Sari la conținut

Oferta pe centura , pe cale de disparitie


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

atacatorii :D urmariti bucatile pe centura a ? :D 

  • Like 2
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

De mulți ani încoace centura nu mai este locul unde găsești ,,fetițe", sa mutat afacerea pe apartamente/hoteluri. În afară găsiți multe pe centură, mai ales în Italia/Spania, și românce mare parte din ele ( din păcate).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A fost ultima data cand am mai mers la cele de pe centura .Te urmăresc jandarmi cu mașina neinscriptionata un logan roșu cu trei ...prapaditi îmbrăcați în civil de parcă ii dedeam muie   lu masa asa au sărit din masina .amendă pt întreținere raporturi sexuale in public dar eram pe câmp nu era nimeni în zonă. Apoi ca nu purtam mască in mașina personala niște inputiti ma certam cu ei dar stiti cum este vine amendă acasă. Deci nu deranjăm pe nimeni  .Am geamuri negre nu se vede nimic .imi trăsese si pantaloni până să vină ei la geam. Parca eram cel mai căutat infractor asa se comportau .o sa le plătesc amenzile ca altfel vin acasă .probabil stau si urmăresc cand opresti sa o iei in mașină apoi vin după tine altfel nu explic .Am fost unde am vrut eu nu unde merg ele de obicei 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti
La 09.03.2021 la 10:00, Andru1987 a spus:

Salutare, aproape în fiecare zi vad o bruneta bună,  inalta cu fund mare langa podul de la Serparie( langa Unix Depozitelor), are cineva cumva numărul ei de telefon?

0784669567 Corina se numește,  este într-adevăr bună,  cu țâțe mari(dacă la ea faci referire) 60 oral, 80 combinat, este ok! 

Link spre comentariu
  • Oras:Costesti
  • Oras:Costesti

Salutare, era azi o bruneta pe tocuri pe partea cu Clemans dar către depozitelor langa cârciumă aia pe dreapta.e buna, înaltă și făcută, bronzata pe tocuri...nu am abordat că că era trafic.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 minute, gkdfkgf a spus:

Salutare, era azi o bruneta pe tocuri pe partea cu Clemans dar către depozitelor langa cârciumă aia pe dreapta.e buna, înaltă și făcută, bronzata pe tocuri...nu am abordat că că era trafic.

Ai mare grija dacă o iei o supraveghează jandarmi in civil cu un logan roșu te trezesti cu ei la geam 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...