Sari la conținut

Oferta pe centura , pe cale de disparitie


Postări Recomandate

nu se merită. 150 totul protejat.. părerea mea,, la ce servicii prestează nu se merita la prețul asta, fiind fata de strada..

Păi ai fost tu la ea și știi că nu se merită?

Dacă da ,detaliază și tu întâlnirea, dacă nu mai bine te abți, oricine poate să-și dea cu parerea,de aceea există acest forum.

HAI SĂ AVEȚI SPOR

Link spre comentariu

nu se merită. 150 totul protejat.. părerea mea,, la ce servicii prestează nu se merita la prețul asta, fiind fata de strada..

Acum pe bune dacă vrei să stai liniștit cand FUȚI și să nu te chinui,poți să-ți permiți o cameră la o PENSIUNE iar atunci nu mai este fată de stradă cum zici tu.
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost acum 3 zile pe la 8 pe acolo si nu prea e.Erau 2 fete vizavi de petrom dar batrane leam intrebat cat cea blonda mai inalta cerea 100 lei totul protejat si mai era una mica cerea 70 oral, 80 normal si 100 combinat. De departe arata bine dar aproape vezi ca au amandoua 50 de ani si sunt urate.Nu am ramas ca sunt si urate, batrane si fac oralu protejat. Mai era inainte una blonda dar aia macar facea oralu calumea nu mai era. Ie rest am fost dupaia pe depozitelor nici o fata nimic cand inainte gaseai 6,7 fete cel putin pe acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Am vazit qcum vreo saptamana, pe centura intre vulcanizare si spalatoria cu fise o fata noua, mai creola cred ca de etnie, dar era destul de draguta si arata bine, aproximativ 30-35 ani, bruneta cu parul lung si ondulat. Nu am avut starea necesara sa pot opri. Poate stiti voi ceva detalii

Link spre comentariu

Mai bine deja am vazt ca uni au pus ceva lumânări chiar și o candelă roșie acolo unde de obicei ședea ea.....

Acu oricum viata merge doar înainte trecutul se uită oricum.

An Nou Fericit tuturor.

😂😂😂😂

Un an bun tuturor!!! Si Silviei.....

Link spre comentariu
  • Oras:Arges
  • Oras:Arges

Mai bine deja am vazt ca uni au pus ceva lumânări chiar și o candelă roșie acolo unde de obicei ședea ea.....

Acu oricum viata merge doar înainte trecutul se uită oricum.

An Nou Fericit tuturor.

Unde stătea Silvia? Care era? Dumnezeu sa o ierte !!

Link spre comentariu

Nici eu nu o cunosc pe Silvia, presupun ca era fata aia slaba care statea pe langa parcarea aia la "Drumetul". Pe Andreea de la royal park nu prea am vazut-o zilele astea. In schimb sta o fata bruneta mai plinuta vis a vis de peco in curba langa en-gros, are prestatie bunicica, nu te grăbește si cere putin, 20-30 de lei, am convins-o sa imi faca oral cu 2 finalizari neprotejat cu 50 de lei, te lasa sa iti dau drumul in gura ei si sa inghita. Am mai vazut o fata fix dupa bilfurcatia aia spre matrite pe partea dreapta dar nu mi s-a parut foarte interesanta, are figuri pe 2 lei si e urata cu spume. Spor la futut! Daca aveti numarul lui Andreea de la royal sa mi-l dati si mie!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...