Sari la conținut

Oferta pe centura , pe cale de disparitie


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am fost aseara la fata de la Lukoil, are acelas nume de scena folosit de 90% din fete "Andreea", oral protejat 50 lei, nu face neprotejat, o suge bine, cred ca cel mai bine dupa strada, arata bine si este vorbareata, ii place muzica lui Alex Velea pentru un info, a acceptat sa mearga cu mine la o alta locatie din zona nu unde a vrut ea.

La care lukoil sta? si ca idee intre ce ore?

Link spre comentariu

Colegilor am reusit sa o prind si eu pe "Andreea",fata de la lukoil,am luat-o la un combinat cu 70 lei,arata bine,este înalta,zice ca are 24 de ani,ca si prestatie mie mi s-a parut ok,oral doar protejat dar destul de ok,la normal nu poate sa stea deasupra pentru ca este prea inalta,per total eu zic ca este de nota 7,la început pare cam grabita dar dupa isi revine,pe final o sunase pestisoru ca întarziase prea mult😂😂,oricum este foarte ocupata,eu am pierdut-o de 2 ori pana am intors masina.

Link spre comentariu

Colegilor astazi am vizitat fata aceea blonda care sta pana in drumetu si am numai cuvinte de Lauda la adresa ei,mi se pare cea mai ok de la Strada,face oral neprotejat/protejat a zis ca depinde de igiena,normal doar protejat,nu te grabeste si chiar se implica,mi-a facut oral,dupa am trecut la normal dar nu puteam sa finalizez si am rugat-o sa Mai faca inca odata oral unde pana la urma am si finalizat.Cadou:50 lei pentru care am stat in jur de 15 minute.

Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Colegilor astazi am vizitat fata aceea blonda care sta pana in drumetu si am numai cuvinte de Lauda la adresa ei,mi se pare cea mai ok de la Strada,face oral neprotejat/protejat a zis ca depinde de igiena,normal doar protejat,nu te grabeste si chiar se implica,mi-a facut oral,dupa am trecut la normal dar nu puteam sa finalizez si am rugat-o sa Mai faca inca odata oral unde pana la urma am si finalizat.Cadou:50 lei pentru care am stat in jur de 15 minute.

unde mai exact este locatia asta DRUMETU
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...