Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mircea Eliade spunea: Nu poți scăpa de anumite lucruri decât trăindu-le, nu poți limpezi anumite obsesii decât privindu-le în față, și nu poți cunoaște adevărata dragoste decât depășind-o. Nu poți stăpâni decât acele lucruri la care ai renunțat, de care te-ai eliberat, nu prin detașare de ele însele, ci prin detașare de dorința fructelor lor.
Cu vorbele astea în cap, i-am scris sec Mariei: “la ce ora ne vedem?”

Ne-am văzut, sărutat, lins, supt, gemut, ejaculat, privit, încruntat, gustat, înfruntat…

A fost ceva ce nu poate fi povestit, poate fi doar simțit, și, da honey, am rămas dator…

Maria, Roxana, îți rămâne în cap, după sex, după întâlnire, privirea ei controlează. 

De  la întâlnirea  noastră anterioară am vorbit, m-am gândit, am vrut, dar există reguli, stabilite de ea. Nu sunt, nu au fost încălcate (cel puțin, nu cu mine). 
Note? Nu pot, a fost peste sex, a fost experiență. Se poate transforma ușor în obsesie. Obsesia nu este altceva decât un gând irațional…

  • Like 7
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare fraților ,

 
  Am avut norocul sa ma programez la aceasta superbitate de căprioară in persoana @RoxanaMmentionez ca mi-am luat concediul sa o pot vizita pentru ca e greu de prins având un program dificil pt mine pana la ora 17.

Costumul negru cu care era îmbrăcată era demențial si formele ei de fotomodel plus chipul sau te face sa stai drept de la intrarea in încăpere și nu durat mult sa iau pozitie.

Acțiunea a debutat cu sărutări pe tot corpul oferite de mine cat și de ea plus dezbracarea mea de către ea pentru preludiu.

Oralul este excelent deep foarte bine executat , scuipat , lins , supt coaie , demențial , mi se scoala si acum când scriu 🤣

Oral nota 10 e prea mică as putea spune 😂

Am trecut la normal pentru a ma putea bucura de fundul ei superb am început in poziția doggy după care am rugat o sa trecem in LOT sa bucur de lins si acei sâni superbi pe care ii are .

Dupa vreo 23 se minute de lupte tantrice am finalizat .

Normal 10

Iginera ireproșabila curata , parfumata nota 10

Locatie foarte curata , ușor de ajuns nota 9.5

Haltul 400 de lei ora .

De revenit , mereu, o recomand , e amanta perfecta așa te simți cu ea .

Te pup scumpa mea @RoxanaM😘😘

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, RoxanaM a spus:

Da-mi nr. lui și ii trimit 😂😂😂

e cazut site-ul Kremlinului, ca faceam rost de el....imi pare rau. 

Dar poate raspunde aici: Russia FSB?

Federal Security Service
  1. Address: 1/3 Bolshaya Lubyanka St, Moscow, 107031.
  2. Telephone/fax: +7 (495) 224-70-69.
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Cam ai dreptate colegu' :

La 11.02.2022 la 21:21, witcher a spus:

Sounds like ... mid-life crysis 😊

...eu intotdeauna am crezut In "maine"...io-te-te ca am cam inceput sa fiu lipsit de el; din motive obiective, dar si , cumva, subiective 😡

Apropos.....ca de la tine mi se trage (curios sa vad de unde user-ul): vine dreaq sezonul 2 sau o mai lalalie astia????

Revenind....

Aici e conform conform zicalei vechi " regele a murit!...traiasca regele"

Aa se intzelege : mereu apare ceva/cineva nou care duce faclia, daca are unde😂 ....si-i aprinde pe urmatorii...

La 24.02.2022 la 0:16, koningdaniel a spus:

................

Ne-am văzut, sărutat, lins, supt, gemut, ejaculat, privit, încruntat, gustat, înfruntat…

A fost ceva ce nu poate fi povestit, poate fi doar simțit, și, da honey, am rămas dator…

Maria, Roxana, îți rămâne în cap, după sex, după întâlnire, privirea ei controlează. ...............
Note? Nu pot, a fost peste sex, a fost experiență. Se poate transforma ușor în obsesie. Obsesia nu este altceva decât un gând irațional…

sau

La 27.02.2022 la 11:39, lion_boy a spus:

Salutare fraților ,

 
  Am avut norocul sa ma programez la aceasta superbitate de căprioară in persoana
@RoxanaM

....................formele ei de fotomodel plus chipul sau te face sa stai drept de la intrarea in încăpere și nu durat mult sa iau pozitie.

Acțiunea a debutat cu sărutări pe tot corpul oferite de mine cat și de ea plus dezbracarea mea de către ea pentru preludiu.

Oralul este excelent deep foarte bine executat , scuipat , lins , supt coaie , demențial , mi se scoala si acum când scriu 🤣

Oral nota 10 e prea mică as putea spune 😂

...........

Dupa vreo 23 se minute de lupte tantrice am finalizat .

........

De revenit , mereu, o recomand , e amanta perfecta așa te simți cu ea .

Te pup scumpa mea @RoxanaM😘😘

 

 

Deasemenea, inca n-am vazut "public" "prajitura" asta 🤣

"private", sa zic ca am vazut ceva de genul.... chiar si cu martishor (sa fim in trend) in "berry"-ul ala :innocent

La 24.02.2022 la 10:18, RoxanaM a spus:

❤️❤️❤️ 👅👅👅

 

IMG_20220224_101742.jpg

 

Nu mai am, fir-ar, timp (ferestre) sa-mi fac de cap (si nu din cauza rusilor...din cauza "romanilor")...si, pe de alta parte, nush cat "timp" mai am 🤣

 

Asa ca, intre timp, sunt ca mosii aia din Muppets (cine-i cunoaste)....

https://i0.wp.com/33.media.tumblr.com/fd7112ab8ec74ebafd99f30162e9aa01/tumblr_nhf3gxeO9A1s2wio8o1_500.gif?resize=480%2C320

...stau si observ, de pe magine 😁

 

Hai va pup, si succesuri va urez....

  • Like 1
  • Haha 3

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'shtele ma-sii...nu mi-a iesit

Poate acum?

https://i0.wp.com/33.media.tumblr.com/fd7112ab8ec74ebafd99f30162e9aa01/tumblr_nhf3gxeO9A1s2wio8o1_500.gif?resize=480%2C320

 

Asta era....si mor dupe ei 🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 48 minute, crissti98 a spus:

Cam ai dreptate colegu' :

...eu intotdeauna am crezut In "maine"...io-te-te ca am cam inceput sa fiu lipsit de el; din motive obiective, dar si , cumva, subiective 😡

Apropos.....ca de la tine mi se trage (curios sa vad de unde user-ul): vine dreaq sezonul 2 sau o mai lalalie astia????

...

Sezonul 2 a venit de mult 🙂

Eu aștept Witcher 4 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...