Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
2 hours ago, troznitorinc said:

Pana la urma fata asta se fute sau e indisponibila 24/7 si doar posteaza poze in ciuda pulii? Intreb pentru un preten

Spune-i pretenului tau ca se 

...e,acu am scapat din ghearele ei dreq m-a luat,numai eu stiu cat am suferit!!😜😂😂😂😂😂👍

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Nu prea am făcut recenzii pe aici, am văzut mult circ, si am zis sa evit discuțiile, si alte chestii… In schimb am dat la greu info si ponturi, despre tipele de pe SD, chiar si la cei care nici buna ziua nu dădeau 😉

 

Revenind la titulara topicului, am mers pe recomandarea unui coleg de încredere, și am contactat-o pe whatsapp, ieri dimineața.

Comunicarea fost ușoară, am stabilit detaliile, și la ora stabilită, m-am prezentat la locația din Centrul Vechi.

După 10 Min de așteptare, pe o vreme siberiană, mi-a dat ok-ul sa urc.

Am rămas surprins, când am văzut-o, și ea la fel, se pare ca am mai vizitat-o, când era pe langa Biserica Alba, însă cum de atunci am mai vizitat câteva echipe de fotbal, am mai uitat ce și cum 😉

Nu prea îmi place sa dau detalii intime, însă pot spune ca a fost foarte bine, Roxana este top pe servicii.

Oral de top, scuipat, lins pe toate părțile, atenție sporită la sateliți, finalizare CIM.

Normal, toate pozițiile posibile, nu comentează ca altele, chiar îi place.

Am alternat sexul sportiv, cu cel soft, și ce mi-a plăcut de asemenea, m-a lăsat sa bag degetele la veverița, și nu așa, la suprafața, ci deep, e senzație ( nu am văzut multe fete care accepta, de maniera asta).

A fost un număr foarte lung, și intens.

Amenda, 350 RON

Recomand celor care doresc un sex de calitate, cu o femeie frumoasa, pasională

Ciocane tari sa aveți, așa le place ( bine, nu tuturor 🤣), dar Roxanei da 😉

Te pup Roxana, data viitoare, ar merge 2 ore 😉

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0

Draga @john9791, am ras cu lacrimi pana acum, misto tare recenzia ta, ti-am dat un zambaret 😀 ... cum draq sa nu iti dai seama ca ai mai fost, ti-a mai si recomandat-o un tovaras 😀. Asta e partea buna. Partea rea este ca induci lumea in e(o)roare, sau poate trebuie sa te scolim un pic, vezi ca romana nu este in centrul vechi 😀😃😄

Spor in continuare !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 35 minute, Indecisu a spus:

Draga @john9791, am ras cu lacrimi pana acum, misto tare recenzia ta, ti-am dat un zambaret 😀 ... cum draq sa nu iti dai seama ca ai mai fost, ti-a mai si recomandat-o un tovaras 😀. Asta e partea buna. Partea rea este ca induci lumea in e(o)roare, sau poate trebuie sa te scolim un pic, vezi ca romana nu este in centrul vechi 😀😃😄

Spor in continuare !

Important este ca am fost, am futut, examen luat, Magna “CUM” Laude, restul, e cancan 😉

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 4 minute, john9791 a spus:

Important este ca am fost, am futut, examen luat, Magna “CUM” Laude, restul, e cancan 😉

Asa este, cancan si bataie de joc pentru cei ce citesc cu interes pentru a se vedea cu ea, poate.

 Recenzii de-a futui 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, Indecisu a spus:

Asa este, cancan si bataie de joc pentru cei ce citesc cu interes pentru a se vedea cu ea, poate.

 Recenzii de-a futui 😀

Promit să mă înscriu la un curs de perfecționare - recenzii, pană atunci, atât s-a putut…zic sa lăsam topicul fetei liber, ca exista destula poluare in capitală, mai poluăm și virtual? 
Om avea și alte treburi, nu dormim pe forum…

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0
Acum 5 minute, john9791 a spus:

Promit să mă înscriu la un curs de perfecționare - recenzii, pană atunci, atât s-a putut…zic sa lăsam topicul fetei liber, ca exista destula poluare in capitală, mai poluăm și virtual? 
Om avea și alte treburi, nu dormim pe forum…

Asa este, se pare ca nici tu nu dormi aici ... nu trebuie sa te inscrii la cursuri de perfectionare, trebuie sa citesti in plm regulamentul, sa vezi ce elemente trebuie sa cuprinda o recenzie regulamentara si dupa mai bagi ... cate o sparla 😀

Peseu : mi-am terminat cerneala cu tine, nu mai poluez topicul, tine cont ca nu toti care citesc pe aici sunt idioti 😀

Spor !

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, Indecisu a spus:

Draga @john9791, am ras cu lacrimi pana acum, misto tare recenzia ta, ti-am dat un zambaret 😀 ... cum draq sa nu iti dai seama ca ai mai fost, ti-a mai si recomandat-o un tovaras 😀. Asta e partea buna. Partea rea este ca induci lumea in e(o)roare, sau poate trebuie sa te scolim un pic, vezi ca romana nu este in centrul vechi 😀😃😄

Spor in continuare !

Locatia este intre universitate si unirii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 minute, Indecisu a spus:

Asa este, se pare ca nici tu nu dormi aici ... nu trebuie sa te inscrii la cursuri de perfectionare, trebuie sa citesti in plm regulamentul, sa vezi ce elemente trebuie sa cuprinda o recenzie regulamentara si dupa mai bagi ... cate o sparla 😀

Peseu : mi-am terminat cerneala cu tine, nu mai poluez topicul, tine cont ca nu toti care citesc pe aici sunt idioti 😀

Spor !

Promit sa citești in pula ta regulamentul, dar tu promiți sa ma lași in pula mea in pace? 
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 33 minute, SolarEclipse a spus:

Colegul john9791 , feloicitari !

In afara de degete sa incerci cu ea si jucarele , doar sa dicuti inainte lucrurile astea !

Ai sa ramai uimit .

Nu mai încerc nimic, ca probabil s-a supărat, ca i-am poluat topicul…deși ieri a fost bine, nu-i așa, Roxana? 😉

Plus ca eu zbor din floare-n floare, nu sunt statornic 🥴

Link spre comentariu
17 hours ago, john9791 said:

Nu mai încerc nimic, ca probabil s-a supărat, ca i-am poluat topicul…deși ieri a fost bine, nu-i așa, Roxana? 😉

Plus ca eu zbor din floare-n floare, nu sunt statornic 🥴

Pare ca atat de bine ai fost cu ciocaneala si degetelele ca a luat o mica pauza Mariuca . 🤣🤣😜😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 52 minute, SolarEclipse a spus:

Pare ca atat de bine ai fost cu ciocaneala si degetelele ca a luat o mica pauza Mariuca . 🤣🤣😜😜

Am prestat consistent, da’ nu e problemă, duce fata 😉

Oricum nu lucreaza la foc continuu, ca altele, care anunța, “nu mai am loc decât peste 2 sapt”….🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...