Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
23 minutes ago, bagheera19 said:

Poate te răzgândești și revii la programările de 30 minute 🤗🥰

Nu o mai supara bro...ca...la cat de "nebuna" e poate renunta si la prog de o ora si merge doar pe prog de o ZI😜😂😂😂🤦‍♂️...nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa coste😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
40 minutes ago, RoxanaM said:

Neata, programul meu este 11-17, dupa h 17 nu raspund mesajelor sau apelurilor, nu raspund mesajelor in care mi se cer detalii.Nu mai fac programari de 30 de min. Indisponibila azi. 

IMG_20220311_090642.jpg

Ahh...Roxano....Roxano!!!🤤 tu.....meriti mult mai mult..................te palme peste dracusoru ala obraznic!!!😜😂😂😂😂😂😂😘🥰

36 minutes ago, RoxanaM said:

P. S. In weekend nu lucrez.

Pai e frm asa!!??😔daca as avea o putere,as inchide in weekend tot ce este o atractie pt femei,mall-uri,spa,saloane...etc...sa vezi si tu cum e😜😂😂😂😂🥰😘

Hai gata cu gluma😜....zi frumoasa sa ai!!😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 8 minute, only-me a spus:

Nu o mai supara bro...ca...la cat de "nebuna" e poate renunta si la prog de o ora si merge doar pe prog de o ZI😜😂😂😂🤦‍♂️...nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa coste😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂

Nu-i rea ideea 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, only-me a spus:

Sau o noapte...poate e mai ieftin!!🤦‍♂️😜😂😂😂😂😘

 

E program de noapte și în codul muncii salariații primesc perioade de repaus compensatorii echivalente  sau compensare în bani a orelor de noapte, deci nu scădem nimic. 😂😂😂

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 7 ore, bagheera19 a spus:

Poate te răzgândești și revii la programările de 30 minute 🤗🥰

 

Acum 7 ore, RoxanaM a spus:

Nu. 

Io cre' ca amandoi sunteti in eroare...😁😇

Pentru o informare corecta:

Roxana n-a "renuntat" niciodata la programarile de 30" :refoz Doar ca "taxarea" se face "la ora"! 🤣🤣

Adik....eu nu-mi amintesc sa-mi fi incuiat usa de la intrare (iesire) sau pus lantzuri (hmmm...iata o idee:hmmm), sa nu pot "tasni" spre libertate dupa (eventual) 5 min de la cado'.

Deci, va spun eu ca se poate si o programare de ....15 min, nu neaparat 30 min; pleci cand vrei 😜

 

  • Like 2
  • Haha 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
1 hour ago, crissti98 said:

 

Io cre' ca amandoi sunteti in eroare...😁😇

Pentru o informare corecta:

Roxana n-a "renuntat" niciodata la programarile de 30" :refoz Doar ca "taxarea" se face "la ora"! 🤣🤣

Adik....eu nu-mi amintesc sa-mi fi incuiat usa de la intrare (iesire) sau pus lantzuri (hmmm...iata o idee:hmmm), sa nu pot "tasni" spre libertate dupa (eventual) 5 min de la cado'.

Deci, va spun eu ca se poate si o programare de ....15 min, nu neaparat 30 min; pleci cand vrei 😜

 

Bine mă glumețule

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
21 hours ago, aladin77 said:

Buna.

Primesti si clienti noi?

Multumesc

Aladine!...primeste bro!! Doar ca tre sa ai eticheta si ambalajul original sa nu fie rupt🤫😜 ,ca domnisoara nu se inCURca cu SH-uri!!😜😜😜🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️😂😂😂

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Orgasms are one of the healthiest forms of stress release. 

Repet, nu fac programari de 30 min. Nu mai insistați. Prețul unei ore este 400 ron. Nu va convine, treceți mai departe.Imi rezerv dreptul de a selecta cine îmi calcă pragul! 

Zi ușoară. 

IMG_20220406_124057.jpg

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 11
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 12 minute, 71laciport a spus:

Never seen an angel, born in hell, never seen a devil, born in heaven....they might not exist, or they DO??

They do, they belong to a unique part of creation 😁

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...