Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

'na seara la lume

(si la colegu' de mai sus...sau colega? parca "bagheera" era o "she", nu un "he"?)

La revenirea caprioarei am bagat si eu un post, ca-mi facusem praf tel-ul de scandal si canci agenda. Asta e. Shit happens!

@RoxanaM a ras, @Indecisu mi-a dat cu minus....ori a fost suparat ca mi-am stricat telefonul, ori ca am baut palinca :first

Treaba lui, dar eu am primit telefonul de contact care-mi trebuia :138x Noroc ca ea nu si-a puerdut "agenda" 😎

Deci,

Bagat wsp aseara, primit ok-ul astazi dimineata, asa ca fui in "audienta" si facui ceva "spuma" cu efervescenta titulara.

Cum zice titulara: locatie centrala , apartamentul OK, baia (cadita de dush) mult mai ok pentru mine decat la precedenta locatie 😂

(Acolo a fost Vietnam-ul meu...trimis trupe peste trupe, dar caditza tot nu s-a predat....)

Tot cum zice ea: cafeaua buna, sucul asisderea (ca altfel ma da in judecata Coca-Cola 😋)

....iar atmosfera, prezenta, chat-ul si....serviciile, la fel de bune ca intotdeauna. Cum am zis, mereu, eu.

Pentru mine oralul (eu OP, dar nu e obligatoriu) si "daruirea" la actiune (fake sau real, nu ma intereseaza) raman etalon...

:fuck

🤣Probabil ca ma-njura knd citeste (desi sper ca faptul ca ma stie ca pe-un cal breaz, sa mai atenueze shupararea) ca, fata de altii care s-au bucurat ca a revenit, si au revenit, eu mai si scriu. Ca ea duce fraza aia cu "imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii" la maxim, si greu accepta "noutati" venite pe baza de...recenzii. Dovada si posturile ei sporadice de pe-aici.

Dar tare mi-e ca o ia plictiseala si, data viitoare cand bag wsp, imi zice :"Sorry, out of business. Te pup tare". N-o sa fie gaura-n cer, dar imi scurteaza "lista scurta" 😒🤬

 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Inimioara 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
Vizitator Indecisu
Reputație: 0

Salut @crissti98, daca tot m-ai taguit iti raspund aici 😀 , scuze Roxana pentru off-topic.

Ai dreptate cu ce ai scris, chiar mi-am facut griji pentru tine, nu ai mai intrat din octombrie pe cont insa minus ti-am dat sa te trezesc din 'betie' 😀 In rest, nu am nimic cu tine, ai vazut ca ai avut parte de niste aprecieri din partea mea. Bravo si pentru recenzie, chiar daca este oarecum incompleta si este mai mult o semnalizare 😜 Daca ai nelamuriri, te astept in privat, nu iti mai scriu aici.

In plus, recenziile corecte sunt binevenite chiar si pe acest topic, chiar daca nu se doreste acest lucru 😀, pentru ca acest forum este al curvaror, totusi.

Te astept cu alte recenzii.

Bafta in continuare !

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....
La 09.12.2021 la 11:11, RoxanaM a spus:

Hello again, data fiind situatia revin cu asa zisele detalii, locatia e centrala( o veți primi doar in privat), prețurile sunt aceleași, deocamdata , 200lei (30min), 350 lei (60min),apa,cafeaua, ceaiul e din partea casei, daca nu va convin prețurile, scroll, nu mai insistați, nu mai negociați sau cautati altceva. Restul detaliilor prefer să le discutam pe WhatsApp. 

buna, la ce numar de telefon te gasim?

Incerc de de 2-3 zile sa te contactez pe whatsapp  😐

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

 

La 20.12.2021 la 17:54, bagheera19 a spus:

Foarte sexi ești 😘🥰🤗

Este...ca de-aia o am la favorite.

 

Dar, mai pe "sexy" mi se par alte poze...

de exemplu:

IMG_20211005_101044.jpg

Aste e ceva gen "Girl next door"....abia a venit de-afara si te-ai nemerit sa ceri o lingurita de cafea/zahar/faina. Si-ai dat buzna-n hall, peste Roxanica si...Mariuca (da-i dreaq de bluejeans-i!) 😜

Hint: Nu te-atingi de geanta, ca nu e frumos! Fetele au, in general, toata veatza in poseta si o cara zilnic dupa ele 😁

Umbli acolo, nu mai vrei sa ai de-a face cu ea! Garantat!

Of course, a doua zi iar ramai fara cafea, si, parca ai bea o cafea buna....

Sau asta:

La 07.12.2021 la 10:31, RoxanaM a spus:

Hai neata buna,  ati fost cuminți, a trecut mosul pe la voi? 🤔 

IMG_20211207_101206.jpg

Fost la caprioara, crezut ca i-ai scos harfele din cap despre "nebunii" si-ai linistit-o. Si taman primesti mesaj cu;"...ia uite ce am euuu!!"

Gonesti inapoi, si te-ntrebi cine dreaq e "Mosul" 🤣

 

Daca a trimis mai multe mesaje de acest gen, sau "Mosul" a ajuns inaintea ta, s-ar putea sa o gasesti asa....

Ca out-fit-ul egru a zburat de mult si biciul e pe undeva prin camera. Tot o iei la zmotocit, si lasi biciul pe data viitore

La 04.10.2021 la 9:39, RoxanaM a spus:

IMG_20210730_110451.jpg.723801fb0b3194a3d8348b6c800a7136.jpg

 

Iar asta...asta e de sezon

Dracoaica, sa nu te lase linistit in ajunul de Craciun, da mesaj: "....ia uite ce-a pus in pat Mosul...despachetam?"

Iar "Mosul"???? 🤬Daca-l prind ii dau cu "-" pana crapa si el si toate clonele lui, iti zici...dar clar fugi sa despachetezi si sa te bucuri de "continut"!!!

La 09.12.2021 la 9:44, RoxanaM a spus:

Hello ❤️

IMG_20211130_111436.jpg

 

 

Dar, astea-s parerile mele....fiecare interpreteaza cum poate, invitatiile 😎

Hai sanatate

si noroc  🍻

....'stele ma-sii de palinca, sarbatori si off-topic.

  • Like 2
  • Haha 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
11 hours ago, crissti98 said:

 

Este...ca de-aia o am la favorite.

 

Dar, mai pe "sexy" mi se par alte poze...

de exemplu:

IMG_20211005_101044.jpg

Aste e ceva gen "Girl next door"....abia a venit de-afara si te-ai nemerit sa ceri o lingurita de cafea/zahar/faina. Si-ai dat buzna-n hall, peste Roxanica si...Mariuca (da-i dreaq de bluejeans-i!) 😜

Hint: Nu te-atingi de geanta, ca nu e frumos! Fetele au, in general, toata veatza in poseta si o cara zilnic dupa ele 😁

Umbli acolo, nu mai vrei sa ai de-a face cu ea! Garantat!

Of course, a doua zi iar ramai fara cafea, si, parca ai bea o cafea buna....

Sau asta:

Fost la caprioara, crezut ca i-ai scos harfele din cap despre "nebunii" si-ai linistit-o. Si taman primesti mesaj cu;"...ia uite ce am euuu!!"

Gonesti inapoi, si te-ntrebi cine dreaq e "Mosul" 🤣

 

Daca a trimis mai multe mesaje de acest gen, sau "Mosul" a ajuns inaintea ta, s-ar putea sa o gasesti asa....

Ca out-fit-ul egru a zburat de mult si biciul e pe undeva prin camera. Tot o iei la zmotocit, si lasi biciul pe data viitore

 

Iar asta...asta e de sezon

Dracoaica, sa nu te lase linistit in ajunul de Craciun, da mesaj: "....ia uite ce-a pus in pat Mosul...despachetam?"

Iar "Mosul"???? 🤬Daca-l prind ii dau cu "-" pana crapa si el si toate clonele lui, iti zici...dar clar fugi sa despachetezi si sa te bucuri de "continut"!!!

 

 

Dar, astea-s parerile mele....fiecare interpreteaza cum poate, invitatiile 😎

Hai sanatate

si noroc  🍻

....'stele ma-sii de palinca, sarbatori si off-topic.

Pfooooaaa...cat timp ai broo!!!!sunt invidios pe tine!!😜😂😂😂😂👍

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
Acum 11 ore, RoxanaM a spus:

Buna dimineata, sa aveți un an fabulos. ❤️

Nebunaticoooo....La Multi Ani! 🥂

 

PS Colegiiii...

avand in vedere ca numai io mai scriu pe-aici, despre "...am fost..." , ma simt cu musca pe caciula

Deci, si prin urmare

Acum 10 ore, troznitorinc a spus:

Cand te mai futem si noi?

             +

Acum 7 ore, bagheera19 a spus:

.....îți doresc ...să ai parte numai de bărbați frumoși și tari în sculă 🤗

...lasati-mi si mie umpicutz de timp de respiro 🙏.

Promit sa merg cat pot de curand!!!😜

 🤣😂🤣

 

:cocktail

  • Like 1
  • Haha 2

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 11 ore, crissti98 a spus:

Nebunaticoooo....La Multi Ani! 🥂

 

PS Colegiiii...

avand in vedere ca numai io mai scriu pe-aici, despre "...am fost..." , ma simt cu musca pe caciula

Deci, si prin urmare

             +

...lasati-mi si mie umpicutz de timp de respiro 🙏.

Promit sa merg cat pot de curand!!!😜

 🤣😂🤣

 

:cocktail

Cheers ❤️🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 13 ore, crissti98 a spus:

Nebunaticoooo....La Multi Ani! 🥂

 

PS Colegiiii...

avand in vedere ca numai io mai scriu pe-aici, despre "...am fost..." , ma simt cu musca pe caciula

Deci, si prin urmare

             +

...lasati-mi si mie umpicutz de timp de respiro 🙏.

Promit sa merg cat pot de curand!!!😜

 🤣😂🤣

 

:cocktail

Colegu, numai tu scrii despre “am fost” pt ca e foarte greu sa dai de fată. Cei care poate ca se mai duc au făcut deja recenzii si clienți noi nu prea vad ca vrea sa aibe. 
Pe whatsapp nu prea raspunde si dacă raspunde nu e disponibila si tot așa. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

colegu' @Subterana, dat cu 👍 pentru ca ai dreptate...

Greu pentru cei noi, nasol pentru aia 'vechi" ...neanuntand disponibilitate (sau, mai exact, topicul actual duce cu gandul la ..."o fi, sau s-o fi retras") e destul de greu s-a bagi in orar si itinerar. Insa, conform unei zicale "daca vrei, poti!"

Intrebarea e daca si merita efortul de a face ceva ....iar aici, fiecare ajunge la concluzia lui. Si ea, si noi.

La vizitele de dupa "retragerea" partiala din topic, Roxana nu mi-a dat impresia ca eu sunt singurul norocos. Dar clar sunt singurul care a mai scris...probabil sunt prea tembel sau prea dornic sa "multumesc" site-ului.

Ar trebui sa am companie...if you know what I mean. Chiar si doar la semnalizari ca, inca, o poti gasi...

 

Hai ca iar m-am apucat de romane... sau, mai exact de

"in vino veritas" (schimbat beutura, ca deh...ramas de la sarbatori!😁)

Deci, inchei cu

🍷

 

PS sincer, mi-e frica sa ma gandesc ca m-ar fi dezinformat, ca fac parte dintr-un "grup". Ca, de fapt, sunt singurul norocos. Nu consider ca merit, si nici nu "lucrez" ca sa merit. Sunt cum sunt, si asta este. 🧍

PPS iar daca sunt singurul "frumos si..." ma sparii rau de tot!!!😱  Si nu ma pot opri, in cazul asta, sa ma intreb: cum dreaq or fi aialaltii????🤣😂

  • Like 1
  • Haha 1

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 33 minute, crissti98 a spus:

Greu pentru cei noi, nasol pentru aia 'vechi" ...neanuntand disponibilitate (sau, mai exact, topicul actual duce cu gandul la ..."o fi, sau s-o fi retras") e destul de greu s-a bagi in orar si itinerar. Insa, conform unei zicale "daca vrei, poti!"

Eu nu m-am supărat ca i-am scris de câteva ori si a răspuns o singura data sau ca nu primește clienți noi dar măcar sa-mi fi spus din prima pe whatsapp sau aici, ca sa nu mai pierd nici eu si nici ceilalti timpul întrebând aiurea. Si dacă nu anunța disponibilitatea e nasol…sau poate când ne mai urează pe aici “buna dimineața”sau altele, este modul ei de a spune ca e disponibila? Cine naiba stie…? Mi-ar fi plăcut sa ajung la ea pare interesantă fata, dar de fel imi pierd interesul rapid, mai ales dacă insist un pic si nu iese nimic ca in acest caz. Ii doresc bafta!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...