Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, cordul a spus:

Unde o fi disparut domnita? Stie cineva, vreun apropiat cu care se intalnea? Pare si inactiva de ceva vreme. RoxanaM, unde esti, cand revii, mai revii?:)

Când am fost ultima oară la ea zicea ca pleacă cu celălalt job afara pana la sfârșitul anului😵💫😵💫, așa ca anul asta mai mult ca sigur ca nu o sa mai activeze 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, sex4fun11 a spus:

Când am fost ultima oară la ea zicea ca pleacă cu celălalt job afara pana la sfârșitul anului😵💫😵💫, așa ca anul asta mai mult ca sigur ca nu o sa mai activeze 

Multumesc penru feedback. Mai asteptam si alte pareri si evident poate ne lamureste RoxanaM cum e de fapt. Va salut!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 10 ore, cordul a spus:

Multumesc penru feedback. Mai asteptam si alte pareri si evident poate ne lamureste RoxanaM cum e de fapt. Va salut!

Deocamdata nu revin, voi anunta daca in viitorul apropiat voi reveni. 

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Hello again, data fiind situatia revin cu asa zisele detalii, locatia e centrala( o veți primi doar in privat), prețurile sunt aceleași, deocamdata , 200lei (30min), 350 lei (60min),apa,cafeaua, ceaiul e din partea casei, daca nu va convin prețurile, scroll, nu mai insistați, nu mai negociați sau cautati altceva. Restul detaliilor prefer să le discutam pe WhatsApp. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
2 minutes ago, RoxanaM said:

Cea mai buna, 😂😂😂

Nu te cred!!tre sa vin sa ma conving,m-ai prins intr-o perioada naspa,nici timp sa mor nu mai am😜😂😂😂😘 dar si cand o sa pun .... pe tine!!!jar mananci😜😂😂😂😘

Zi frm!!!🤗😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 41 minute, only-me a spus:

Nu te cred!!tre sa vin sa ma conving,m-ai prins intr-o perioada naspa,nici timp sa mor nu mai am😜😂😂😂😘 dar si cand o sa pun .... pe tine!!!jar mananci😜😂😂😂😘

Zi frm!!!🤗😘

Stiu, trăiască nasu' 😀  pup tare

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Dom'le, prost sa fii noroc sa ai (sau, "noroc ca esti", zic altii)

Io unu' pierdui legatura (de fapt, tel-ul de scandal) si ramasei fara contacte de "favorite"...doar cu sperantza ca poate mai apare si cu follow-ul

Da' acu' ma bag si eu la supermarket! (alta vorba bine intiparita: "La barza chioara ii face D-zeu cuib"), si ma pun cu cosul la casa...🤪

Cum zice aia (nu facem reclama): " Prietenii stiu de ce" 🤣🤣🤣🤣

Si-o sa merg repede, SA FAC SPUMA!!!!...invers decat cum zice tot "aia".

🍻

PS mesajul/postul nu e neaparat criptat, cat e "filtrat"...prin palinca!🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...