Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

Vizitator varza_murata
Reputație: 0
1 oră în urmă, velrox a spus:

😂Total gresit dar amuzant, chiar este! 

Daca nu ne mai amuzam si noi, atunci ce sa facem ? 😀

Te intreb altceva : nu crezi ca e necesar ca admin-ul sa inchida acest topic pentru comentarii ? Roxana si-a sters contul, si-a asumat ca altcineva il poate lua, s-a si intamplat acest lucru. De ce trebuie sa vina toti sa scrie toate prostiile aici ?

@pisicuts, ce zici ?

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0
Acum 54 minute, varza_murata a spus:

Daca nu ne mai amuzam si noi, atunci ce sa facem ? 😀

Te intreb altceva : nu crezi ca e necesar ca admin-ul sa inchida acest topic pentru comentarii ? Roxana si-a sters contul, si-a asumat ca altcineva il poate lua, s-a si intamplat acest lucru. De ce trebuie sa vina toti sa scrie toate prostiile aici ?

@pisicuts, ce zici ?

Eu unul nu as vrea sa se inchida topicul, insa nu sunt eu cel care trebuie sa decida acest lucru. 
Toate aceste cuvinte scrise aici..toti acesti biti si kilobiti sa se duca in neant? Si tu ai scris atatea cuvinte, mai ales in trecut, nu o sa iti para rau de acel timp investit in a le scrie? 
Uite in versiunea desktop, in dreapta la sectiunea "POPULAR POSTS" - x / y / z... tu, eu...niste Nimeni.. HA!

Link spre comentariu
Vizitator varza_murata
Reputație: 0
Acum 9 minute, velrox a spus:

Eu unul nu as vrea sa se inchida topicul, insa nu sunt eu cel care trebuie sa decida acest lucru. 
Toate aceste cuvinte scrise aici..toti acesti biti si kilobiti sa se duca in neant? Si tu ai scris atatea cuvinte, mai ales in trecut, nu o sa iti para rau de acel timp investit in a le scrie? 
Uite in versiunea desktop, in dreapta la sectiunea "POPULAR POSTS" - x / y / z... tu, eu...niste Nimeni.. HA!

Nu inteleg la ce te referi insa tu ai inteles gresit. Topicul sa ramana vizibil , sa fie doar blocat pentru comentarii 😀

Mai ales din acest motiv : sa ramana recenziile, nu mizeriile.

Servus !

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0
Acum 1 oră, varza_murata a spus:

Nu inteleg la ce te referi insa tu ai inteles gresit. Topicul sa ramana vizibil , sa fie doar blocat pentru comentarii 😀

Mai ales din acest motiv : sa ramana recenziile, nu mizeriile.

Servus !

Scuze, am inteles acuma. 

Seara buna si weekend fain! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hai buna sa va fie inima, voi va plictisiți grav, nu o sa stau sa dau explicații nimanui aici, in fiecare zi se găsește cineva sa ma anunțe ce se mai vorbește pe aici, aveti mult timp liber, Roxana1907 nu este contul meu, hai sa ne vedem cu bine,da, revin, preturi noi ca sa va liniștiți si restul detaliilor le voi updata in cursul săptămânii. Hai zi buna sa aveți. 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
9 minutes ago, RoxanaM said:

Hai buna sa va fie inima, voi va plictisiți grav, nu o sa stau sa dau explicații nimanui aici, in fiecare zi se găsește cineva sa ma anunțe ce se mai vorbește pe aici, aveti mult timp liber, Roxana1907 nu este contul meu, hai sa ne vedem cu bine,da, revin, preturi noi ca sa va liniștiți si restul detaliilor le voi updata in cursul săptămânii. Hai zi buna sa aveți. 

Confirm contul, este reala Roxana. As putea confirma si cu o poza, dar noul regulament nu imi permite sa mai atasez poze.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hai neata, urmeaza mai multe poze de maine,ar trebui sa va multumesc ca sunt "populara" fara ca eu sa lucrez. Revin doar pentru cunoscuti si atat. Preturile vor fi mai mari, ca deh, asa vreau, adica 350lei/h, 200 lei/30 de min. Serviciile le știți. Detalii despre locatie doar in privat. 

https://ibb.co/pKYjz4x

  • Like 4
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0

Un radio non stop ~ youtube.. 

 

Welcome back! @RoxanaM - ce rezonanta / ce nickname - :138x

..nu e bine pe pagina 3 (cum este momentat topicul), pentru ca vreau si ca pot, prima pagina ~voila! 

p.s. - vara / lucruri / soare - vreau sa vad 3 plusuri la aceasta insignifianta postare. Ha!

p.s. - 2 -> daca nu va place radioul.. meh.. mergeti la generatia #selly. :lol:

Link spre comentariu
Vizitator velrox
Reputație: 0

@JocelynEon, asa mai nene, fratele meu alb! 

Trebuie sa te simti "free" aici pe topic, lucrurile sunt frumoase, trebuie sa fie veselie ca a revenit! 😇

The Police - Message In A Bottle - inca o melodie frumoasa, dar nu ii mai trec link-ul pt ca apar comentarii..   

Pace sa fie la tine in suflet! Yeas!   ~ Ganja / Rastafari. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
La 27.07.2021 la 10:00, RoxanaM a spus:

Hai neata, urmeaza mai multe poze de maine,ar trebui sa va multumesc ca sunt "populara" fara ca eu sa lucrez. Revin doar pentru cunoscuti si atat. Preturile vor fi mai mari, ca deh, asa vreau, adica 350lei/h, 200 lei/30 de min. Serviciile le știți. Detalii despre locatie doar in privat. 

https://ibb.co/pKYjz4x

 

Super veste !

De cand incepi ?

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...