Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este corect fata de Roxana sa continuati offtopicul aici. Aveti locul Discutii Generale pentru socializare si impartisire idei sau alte inovatii. Aici este topicul Roxanei pentru recenzii si ce alte informatii ne transmite ea in mod voit. Sper ca sunt maturi si s-a inteles acest aspect si veti pune capat discutiilor offtopic. O zi frumoasa

Topicul asta e o lectie de marketing. Roxana posteaza din cand in cand cate o poza cu rol de teasing si da si niste replici foarte taioase, iar pularaii se aduna in numar masiv.

Nu cred ca o deranjeaza treburile astea pentru ca topicul ramane sus.

 

Pentru mine e o sursa de amuzament pentru ca unii o apara ca Don Quixote desi nu i-a rugat nimeni, iar altii aproape ca se mulg pe topicul asta de fiecare data cand apare o poza noua.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Lisabona
  • Oras:Lisabona

Topicul asta e o lectie de marketing. Roxana posteaza din cand in cand cate o poza cu rol de teasing si da si niste replici foarte taioase, iar pularaii se aduna in numar masiv.

Nu cred ca o deranjeaza treburile astea pentru ca topicul ramane sus.

 

Pentru mine e o sursa de amuzament pentru ca unii o apara ca Don Quixote desi nu i-a rugat nimeni, iar altii aproape ca se mulg pe topicul asta de fiecare data cand apare o poza noua.

 

Inseamna ca ai mult timp la dispozitie , dar ai dreptate este nevoie si de cavaleri pe aici care se simt deranjati cand sunt aratati cu degetul si se simt :laugh2
  • Like 6
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Super tare!!Asta cu orgasmul fals stiam ca arde mai multe calorii decat cel real, dar nici chiar atat de multe sincer.,(eu cred ca voi acolo ardeti cele mai multe calorii:))Apropo,vezi ca maine este ziua internațională a Nepurtatuluu de sutien!!Asa ca maine asteptam o poza pe masura!!noapte bună și Ție!!m.ai facut sa rad cu tabelul tau,de unde le tot scoti nu stiu!!kisssyou

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Revizitata Roxana. Nu voi mai face inca o recenzie pentru ca am mai facut. Locatia schimbata in mai bine, tot pe aproape de vechiul loc.

Pot spune doar ca are de la mine un 10+ la toate capitolele. A avut si ea chef, am avut si eu chef...a iesit o partida memorabila. O adevarata amanta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Interesant tabel,dar parca eu credeam ca se ard mult mai multe calorii in activitatile fizice sportive,zic arte martiale,alpinism atletism si mai stiu eu ce.Dar cei drept Roxana,esti superbaa.

De exemplu, biatlon ? :D

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Hai neata, la pranz!

Revin de săptămâna viitoare, nu raspund mesajelor sau apelurilor dupa ora 17,nu fac programari persoanelor pe care nu le cunosc(Mariuca mea, o dau cui vreau, cand vreau), nu-mi mai cereti detalii, preturile sunt, 150 ron finalizarea (0p sau on in functie de igiena), 300 ron o ora.

Hai, un sfârșit de săptămână minunat.

post-299993-0-67670900-1603964354_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Hai neata, la pranz!

Revin de săptămâna viitoare, nu raspund mesajelor sau apelurilor dupa ora 17,nu fac programari persoanelor pe care nu le cunosc(Mariuca mea, o dau cui vreau, cand vreau), nu-mi mai cereti detalii, preturile sunt, 150 ron finalizarea (0p sau on in functie de igiena), 300 ron o ora.

Hai, un sfârșit de săptămână minunat.

...Cu toate ca sunt convins de faptul ca ai luat si acest aspect in calcul, Mariuca daca o dai si nu ti mai este restituita sau, nu mai vrea sa se intoarca, ce te faci??
Link spre comentariu

Vizitator roxana1907
Reputație: 0

...Cu toate ca sunt convins de faptul ca ai luat si acest aspect in calcul, Mariuca daca o dai si nu ti mai este restituita sau, nu mai vrea sa se intoarca, ce te faci??

=))) ma reprofilez =)))

Tot la mine se întoarce, nicăieri nu-i mai bine ca acasa. :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...