Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

Reputație: 24023
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

  

 

Da si niste detalii, altfel o sa creada lumea pe aici altceva...

Sa creada fiecare ce vrea, am spus experienta mea. Detaliile sunt subiective si tin de fiecare in parte in interactiunea sexuala cu o femeie. Nu prea mai detaliez actiunea ptr ca anumite lucruri le tin ptr mine. Incercati si bucurati-va de clipele cu ea.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Roxana saptamana trecuta, inainte sa apara la testate (avea totusi 2 recenzii, sa nu ne asumam merite de deschizator de drumuri).
Confirm, o intalnire foarte reusita, poate ca nu e cea mai rafinata fata (asta ca sa nu fac comparatii cu cele mai bune intalniri) dar traieste momentul din plin si intr-un mod natural. Ii place preludiul, accepta cunni cu mare placere, 69, pune prezervativul cu gura destul de profi si, in general, este destul de excitabila.

Locatie 8 (interior mai batranesc, zona langa Biseria Alba, patul scartie)
Aspect 8 (subtirica, glezne fine, netonifiata, ochi frumosi, nu prea inalta)
Igiena 9 (iesise din dus dar eu prefer sa fie si spalate pe dinti, cu apa de gura s.a.m.d)
NP - nu am mai avut timp, a zburat ora
OP 8.5, apasat, cu rabdare, cu atentie
GFE 9 (nu am facut FK desi are dantura frumoasa, nici nu am incercat)

Moment haios, la final si'a verificat telefonul si era extrem de mirata cate apeluri pierdute avea. Repet, era a doua ziua dupa cele doua recenzii.
Eu am lasat 250RON la inceput, fara sa imi ceara, dar am ales tot OP.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Este timpul sa las si eu o recenzie domnisoarei.In primul rand tin sa multumesc colegului de forum care a facut descoperirea Roxanei.

Vazand pozele cel putin edificatoare plus recenzia primului membru, mi-am zis ca este cazul sa incerc sa o cunosc.Contactul s-a realizat pe whatsapp deoarece jobul nu-mi permite sa vorbesc la telefon astfel de subiecte iar  raspunsul ei venind destul de prompt.

Programarea a fost facuta cu doua zile inainte si a fost respectata fara probleme.Tin sa mentionez ca am purtat dialoguri in cele doua zile legate de intalnire plus altele ce vor urma.Pentru mine este o gura de aer proaspat printre fetele pe care le-am cunoscut in ultimul timp pe forum.

Este frumoasa foc,are o privire perversa, talie subtire, sani frumosi, apreciez undeva la 1.65 inaltime, epilata perfect.Tin sa precizez  ca ce mi-a placut mai mult decat fizicul ei este caracterul si personalitatea .Este foarte deschisa la ceea ce am vrut, i-am cerut sa poarte o anumita vestimentatie si a acceptat imediat iar de graba nici vorba.Am petrecut o ora si ceva in compania ei si tind sa cred ca as mai fi putut sta daca ea nu ar fi avut o alta programare.Se excita, s-a umezit natural ,cel putin in cazul meu, nu ca as fi eu vreun Don Juan dar poate am avut un click, de partea mea a fost oricum.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Na ca am apasat o tasta si am publicat recenzia neterminata.

In concluzie pot sa confirm ca o suge extraordinar de bine si face niste chestii cu limba mama mama.Nu vreau sa detaliez actiunea in sine dar eu oricum ma intorc la ea imediat cum scap de radar.

Nu ma prea pricep la recenzii insa ei ii voi mai face cu siguranta.O seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare
  • Oras:Comuna unde am terenuri de vanzare

O experienta scurta si reusita !

 

Am fost si eu la domnisoara,locatie calea Victoriei colt cu Enescu.

Garsoniera echipata cu tot ce trebuie.

Am luat legatura telefonic si am ajuns in scurt timp,era disponibila.

Tipa foarte draguta,exact pe gustul meu,nu i-as da varsta declarata,maxim 25-28 ani.

Mi-am dat 1 refresh scurt la baie si m-am intins pe pat, domnisoara a inceput un oral neprotejat foarte bun,ajutat foarte putin de mana,cu variatii,umed si cu atentie la saculet la indemnul meu.

Dupa cateva minute m-am ridicat in picioare la marginea patului si ea continuand cu oralul , limbi pe cap,am rugat-o sa mareasca ritmul deoarece in adancul inimii mele simteam ca voi erupe in scurt timp...in tot acest timp eu ii masam usor sanii si asa am finalizat in gurita ei calda si asa am ramas cateva secunde bune..ea a continuat sa suga si picioarele mele incepeau sa tremure!!! M-am sters cu servetele umede,m-am imbracat,am achitat,ne-am salutat si am plecat usurel.

Un mare plus e ca nu cerut banii inainte si ca nu am auzit nici 1 telefon sunand,respecta clientii.

 

NOTE

Locatia: 10,perfecta pentru relaxare.

Tipa: 9,5 subtirica,draguta,respectoasa.

Oral: 9,5 neprotejat,ritm bun,CIM sustinut pana la capat.

Normal: Nu a fost cazut desi arata bine la trup.

Timp efectiv petrecut: maxim 15 min cu totul.

Eu voi mai reveni,este de gasca,arata bine la corp,este draguta la fata,se comporta frumos,e in aria de acoperire!

Tarifare: conform planului.

Multa sanatate tuturor si experiente cat mai placute.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Igiena 9 (iesise din dus dar eu prefer sa fie si spalate pe dinti, cu apa de gura s.a.m.d)

 

Cam ce le spui, sau cum le convingi sa se spele/clateasca pe dinti in prezenta ta?

Te intreb pe bune, fara caterinca.

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Am sunat-o pe WhatsApp si am discutat despre serv/taride, serv extra etc. atasat e printscreen din videocall

Ai crezut probabil ca postand o poza cu mine sau un print "nereusit" vei obtine mai multă atenție,ai reusit ,felicitările mele,bărbat adevărat.

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Prosti sunt unii doamne !

Unul il avem sus care posteaza poza cu fața !

Asa se strica treburile in tara asta .

A uitat ce e aia discreție
Link spre comentariu
Vizitator cosmin 2018
Reputație: 0

Consider ca gestul făcut de colegul nostru de forum este incalificabil. Dacă Roxana dorea sa ne arate și fata ei în poze cu siguranță o făcea. Discreția este tot mai greu de găsit în ziua de astăzi. Am găsit o fata super, hai sa nu ne batem joc de ea!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vineri a fost vizitata Roxana si va prezint sumar parerea mea.

Am conversat pe whatsapp si nu am avut probleme de comunicare.

Vizitat fata pe Calea Victoriei.

Fata draguta, de vizitat clar, bun simt, participativa la actiune, servicii bune spre foarte bune.

Note:

GFE- 9-9,5

Igiena 9

Locatie 8 la interior 5 la exterior(bloc vechi probabil cu bulina)

OP -8,5-9

NP - 9-10

Cadou 100 pentru 30 de min

Foarte buna alegere am facut si este de vizitat/revizitat.

Va salut si bafta la toti

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu

am fost. programare telefonica din scurt, respectata.

locatia vis a vis de radisson, bloc stiut, apartament stiut. lift scary, garsoniera ok, cu ce trebuie, dus, gel, prosop curat si uscat, lipsa papuci. locatie de 8

EA - tare, frate! o tipa care arata bine de tot la 25 de ani, doar ca zice ca are 35, pe care nu ii dai! Frumoasa la fata, cu o figura de tipa de treaba, ochi negri, gurita mica, corp suplu, cu forme faine, picioare si fund frumoase, tate frumoase (nr 2 cred, nelasate deloc!). comportament prietenos, pro client, poate doar ca nu e perfect tonifiata ca una care lucreaza ca antrenor de fitnes i s-ar putea reprosa. mie mi-a placut tare, dovada ca gigel era treaz in 3 sec. nota 10

prestatia, dupa dus, a constat intr-un ON f bun, adanc, cu presiune, cu atentie la oo, cu diversitate - 9

si un NP in fund amandoi in brate unul la altul, la care s-a miscat excelent (nu orice tipa simte miscarea la asa ceva), urmat de misionar si variatii, pana ce am terminat! nota 9,5

am platit 150 / 1 fin (cu ON), se putea si CIM pt 200, dar nu am mai apucat! f faina oferta.

de revenit.

merci, roxy

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

În primul rând o sa imi șterg si contul de pe acest forum,blocul arata cum arata,garsoniera la fel,nu pot investi eu in ea,nu incerc sa fiu perfectă,nu există perfectiune in viziunea mea,sunt o tipa sociabilă,deschisa si tin foarte mult la discretie,eu ma simt bine in piele mea si asta e tot ce contează,nu am stat sa citesc fiecare recenzie dar multumesc pentru ele.

P.S daca nu va place ceva încercați să discutați cu mine si sunt sigura ca vom găsi o solutie. Pupicei

Link spre comentariu

În primul rând o sa imi șterg si contul de pe acest forum,blocul arata cum arata,garsoniera la fel,nu pot investi eu in ea,nu incerc sa fiu perfectă,nu există perfectiune in viziunea mea,sunt o tipa sociabilă,deschisa si tin foarte mult la discretie,eu ma simt bine in piele mea si asta e tot ce contează,nu am stat sa citesc fiecare recenzie dar multumesc pentru ele.

P.S daca nu va place ceva încercați să discutați cu mine si sunt sigura ca vom găsi o solutie. Pupicei

De ce incerci sa te victimizezi? Esti ok.

Daca ramai la acest nivel si e super.

Legat de locatie...azi e aceasta ....nu o cumparam.

Asa ca bafta si fara evenimente neplacute.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

7uuup nu incerc sa ma victimizez nu imi sta in caracter sa fac asta. 😘

Nu te lasa afectata.

Mie mi-a placut ce am citit si vreau sa te vad cat mai curand

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...