batranele lifturi :laugh2 :laugh2

Deci, o stiti...garsoniera cu pat, TV, masa de chat...meritul ei: curata, pat inca in stare buna (eu l-am cam scartait din cauza de...kg), geluri, prosoape sul curate si uscate.

Roxana: 10...nu pot zice ca-i frumoasa (ca ma bate), nu pot zice ca-i urata (c-as mintzi), dar nu ma poate opri sa zic ca e "sparkling"! 

E o bruneta (par negru, piele alba) care te baga-n racori - ma rog, in "calduri" - dupa 1 minut de stat impreuna....e "fit" (dupa mine, fara partea de "slim") adica toate "formele" sunt perfect imbinate

(ca sa fim prozaici: sanii sunt medii spre mici, "clepsidra" exista dar nu exagerata, poponeatza rotunjoara exista si ea, picioare lungi) incat sa simti clocotind in ea feminitatea.

..................................................................................................

:hihat

 

PS Nu, nu m-am indragostit, si nici nu sunt prea "la cald"...dar, parole d'honneur, povestioara nu reflecta nici 1/2 din ce-am simtzit.

PPS PS-ul e valabil si pentru tine ... Roxana :laugh2  fara grija! :rax2

 

 

Roxana, nu i frumos ce faci! :)) I-ai innebunit pe baietii astia, unii au dat o in poezii, altii in romane, altii pleaca cu vederea afectata...

 

Ce D-zeu le faci...?!

 

 

  

 

Las'ca nu duci lipsa de pretendenti, vezi postarea de mai sus.

Maine-poimaine ne inviti sa prindem buchetul...

 

 

Daca te gandeshti sa faci lista, pa mine nu ma "baga" in esplicatzii....cu "romanele" le am de la prima recenzie pe-aici (ca-s "facut la moara"), vederea afectata e de la natura, iar de innebunit...

cum ai constatat si tu:

 

 

:rax2

 

PS gandindu-ma eu, mai practic, zic sa faci o lista cu ce "NU" le faci...ca-i mai scurta si poate mai apuca si colegii, vizite, dupa ce o termini.

Daca te apuci sa scrii listing-ul cu "ce faci", are castig de cauza @aronaghi...mai ajungem la tine "intr-o alta veatza" :cry2

 

 

Bai, ce s-a animat pe-aici :laugh2

 

:hihat  @black, pentru ca a stiut sa "ridice" mingea la fileu....

 

Cu parere de rau pentru voi (inclusiv subsemnatul), insa, tin sa va anuntz ca:

" ...rade ea, glumeshte,

  dar clar ca ne-o plateshte!!"  (ca tot vorbea cineva, pe-aici, de poezii)

 

Si-asta pentru ca mi-a spus-o clar: "...io nu vreau sa "stau" pe prima pagina de la topic! :@"

Beware, deci.

 

 

Te ador,sincer ! Abia astept sa te revăd! ❤

 

 

Acu' am terminat lucrul si, se presupune, ca si tu eshti pe "ultima suta"...deci

 

 

 

Asa zicea si cristinel, de roxanica (sa fim in ton)....dar asa-s astia mici: vor, tre' sa li se dea! Ai dreaq rasfatati! :rax2

Oricum, nu escludem sa mai avem o discutie intre noi, aia mari, la o cola, cat se "joaca" ai mici de-a doctoru'. Vedem.

 

Ref

 

 cum zice francejii: "Don't hold your breath!"...fost la 3/4 din "conversatiile" taurashului (hopa, asta e din alt film, cu alta distributie!) .

Sincer si eu as vrea sa vad o recenzie. Poate iti fac(i)e t(u)ie... :laugh2

(anagrama mi-a iesit! fir-ar...)

 

Gata cu lalaiala aiurea (sa nu zic altfel), pe-aici

Ca dau in troll-eala, pe care o "injur" cand o fac altii, si ajungem de unde am plecat..."...Ce D-zeu le faci?"

 

:flowers2

 

 

 

Acu' am terminat lucrul si, se presupune, ca si tu eshti pe "ultima suta"...deci

 

 

 

Asa zicea si cristinel, de roxanica (sa fim in ton)....dar asa-s astia mici: vor, tre' sa li se dea! Ai dreaq rasfatati! :rax2

Oricum, nu escludem sa mai avem o discutie intre noi, aia mari, la o cola, cat se "joaca" ai mici de-a doctoru'. Vedem.

 

Esti fenomenal Kiss you mult de tot si bineinteles mai mult il kissuiesc pe "Cristinel" ❤❤❤❤

 

Hai ca ati dat-o in romane pe aici :)

Sa revenim la realitate :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:between nowhere and goodbye
  • Oras:between nowhere and goodbye

Salutare

 

Saptamana trecuta am inceput-o cu o a doua vizita la Roxana. M-am simtit la fel de bine in prezenta ei, aceeasi atmosfera erotica, aceeasi prezenta fresh din toate punctele de vedere, din cap pana-n picioare. Roxana m-a asteptat imbracata sexy, o rugasem eu ceva anume si mi-a facut pe plac. Actiunea a debutat la fel ca prima oara, cu un oral foarte umed, continuand cu normal pe la spate, din picioare sau cu Roxana in genunchi la marginea patului. Priceless! Restul, in aceeasi nota ridicata.

 

Numai bine!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Hai ca ati dat-o in romane pe aici :)

Sa revenim la realitate :)

 

 

'shti rau :rax2

 

Mai aveam o esplicatie si despre "orbirea" lui @costi4fun, sa-l luminez pe incepator; dar nah...cum zici.

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...