Sari la conținut

Isabelle Ts ❤️❗️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Vezi ca ți curge peruca prin cada pe acolo

 

Nu știu ce peruca vezi tu la mine, dar țin sa te anunț ca este parul meu, bineînțeles cu extensii 😜

Am văzut ca te cam iei de fete pe aici, însă eu nu bag in seama astfel de răutăți gratuite. 😉

Las clientii care m-au vizitat deja, sau cei care vor sa mă viziteze sa-și spună părerea despre aspectul meu fizic și despre serviciile pe care le prestez 😊

Pupi de la Issa â—ï¸ðŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Ultima zi disponibilă in Timișoara!

 

Zona centrală : Calea Aradului

 

150 finalizarea

 

250 ora

 

Sex oral in funcție de igiena clientului

Sex anal doar protejat

Poziția 69

Diferite pozitii

Activa doar la ora

 

 

Pentru mai multe detalii 0761727286

 

 

Pupi de la Issa 😘â—ï¸

Link spre comentariu

Ultima zi disponibilă in Timișoara!

 

Zona centrală : Calea Aradului

 

150 finalizarea

 

250 ora

 

Sex oral in funcție de igiena clientului

Sex anal doar protejat

Poziția 69

Diferite pozitii

Activa doar la ora

 

 

Pentru mai multe detalii 0761727286

 

 

Pupi de la Issa

Smechera treaba cu "activa doar la ora"  :laugh2  :bec  

 

#like

 

#smart idea

 

#studiu de piata   

 

#ai gandit-o bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Smechera treaba cu "activa doar la ora" :laugh2 :bec

 

#like

 

#smart idea

 

#studiu de piata

 

#ai gandit-o bine!

Eu zic că nu este neaparat un studiu de piata.

Poate ca initial m-am gandit si eu la asta, dupa care am cunoscut-o.

Hai sa o luam logic, tu te duci la ea sau in alta parte si termini, faci asta de 2-3 ori pe zi. Ea de cate ori sa faca asta pe zi?

Tu te duci o finalizare si astepti ca ea sa termine, dar de cate ori a mai finalizat inainte, nu te gandestica ca va finaliza mai greu? Asta fara sa mai luam in calcul tratament hormonal...

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Eu zic că nu este neaparat un studiu de piata.

Poate ca initial m-am gandit si eu la asta, dupa care am cunoscut-o.

Hai sa o luam logic, tu te duci la ea sau in alta parte si termini, faci asta de 2-3 ori pe zi. Ea de cate ori sa faca asta pe zi?

Tu te duci o finalizare si astepti ca ea sa termine, dar de cate ori a mai finalizat inainte, nu te gandestica ca va finaliza mai greu? Asta fara sa mai luam in calcul tratament hormonal...

Exact 😉 îți mulțumesc! Pupici 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Va mulțumesc tuturor celor care m-au vizitat in Timișoara pe parcursul acestor 4 zile! 😘

 

Disponibilă in București

 

Zona Blvd Decebal

 

150 fin

 

250 ora

 

0761727286- Isabelle

 

Va pup și va aștept cu drag!😘😀

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Văzând ca stimata domnișoara este in Timișoara, mi-am făcut din nou curaj și am vizitat-o.

Aspect fizic 10

OP 10

AP ea activa, cu o erecție mai rar întâlnită 10

Ce s-a întâmplat in dormitor prefer sa rămână doar între noi, însă pot spune doar ca nu regret nimic.

De vizitat!

Cadou 300 lei/h

Link spre comentariu

Eu zic că nu este neaparat un studiu de piata.

Poate ca initial m-am gandit si eu la asta, dupa care am cunoscut-o.

Hai sa o luam logic, tu te duci la ea sau in alta parte si termini, faci asta de 2-3 ori pe zi. Ea de cate ori sa faca asta pe zi?

Tu te duci o finalizare si astepti ca ea sa termine, dar de cate ori a mai finalizat inainte, nu te gandestica ca va finaliza mai greu? Asta fara sa mai luam in calcul tratament hormonal...

Nu ma intelege-ti gresit!
 
Nu am vrut sa supar pe nimeni.
 
Observatia mea pur subiectiva nu a fost o chestiune rau intentionata sau ceva de genul asta care sa atinga sau sa lezeze pe cineva, ba dimpotriva ...
 
Daca s-a inteles asa, imi cer scuze fata de lady Isabelle si fata de toti cei care sau simtit lezati de aceasta.
 
Inteleg si areciez munca si devotamentul pe care aceste doamne le au fata de meserie si fata de clienti si respect mult acest lucru.
 
PS: Pur si simplu mi-a placut mult ideea atat ca logica practica cat si ca ratiune  fiziologica si am vrut sa evidentiez in mod pozitiv acest lucru.
 
Nimic mai mult!
 
Mi se pare corecta o astfel de initiativa deorece trebuie sa existe o departajare si o diversificare intre servicii.
 
Este normal si natural sa se intample asa.
 
Nu vad nimic rau in asta. 
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

 

Nu ma intelege-ti gresit!

 

Nu am vrut sa supar pe nimeni.

 

Observatia mea pur subiectiva nu a fost o chestiune rau intentionata sau ceva de genul asta care sa atinga sau sa lezeze pe cineva, ba dimpotriva ...

 

Daca s-a inteles asa, imi cer scuze fata de lady Isabelle si fata de toti cei care sau simtit lezati de aceasta.

 

Inteleg si areciez munca si devotamentul pe care aceste doamne le au fata de meserie si fata de clienti si respect mult acest lucru.

 

PS: Pur si simplu mi-a placut mult ideea atat ca logica practica cat si ca ratiune fiziologica si am vrut sa evidentiez in mod pozitiv acest lucru.

 

Nimic mai mult!

 

Mi se pare corecta o astfel de initiativa deorece trebuie sa existe o departajare si o diversificare intre servicii.

 

Este normal si natural sa se intample asa.

 

Nu vad nimic rau in asta.

 

Eu una am înțeles ce ai vrut sa punctezi tu și nu am comentat nimic de rău. Da, este absolut normala diversificarea serviciilor.

 

Pupici’ 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Văzând ca stimata domnișoara este in Timișoara, mi-am făcut din nou curaj și am vizitat-o.

Aspect fizic 10

OP 10

AP ea activa, cu o erecție mai rar întâlnită 10

Ce s-a întâmplat in dormitor prefer sa rămână doar între noi, însă pot spune doar ca nu regret nimic.

De vizitat!

Cadou 300 lei/h

Mulțumesc bebelino și sper sa ne revedem curând cu noi surprize ce mi le-am propus după pandemia asta.

💋â¤ï¸

Link spre comentariu

Eu una am înțeles ce ai vrut sa punctezi tu și nu am comentat nimic de rău. Da, este absolut normala diversificarea serviciilor.

 

Pupici’

Oricum, frumoasa interventia lui pentru ca a fost sincera si a venita din sulet (like).               

 

Lady Isabelle asta inseamna ca esti o persoana speciala   :angel  deoarece el a simtit nevoia sa intervina si sa ... si asta inseamna ceva. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Oricum, frumoasa interventia lui pentru ca a fost sincera si a venita din sulet (like).

 

Lady Isabelle asta inseamna ca esti o persoana speciala :angel deoarece el a simtit nevoia sa intervina si sa ... si asta inseamna ceva. :)

ÃŽți mulțumesc! 😃

 

Prefer sa las lumea sa ma cunoasca, sa vadă ce fel de persoana sunt pentru ca nu îmi place aa mă laud de una singura.

 

Nu sunt pupincurista, pe românește doar pentru câțiva clienți in plus sau doar pentru câteva recenzii aici in plus sau in minus. Deci cred ca am o atitudine foarte ok, si fac lumea sa se simtă bine in comapnia mea și prin serviciile pe care le prestez.

 

 

Pupi de la Issa 😘💋â—ï¸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Disponibilă in București, zona blvd Decebal

 

 

150 fin

 

250 ora

 

Sex oral și anal

Activa și pasiva

69

Dif pozitii

Mici fantezii ale clientului

 

Singura in locație

 

 

Pentru detalii și programări 0761727286

 

Pupi de la Issa 😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Outcall se poate?

Da bby, sigur. Scrie-mi un mesaj pe whatsap și putem stabilii toate detaliile necesare â—ï¸ðŸ™ðŸ½ðŸ˜ŠðŸ˜˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...