Sari la conținut

Isabelle Ts ❤️❗️


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

cat m-ar costa o sedinta in care la inceput te apleci doggy , iti dau limbi si te sug, dupa care imi faci tu oral si facem 69, dupa care te asezi la mine pe piept si te sug, dupa care te asezi pe mine ma calaresti cu fata spre mine (o am de 20cm) si te masturbezi pana iti dai drumul la mine in gura?sunt curat ma testez regulat si oral as vrea fara amandoi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

cat m-ar costa o sedinta in care la inceput te apleci doggy , iti dau limbi si te sug, dupa care imi faci tu oral si facem 69, dupa care te asezi la mine pe piept si te sug, dupa care te asezi pe mine ma calaresti cu fata spre mine (o am de 20cm) si te masturbezi pana iti dai drumul la mine in gura?sunt curat ma testez regulat si oral as vrea fara amandoi

Bby prețul este de 300 de lei timp de o ora. Eu ejaculez doar la ora

Link spre comentariu

cat m-ar costa o sedinta in care la inceput te apleci doggy , iti dau limbi si te sug, dupa care imi faci tu oral si facem 69, dupa care te asezi la mine pe piept si te sug, dupa care te asezi pe mine ma calaresti cu fata spre mine (o am de 20cm) si te masturbezi pana iti dai drumul la mine in gura?sunt curat ma testez regulat si oral as vrea fara amandoi

cred că ți-ai făcut și o laba când ai scris mesajul asta 😂 dă un telefon la fata daca te interesează nu trebuie sa citim cu toții ce îți dorești tu
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

cred că ți-ai făcut și o laba când ai scris mesajul asta 😂 dă un telefon la fata daca te interesează nu trebuie sa citim cu toții ce îți dorești tu

Cel mI bine 😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Buna dimineața băieți! 😊😘

Disponibilă in Cluj pana sâmbătă in Viva City!!!

150 lei fin

300 lei ora

Activa fără nici cea mai mică problema. ðŸ˜

0761727286 Isabelle

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal

Buna dimineața guys! 😘

Disponibilă in Timișoara, cu program non-stop!

Zona: bulevardul Gheorghe Lazar

150 fin

300 ora

Pentru mai multe detalii și programări mă puteți suna sau mă găsiți pe whatsapp 0761727286- Isabelle

Va pup și va aștept sa ne simțim bine!😘👅💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...