Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Asta o fi fost...poate de la asocierea dintre poezia vacii si indemnul "...citeaza din Cioran" mi se trage 🤣

Oricum, deja ne chinuim prea mult

Astept ziua de joi (sau iar n-am inteles :hmmm) sa vedem daca leasina fata sau nu...ca despre week-end, m-am "fasait":s

  • Like 1
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
18 hours ago, koningdaniel said:

123 pagini…poate e pe undeva…

Iti semnalizeaza topicul cu o steluta cand ai postat ceva acolo. La asta era bank inainte sa postez ieri. De aici si uimirea mea. Am fost. Am postat recenzia, cam acum un an. Repet, nu era de rau ce postasem. Nu inteleg de ce a sters-o. Si nu inteleg de ce inca e posibil sa se stearga recenziii !!!!!! ?? ??!!!! Cu mama lor de abonamente .. sau ce or fi , tot n-ar trebui sa fie posibil daca nu e un abuz ceva din partea userului ...  

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 39 minute, blondul2 a spus:

Iti semnalizeaza topicul cu o steluta cand ai postat ceva acolo. La asta era bank inainte sa postez ieri. De aici si uimirea mea. Am fost. Am postat recenzia, cam acum un an. Repet, nu era de rau ce postasem. Nu inteleg de ce a sters-o. Si nu inteleg de ce inca e posibil sa se stearga recenziii !!!!!! ?? ??!!!! Cu mama lor de abonamente .. sau ce or fi , tot n-ar trebui sa fie posibil daca nu e un abuz ceva din partea userului ...  

Nu s-a sters nimic, nu am cumparat moderare, toate recenziile fie ele bune sau rele au ramas aici. 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, RoxanaM a spus:

Hai neata, revin, pretul nu e negociabil, pozele sunt ale mele, nu trimit alte poze dar o sa va las un link only fans, daca tot vreti poze. 

IMG_20210830_111802.jpg

O femeie frumoasa și dulce ! Pozele sunt 100% reale,iar despre servicii nota 10+ !!! 🤗😘

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
27 minutes ago, RoxanaM said:

Oldie but goodie, weekend plăcut. 

Nu lucrez niciodată in weekend. Azi nu sunt. 

IMG_20210114_131910.jpg

Gata....m-am hotarat...bag "divort" de tine!!😜😜😜 de ieri am o noua feblete😎...o stii bn.🤫.Mariuca o cheama😜😂 cu toate ca am scos untu din ea ieri,pare ca ma place mai mult decat ma placi tu😜😂🤫😂

Asa ca ...Adio... dar raman cu tine!!😜😂😂😘

Te 😘😘😘de nu te vezi !!sa ai un weekent minunat!!😘😘😘

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 6 ore, only-me a spus:

Gata....😜😜😜 de ieri am o noua feblete😎....🤫...Mariuca o cheama😜😂 cu toate ca am scos untu din ea ieri....😜😂🤫

Bravo Dom'le 👍

Mai e si oameni care se tzine de cuvant!

"Joi" zic, "joi" e!

 

PS Desi, intzeleg ca n-a lesinat nimeni :hmmm... sau, ca era cat pe ce sa lesine "doi" :ewpu😁

  • Like 1
  • Haha 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 2/4/2022 at 8:24 PM, crissti98 said:

Bravo Dom'le 👍

Mai e si oameni care se tzine de cuvant!

"Joi" zic, "joi" e!

 

PS Desi, intzeleg ca n-a lesinat nimeni :hmmm... sau, ca era cat pe ce sa lesine "doi" :ewpu😁

Pai cum...dom'le...daca nu noi...atunci cine!?🤦‍♂️🤦‍♂️

Numai ca don'soara nu prea a fost parolista...vai!!! repede...lesinnnn...si m-am pus pe fuga sa o salvez🤭...ajuns la locatie,ce sa vezi!? nu mergea liftu si dai repede pe scari x etaje, cand ajung...p'la...diavolita in blugi si sutien ma astepta in hol,dupa privirea ei am zis:"gogule...ai belit po**...ma...si cam asa a fost,m-a dat la leoaica aia mica si jar am mancat,nici nu vrei sa stii la ce "chinuri" am fost supus...abia am scapat dupa o ora si ceva de cardio,am fugit pe scari si f***t si cu banii luati😜😜😂😂😂😂😂😂👍.

Acu serios...cred ca a fost cea mai intensa intalnire,nu am ce sa mai comentez si nici nu vreau sa ma gandesc la urmatoarea,ma...nu stiu cum dreq face dar reuseste sa ma surprinda placut de fiecare data🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,ahhh😡🤬😡🤬😡

Zi buna

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, only-me a spus:

Pai cum...dom'le...daca nu noi...atunci cine!?🤦‍♂️🤦‍♂️

Numai ca don'soara nu prea a fost parolista...vai!!! repede...lesinnnn...si m-am pus pe fuga sa o salvez🤭...ajuns la locatie,ce sa vezi!? nu mergea liftu si dai repede pe scari x etaje, cand ajung...p'la...diavolita in blugi si sutien ma astepta in hol,dupa privirea ei am zis:"gogule...ai belit po**...ma...si cam asa a fost,m-a dat la leoaica aia mica si jar am mancat,nici nu vrei sa stii la ce "chinuri" am fost supus...abia am scapat dupa o ora si ceva de cardio,am fugit pe scari si f***t si cu banii luati😜😜😂😂😂😂😂😂👍.

Acu serios...cred ca a fost cea mai intensa intalnire,nu am ce sa mai comentez si nici nu vreau sa ma gandesc la urmatoarea,ma...nu stiu cum dreq face dar reuseste sa ma surprinda placut de fiecare data🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️,ahhh😡🤬😡🤬😡

Zi buna

Hai, te pupam ❤️🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Pfuaiiiiii.... @only-me fii atent, ca cre' ca mi-ai deschis ochii!!

La prima vizita in locatia noua, am urcat cu liftu', dar am coborat pe scari...ca o mana criminala nu inchisese usa liftului la parter.

La a doua vizita, am urcat pe scari pana la etajul imediat sub cel vizat, ca o mana criminala nu inchisese usa la lift (mai avea putzin Roxana si-l lua pe urmatoru', gandindu-se ca io i-am dat tzeapa🤣...ca nu mai ajungeam; nah, stai la fiecare etj si vezi daca e inchisa usa sau nu :@). La coborare am avut noroc...usa ok. Daca nu era, cred ca ma mai asezam pe trepte, sa prind puteri pentru "coborare", ca eram cam stors :sweaty

Avand in vedere cele intamplate, ma astept ca la urmatoarea vizita (o continuare fireasca) sa urc si sa cobor...pe scari!🤣

 

Io am crezut ca e o intamplare si, ca dorobantzu' lu' Alecsandri - ca curcanu' deh -  "...prin fum prin foc, prin mii de baionete (si trepte)" ajung la Roxanica (Mariuca) care stiga "Alah! Alah! navalind pe noi ..."; doar doua insa , nu o suta 😝

... da' acu' ma bate gandu' ca e o conspiratie Masonico-Roxanico-Mariuco: ajungi pe jumate lesinat, te fac fetele in foi de vitza, si pleci de-a-dura, pe scari; n-ai cum zice ca nu e o experientza fantastica!😋

Daca ma gandesc ca, intotdeauna, Romanu' a fost frate cu Codru', cre' ca si Roxana are ceva "prietenii" cu liftul :hmmm:ewpu

Asa ca, astept din partea colegilor marturiile, in sprijinul ideii mele :heart:

Chiar daca reusim sa demascam conspiratia, pe mine unul ( si pe "Penesh") nu ma va opri sa ajung...da' sa vezi ce batalie si" na-na" ii dau, daca reusesc sa am suflu pana sus!

😈

In alta ordine de idei...bravo colegu'; plastic...am gafait pe scari alaturi de tine (🤣doar pe scari, mai mult nu-mi permit)

La "...daca nu noi, cine?" as adauga "...si daca nu de luni pana vineri, atunci cand?"; ca doar pe week-end n-a fost niciodata 🤣

  • Like 1
  • Haha 3

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...