Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut ,

 

Am fost astazi la Roxana timp de doua ore si am plecat de acolo cu sentimentul acela foarte placut pe care il ai cand esti implinit :)

De locatie nu mai zic nimic , se stie ... de tarife iarasi , 250 ron/ora se stie .

Pana sa ajung in apartament mi-am facut tot felul de presupuneri, scenarii, etc .Dupa ce am trecut de usa, surpriza ...

Nu vreau sa detaliez, pastrez mometele frumoase doar pentru mine . Duceti-va la ea, daca este disponibila, nu o sa va para rau :)

Eu am descoperit o femeie totala (chiar daca nu face anal) cu fata de < 28 de ani , slim , cu care ai ce discuta si fute ... daca ai bun simt si dai drumul la libertatea gesturilor tale iti raspunde la fel :)

Nu am sa uit multa vreme privirea aceea inocento - perversa , cu buzele usor intredeschise si limba usor soasa intr-o parte, uitandu-se la mine , in timp ce mi-o sugea .

Iti multumesc pentru momentele frumoase !

Trebuie sa ma pregatesc pentru intalnirea in 3 ca altfel nu am cum sa va fac fata :)

Te pup !

S

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Va salut ,

 

Am fost astazi la Roxana timp de doua ore si am plecat de acolo cu sentimentul acela foarte placut pe care il ai cand esti implinit :)

De locatie nu mai zic nimic , se stie ... de tarife iarasi , 250 ron/ora se stie .

Pana sa ajung in apartament mi-am facut tot felul de presupuneri, scenarii, etc .Dupa ce am trecut de usa, surpriza ...

Nu vreau sa detaliez, pastrez mometele frumoase doar pentru mine . Duceti-va la ea, daca este disponibila, nu o sa va para rau :)

Eu am descoperit o femeie totala (chiar daca nu face anal) cu fata de < 28 de ani , slim , cu care ai ce discuta si fute ... daca ai bun simt si dai drumul la libertatea gesturilor tale iti raspunde la fel :)

Nu am sa uit multa vreme privirea aceea inocento - perversa , cu buzele usor intredeschise si limba usor soasa intr-o parte, uitandu-se la mine , in timp ce mi-o sugea .

Iti multumesc pentru momentele frumoase !

Trebuie sa ma pregatesc pentru intalnirea in 3 ca altfel nu am cum sa va fac fata :)

Te pup !

S

Eu iti multumesc :*
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Astazi, din păcate voi fi de gasit începând cu ora 14.Din pacate nu pot fugi de la servici.

P.S. Imi cer scuze programării de la 13.30.Am uitat telefonul in locatie

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Buna dimineata, programul meu este pana la h 17 maxim 18, dupa aceasta ora NU raspund mesajelor si apelurilor,nu sunt in fiecare zi de gasit si de aceea va rog atunci cand asteptati raspuns din partea mea sa specificati pana la ce ora va pot raspunde. Zi minunata sa aveti. ❤️ ❤️ ❤️

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Hai buna dimineata. :*

Nu trimit poze, nu fac deplasări, nu lucrez duminica niciodată, NU fac anal, NU fac finalizare faciala, NU înghit, NU lucrez dupa h. 17 maxim 18.

post-299993-0-40301400-1594017041_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Hai buna dimineata. :*

Nu trimit poze, nu fac deplasări, nu lucrez duminica niciodată, NU fac anal, NU fac finalizare faciala, NU ucrez dupa h. 17 maxim 18.

Nu faci o groaza de lucruri si totusi esti minunată și ne incanti zilele!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Hai buna dimineata. :*

Nu trimit poze, nu fac deplasări, nu lucrez duminica niciodată, NU fac anal, NU fac finalizare faciala, NU înghit, NU lucrez dupa h. 17 maxim 18.

Poate iti era mai usor sa spui ce faci!!!😜😂😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu

Poate iti era mai usor sa spui ce faci!!!

La prima impresie la câte „Nu-uri” sunt, ai zice că mai bine așa

Dar ideea e că dacă nu menționa ce nu face, apoi apăreau întrebări dacă aia da, aia nu

 

Pe când în rest cu „Nu” e mai bine așa, asta însemânând că restul da.

Nu cred că ai înțeles ceva, dar e ok

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...