Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Unele fete vor la top altele nu (eu inca nu am inteles ce avantaje aduce topul), dar conform regulamentului ar trebui verificate toate si cine il indeplineste trece la top, fie ca vrea fie ca nu :))  (nu stiu daca regulamentul permite sa iti alegi daca vrei la top sau nu)

pisicuts... aici e rost de top, nu crezi?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Nu mi se pare ca ducem lipsa de ei nici aici :)

 

Ei na....este si pe-aicea jmecheri, sau snobi?   :rax2  :laugh2 

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Aloooo

 

"ce dreaq le faci?" ca sa revenim la intrebarea eterna.....

 

Nici eu nu-s mai breaz, in recenzii, dar....dau o poza cu paysafe (50/100, ca mai mult nu-mi permit) la ala care se simte "nasol"...dar "pe bune", nu la comanda sau jmecheri de-aia respinsi la "primire"

 

Hai fratilor, "un sut in cur e-un pas in fata"!

 

Am ramas in pana de idei pentru "data viitoare"...vreau imbunatatiri! :laugh2 :laugh2

 

PS imi da mana, sa scriu, ca-s departe, momentan :rax2

Vad eu cum scot camasha, tura viitoare, face-to-face cu d'Arc :blushing2

 

PPS Roxana, sa-ti iei masina de-aia mica, cum am vb, ca daca ma bushesti in trafic, sau ma calci, sa nu sufar prea tare....sa fiu "in stare" :rax2

Imi iau 😂😂😂
Link spre comentariu
  • Oras:between nowhere and goodbye
  • Oras:between nowhere and goodbye

Salut,

 

Ieri am ajuns din nou la Roxana pentru inca o vizita de nota 10, cu acelasi nivel ridicat de erotism. Nu stiu ce sa mai adaug la recenziile anterioare deoarece mie mi se pare ca este totul "ca la carte" la ea, de la respectarea programarii, la comunicara cu ea, la curatenia din locatie, la modul in care te asteapta imbracata, la modul in care este cu tine pe tot timpul vizitei, sa nu uit de eye-contact din timpul oralului sau la gemetele cand o penetrezi. Nu mai zic ca iti si indeplineste anumite fantezii sau este deschisa sa incerce pozitii pe care le doresti. Tot respectul pentru modul in care ai tratat toate intalnirile, nu am plecat niciodata de la ea nesatisfacut. Nu mai e rost de note.

 

Multumesc Roxana!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut,

 

Ieri am ajuns din nou la Roxana pentru inca o vizita de nota 10, cu acelasi nivel ridicat de erotism. Nu stiu ce sa mai adaug la recenziile anterioare deoarece mie mi se pare ca este totul "ca la carte" la ea, de la respectarea programarii, la comunicara cu ea, la curatenia din locatie, la modul in care te asteapta imbracata, la modul in care este cu tine pe tot timpul vizitei, sa nu uit de eye-contact din timpul oralului sau la gemetele cand o penetrezi. Nu mai zic ca iti si indeplineste anumite fantezii sau este deschisa sa incerce pozitii pe care le doresti. Tot respectul pentru modul in care ai tratat toate intalnirile, nu am plecat niciodata de la ea nesatisfacut. Nu mai e rost de note.

 

Multumesc Roxana!

numai locația ar cam trebui schimbata!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut,

 

Ieri am ajuns din nou la Roxana pentru inca o vizita de nota 10, cu acelasi nivel ridicat de erotism. Nu stiu ce sa mai adaug la recenziile anterioare deoarece mie mi se pare ca este totul "ca la carte" la ea, de la respectarea programarii, la comunicara cu ea, la curatenia din locatie, la modul in care te asteapta imbracata, la modul in care este cu tine pe tot timpul vizitei, sa nu uit de eye-contact din timpul oralului sau la gemetele cand o penetrezi. Nu mai zic ca iti si indeplineste anumite fantezii sau este deschisa sa incerce pozitii pe care le doresti. Tot respectul pentru modul in care ai tratat toate intalnirile, nu am plecat niciodata de la ea nesatisfacut. Nu mai e rost de note.

 

Multumesc Roxana!

nu s-a plafonat deloc după atâta forjă?? greu de crezut! la cât o chinuiți!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

 

nu s-a plafonat deloc după atâta forjă?? greu de crezut! la cât o chinuiți!

Nu te-ai prins...pa noi trebuia sa ne intrebi daca ne-am "plafonat"; ca "forja" o luam noi :rax2

Deci nu noi o chinuim...noi ne "chinuim" sa ajungem, sa ne chinuie.... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Dar, daca n-ai fost... :laugh2 pardonabila deruta.

 

PS activ, tati, nu? in 15 min tzac-pac 8 postari, la 7 gazele. Tii o lista ceva? notezi replici si le bagi, sau cum? vin asa...spontan?

Respect! dar....scop?

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

PPS palinca ma face al'dreaq...de curios!

  • Like 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu te-ai prins...pa noi trebuia sa ne intrebi daca ne-am "plafonat"; ca "forja" o luam noi :rax2

Deci nu noi o chinuim...noi ne "chinuim" sa ajungem, sa ne chinuie.... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Dar, daca n-ai fost... :laugh2 pardonabila deruta.

 

PS activ, tati, nu? in 15 min tzac-pac 8 postari, la 7 gazele. Tii o lista ceva? notezi replici si le bagi, sau cum? vin asa...spontan?

Respect! dar....scop?

am fost la ea, dar la-nceput, prin august!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

am fost la ea, dar la-nceput, prin august!

 

Recenzie!?

 

Hai sa vedem ...

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

....baga!

Ca mai am doar 1/2 pahar(elelelelelele) de palinca si nu mai umplu!

Ca maine tre' sa ma trezesc dimineatza rau, sa vin spe casa...si fara alco(h)olemie!

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

....baga!

Ca mai am doar 1/2 pahar(elelelelelele) de palinca si nu mai umplu!

Ca maine tre' sa ma trezesc dimineatza rau, sa vin spe casa...si fara alco(h)olemie!

Mai frate, da-mi faci o pofta de palinca... Clar tre' sa ne vedem odata la o degustare, poate-mi divulgi si sursa :D

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Bineeee...terminat "last drop", fara shperantza din partea panaramicului (dap corect...cu "a" nu cu "o")

Concluzionat ca e omu' replicilor "fazan" scurte, nu cel al raspunsurilor "esplicative" lungi, dar folositoare.

 

Asta...una

  • Like 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...