Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Trebuie sa recunosc, colegul are dreptate. Dupa ce ajungi la ea si daca mai esti si pe aceeasi lungime de unda, restul vine de la sine. Cuvintele sunt de prisos. Ma simt un pic norocos ca o pot vizita din nou.

  • Like 1
Link spre comentariu

Trebuie sa recunosc, colegul are dreptate. Dupa ce ajungi la ea si daca mai esti si pe aceeasi lungime de unda, restul vine de la sine. Cuvintele sunt de prisos. Ma simt un pic norocos ca o pot vizita din nou.

Eu spre exemplu n am reusit sa o vizitez, si daia zic ca ar trebui sa avem si noi o sansa sa o cunoastem( cei care n au reusit)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!!O săpt buna sa aveti!dacă tot va plângeri ca nu puteti merge la Roxana,fac o oferta,,,Ofer locul meu unui coleg care dorește să o viziteze pe această superba D,ra...Cel care merge in locul meu vreau sa fie un Domn bine văzut pe acest forum,obiectiv,de incredere si nu in ultimul rand un Gentleman's.Acum si daca Roxana este de acord,bine,nțeles..o voi întreba înainte pe wap.(Ca tot sunt plecat din tara,si este păcat sa tin locul ocupat:))Spor la treaba D,ra si scuze pt off,top...Sa fi iubitaaa!!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aici nu e R.A R. - UL ca sa va cedați voi "locul" =)))

Roxana, fără supărare și cu scuzele de rigoare, dar în acest caz topicul devine inutil! Adică, cei pe care îi primești îți sunt deja clienți și toate recenziile/comentariile devin inutile pentru prntru ceilalți care ar dori să te viziteze, scopul primordial al acestui forum. Nici limitarea luării de contact doar prin watts-up nu e ok, mulți dintre useri evitând să apeleze la acest mijloc, din motive evidente.

Indiscutabil, si tot dreptul să procedezi așa, dar asta înseamnă că practic vei lucra în circuit închis, topicul devenind-repet, inutil.

Cu speranța că nu mă vei lua în nume de rău, îți doresc o zi bună și o săptămână așișderea!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Roxana, fără supărare și cu scuzele de rigoare, dar în acest caz topicul devine inutil! Adică, cei pe care îi primești îți sunt deja clienți și toate recenziile/comentariile devin inutile pentru prntru ceilalți care ar dori să te viziteze, scopul primordial al acestui forum. Nici limitarea luării de contact doar prin watts-up nu e ok, mulți dintre useri evitând să apeleze la acest mijloc, din motive evidente.

Indiscutabil, si tot dreptul să procedezi așa, dar asta înseamnă că practic vei lucra în circuit închis, topicul devenind-repet, inutil.

Cu speranța că nu mă vei lua în nume de rău, îți doresc o zi bună și o săptămână așișderea!

Iti apreciez comentariul dar cum am scris, data fiind situatia (Covidut) DEOCAMDATA prefer sa fac programari persoanelor pe care le cunosc. Așadar, atunci cand se vor mai potoli apele sau numarul cazurilor e in scăderea voi reveni la normal.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Roxana, fără supărare și cu scuzele de rigoare, dar în acest caz topicul devine inutil! Adică, cei pe care îi primești îți sunt deja clienți și toate recenziile/comentariile devin inutile pentru prntru ceilalți care ar dori să te viziteze, scopul primordial al acestui forum. Nici limitarea luării de contact doar prin watts-up nu e ok, mulți dintre useri evitând să apeleze la acest mijloc, din motive evidente.

Indiscutabil, si tot dreptul să procedezi așa, dar asta înseamnă că practic vei lucra în circuit închis, topicul devenind-repet, inutil.

Cu speranța că nu mă vei lua în nume de rău, îți doresc o zi bună și o săptămână așișderea!

Nu neaparat. Topicul are 120 de pagini. Macar 2 recenzii pe pagina or fi, deci macar cateva zeci de clienti vechi interesati de prestatia fetei sigur sunt.

In afara de asta, multe fete declara chestii de genul asta, insa trebuie sa citesti printre randuri. Adica e vorba de fete care, la o adica, mai accepta si clienti noi, dar vor sa scada cat mai mult numarul de atarnache care suna zilnic, bagatori de seama, negociatori de pret, vanatori de oferte.

Toate fetele care lucreaza de mai mult de 6 luni ajung sa-si faca o clientela si au un numar de clienti care vin din cand in cand.

 

In plus, inca exista o gramada de fete care au 4-5 topicuri. Ea are doar unul. Daca 4-5 topicuri nu sunt prea multe, nici acesta n-ar trebui sa fie in plus.

 

P.S: Scopul primordial al forumului nu mai e de mult bazat pe recenzii. 

Mai exista doar cativa utilizatori care fac recenzii si, dintre ei, putini au credibilitate.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Iti apreciez comentariul dar cum am scris, data fiind situatia (Covidut) DEOCAMDATA prefer sa fac programari persoanelor pe care le cunosc. Așadar, atunci cand se vor mai potoli apele sau numarul cazurilor e in scăderea voi reveni la normal.

Ok, atunci!

JOS COVIDU'!

 

Nu neaparat. Topicul are 120 de pagini. Macar 2 recenzii pe pagina or fi, deci macar cateva zeci de clienti vechi interesati de prestatia fetei sigur sunt.

In afara de asta, multe fete declara chestii de genul asta, insa trebuie sa citesti printre randuri. Adica e vorba de fete care, la o adica, mai accepta si clienti noi, dar vor sa scada cat mai mult numarul de atarnache care suna zilnic, bagatori de seama, negociatori de pret, vanatori de oferte.

Toate fetele care lucreaza de mai mult de 6 luni ajung sa-si faca o clientela si au un numar de clienti care vin din cand in cand.

 

In plus, inca exista o gramada de fete care au 4-5 topicuri. Ea are doar unul. Daca 4-5 topicuri nu sunt prea multe, nici acesta n-ar trebui sa fie in plus.

 

P.S: Scopul primordial al forumului nu mai e de mult bazat pe recenzii. 

Mai exista doar cativa utilizatori care fac recenzii si, dintre ei, putini au credibilitate.

Păi, hai să-l facem să revină la ce a fost! Toții lăbarii, atârnache, trollii și alți ipochimeni trebuie izolați prin nebăgare în seamă. Ori muiți masiv de cât mai mulți useri. Preferabil, prima variantă.

 

Hai, gata cu fotosinteza, să nu futem topicul fetei, în loc să o futem pe ea!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vrut sa fiu un bun Samaritean!!(iti dai seama Roxana ca este un pamflet,nu as fi cedat locul nimănui:))totusi cred K as face o excepție...Castellano..dar stiu ca este printre cei ce te,au vizitat deja.Spor la treaba si scuze pt ca am incercat o glumă!!

Link spre comentariu

Iti apreciez comentariul dar cum am scris, data fiind situatia (Covidut) DEOCAMDATA prefer sa fac programari persoanelor pe care le cunosc. Așadar, atunci cand se vor mai potoli apele sau numarul cazurilor e in scăderea voi reveni la normal.

 

Iti apreciez comentariul dar cum am scris, data fiind situatia (Covidut) DEOCAMDATA prefer sa fac programari persoanelor pe care le cunosc. Așadar, atunci cand se vor mai potoli apele sau numarul cazurilor e in scăderea voi reveni la normal.

Adică un client nou poate fi asimptomatic pentru că nu-l cunoști în timp ce un client cunoscut nu pate fi asimptomatic în niciun caz. 

Aha !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Adică un client nou poate fi asimptomatic pentru că nu-l cunoști în timp ce un client cunoscut nu pate fi asimptomatic în niciun caz. 

Aha !

Nu e vorba de cine e asimptomatic sau nu, e vorba ca e dreptul meu sa aleg cine sa imi calce pragul.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vorbesti aiurea frate Huzi. Roxy nu are 40 de ani. Si plus de asta , indiferent cati ani are ( oricum sigur nu 40 , ci 30-32 parerea mea ) , fata arata efectiv superb . De restul nu mai zic ca recenziile sunt mai mult decat elocvente.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Fereasca D.zeu,eu cred ca nu e greu de inteles, cine e capabil intelege ce am scris, nu am 40 de ani dar promit ca la 40 o sa ma bucur la fel de p*** ca acum, e p**** mea, o dau cui vreau, cand vreau asa ca terminați va rog.

P. S. Sper ca acum sa ma fi facut inteleasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Păi, hai să-l facem să revină la ce a fost! Toții lăbarii, atârnache, trollii și alți ipochimeni trebuie izolați prin nebăgare în seamă. Ori muiți masiv de cât mai mulți useri. Preferabil, prima variantă.

Lucrurile nu functioneaza asa. Multi au investit foarte mult timp, unii chiar si bani ca sa aiba cat mai multe conturi clona, inclusiv conturi platite.

Exista clar multi psihopati pe forumul asta - poate psihopati e mult spus - oameni lipsiti de viata si de ocupatie care stau sa se certe si sa faca scandal pe aici.

In acelasi timp, exista cu certitudine oameni care au interes in a promova anumite fete si probabil sunt deranjati cand vad ca fetele lor nu au clienti, iar la altele e coada.

E normal sa existe toate aceste tipuri de utilizatori. Curvele mereu au atras atat nebuni (Jack the Ripper de ex), dar si stricati care vor sa profite de pe urma lor. Ma refer aici la ladyboys, adica domnisoare baieti care se combina cu ele si ajung sa traiasca de pe urma lor, tratandu-le ca un business.

 

Asa ca e greu sa revina la ceea ce a fost, in special pentru ca e atat de popular.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

Nu este corect fata de Roxana sa continuati offtopicul aici. Aveti locul Discutii Generale pentru socializare si impartisire idei sau alte inovatii. Aici este topicul Roxanei pentru recenzii si ce alte informatii ne transmite ea in mod voit. Sper ca sunt maturi si s-a inteles acest aspect si veti pune capat discutiilor offtopic. O zi frumoasa

  • Like 7
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...