Sari la conținut

Roxana 0784904104


Postări Recomandate

Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Sinsins, ce vrei să insinuezi?

 

Fiecare cu limitele lui :).

Eu mi le cunosc pe ale mele ;) și nu vreau deranjez pe niciuna din ele. Nu cer, nu spun, nu insist...

Cere-mi mie detaliile :*
Link spre comentariu

Revin de luni, imi cer scuze programarilor dar din păcate nu pot pleca de la servici. Zi cu soare.

Vezi ușor cu soarele sa nu o arzi iar pe Mariuca 🤪 ...

 

Data viitoare când vine Soare s-o ardă pe Mariuca vreau sa văd cum o savurezi pe Ana ðŸ˜

 

Va pup pe amândouă 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Mai era una de canta "tu esti soarele meu/ esti viata mea/ esti haerul pe care il respiiiir" si nu a ajuns nimic de capul ei.

Iti urez un weekend minunat, ai grija de Roxana si Mariuca si sa nu sarbatoriti prea mult...stiti la ce ma refer. Meriti o mica vacanta, daca azi nu ai scapat de la job, poate scapi saptamana viitoare.

Lasa si biroul si fa-ti de cap, uita de agitatie si iesi din rutina. Iti va face bine.

 

Nu lua in seama cifrele, savureaza tot ce poti din momente, cum o faci de fiecare data cand imi deschizi usa, indiferent daca o faci cu placere sau nu.

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Si daca tot "ham" citat din Oana, sa citam si din Pepe: sunt gelos, ma aprind cand te vad cu.... trandafiri.🤪

Asa priveliste mai rar si merge de minune cu dracusorul de pe fundulet. Roses on fire, your sex is on fire, daca o dam si pe Kings of Leon.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Roxana.... ufff, doar când ma gândesc la ea, imi stârnesc amintiri plăcute , gemetele ei, privirea sexy.... o femeie adevarata din toate punctele de vedere: frumoasa , deșteaptă , curataaaaa, futacioasaaaaaa și cu energie multa! O recomand din toată inima â¤ï¸! ÃŽți Multumesc Roxana pt ca m-ai lăsat sa o “ cunosc “ și pe “ Mariucaâ€ðŸ˜

P.s, sper sa nu te superi , dar Nu m-am putut abține 🙈!

Asta vrea sa fie o recenzie!?👿👿halatul!!cat a costat halatul!?😜😂

Ps:Mariuca ei e cum e(nu am nimic de reprosat)dar de diavolul tau tazmaniam...nu zic nimic...plm,m-am ales cu o febra musculara dupa ultima vizita la tine,asa imi trebuie daca nu stiu cu cine sa ma masor😜😂😂😂😂😘.

Va pup pe amndoua,sunteti minunate!!

Ps2:roxano...data trecuta mi-ai scapat printre degete...las ca pun eu .... pe tine!!😘😘😘😂😜

Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Asta vrea sa fie o recenzie!?👿👿halatul!!cat a costat halatul!?😜😂

Ps:Mariuca ei e cum e(nu am nimic de reprosat)dar de diavolul tau tazmaniam...nu zic nimic...plm,m-am ales cu o febra musculara dupa ultima vizita la tine,asa imi trebuie daca nu stiu cu cine sa ma masor😜😂😂😂😂😘.

Va pup pe amndoua,sunteti minunate!!

Ps2:roxano...data trecuta mi-ai scapat printre degete...las ca pun eu .... pe tine!!😘😘😘😂😜

Pt mine a fost gratis🤣🤣🤣 , lasă ca te prindem data viitoare și atunci sa vezi chinðŸ˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Asta vrea sa fie o recenzie!?👿👿halatul!!cat a costat halatul!?😜😂

Ps:Mariuca ei e cum e(nu am nimic de reprosat)dar de diavolul tau tazmaniam...nu zic nimic...plm,m-am ales cu o febra musculara dupa ultima vizita la tine,asa imi trebuie daca nu stiu cu cine sa ma masor😜😂😂😂😂😘.

Va pup pe amndoua,sunteti minunate!!

Ps2:roxano...data trecuta mi-ai scapat printre degete...las ca pun eu .... pe tine!!😘😘😘😂😜

Abia astept 😂😂😂 te pup cu drag
Link spre comentariu
Vizitator white_rabbit
Reputație: 0

Frisca si "vin" pe la tine.

Zi faina sa aveti. ❤ ❤ ❤

Mai dulce decât frișca și mai amețitoare decât o sticlă de vin

Link spre comentariu
Vizitator roxana1907
Reputație: 0

Gata, mintea mea a luat-o razna ...

Și în weekend aveam multa treaba :)))

S

Tic tac, tic tac mai e putin si o s-o ia si mai tare :))) :*
Link spre comentariu

  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

Tic tac, tic tac mai e putin si o s-o ia si mai tare :))) :*

Tic tac, tic tac . De asta mi-e teama :)))

Ca și când... ar fi ultima clipa din viata !

Ha ha ha, mi-e dor de voi :)))

S

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...