Jump to content

Oferta pe centura , pe cale de disparitie

Recommended Posts

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

0739 091 688, uitati numărul tipei blonde si slim de langa royal park, fata e frumusica la fata, se autointituleaza Andreea, aveti poza cu ea la profil pe wapp, nu am trecut inca pe la ea, dar nu este

Cu cea de la magazin după en-gros am oprit și eu pt un oral, neprotejat cu finalizare, are un handicap asa mi sa părut. Per total ok, 40 decartat.

Fata face treaba buna am fost eu cu ea sambata trecuta. Cel ai bun loc este la padure in budeasa stie ea locul bine. Cel mai bine sa urci putin in padure ca este mult mai sigur.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

De mulți ani încoace centura nu mai este locul unde găsești ,,fetițe", sa mutat afacerea pe apartamente/hoteluri. În afară găsiți multe pe centură, mai ales în Italia/Spania, și românce mare parte din ele ( din păcate).

• Like 1

A fost ultima data cand am mai mers la cele de pe centura .Te urmăresc jandarmi cu mașina neinscriptionata un logan roșu cu trei ...prapaditi îmbrăcați în civil de parcă ii dedeam muie   lu masa asa au sărit din masina .amendă pt întreținere raporturi sexuale in public dar eram pe câmp nu era nimeni în zonă. Apoi ca nu purtam mască in mașina personala niște inputiti ma certam cu ei dar stiti cum este vine amendă acasă. Deci nu deranjăm pe nimeni  .Am geamuri negre nu se vede nimic .imi trăsese si pantaloni până să vină ei la geam. Parca eram cel mai căutat infractor asa se comportau .o sa le plătesc amenzile ca altfel vin acasă .probabil stau si urmăresc cand opresti sa o iei in mașină apoi vin după tine altfel nu explic .Am fost unde am vrut eu nu unde merg ele de obicei 

• Like 1
La 09.03.2021 la 10:00, Andru1987 a spus:

Salutare, aproape în fiecare zi vad o bruneta bună,  inalta cu fund mare langa podul de la Serparie( langa Unix Depozitelor), are cineva cumva numărul ei de telefon?

0784669567 Corina se numește,  este într-adevăr bună,  cu țâțe mari(dacă la ea faci referire) 60 oral, 80 combinat, este ok! 

Salutare, era azi o bruneta pe tocuri pe partea cu Clemans dar către depozitelor langa cârciumă aia pe dreapta.e buna, înaltă și făcută, bronzata pe tocuri...nu am abordat că că era trafic.

Acum 14 minute, gkdfkgf a spus:

Salutare, era azi o bruneta pe tocuri pe partea cu Clemans dar către depozitelor langa cârciumă aia pe dreapta.e buna, înaltă și făcută, bronzata pe tocuri...nu am abordat că că era trafic.

Ai mare grija dacă o iei o supraveghează jandarmi in civil cu un logan roșu te trezesti cu ei la geam