Sari la conținut

Oferta pe centura , pe cale de disparitie


Postări Recomandate

Salut băieți. Am trecut eu acum o ora pe lângă clemans pe centura. Erau 3 acolo. Doua mi au atras atenția: Una micuta de înălțime, blonda, skiny si încă Una bruneta , mi s a părut frumușică la fata. Am fost cu cea blonda, 50 oralul, 80 combinat, protejate. O suge binișor. Pentru un oral rapid, a fost ok. Fata comunicativa, are un tatuaj frumos mana dreapta . Dacă mai am.ocazia as vrea sa iau brunețica. Am.observat o când m am întors înapoi, nu era inițial.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salut băieți. Am trecut eu acum o ora pe lângă clemans pe centura. Erau 3 acolo. Doua mi au atras atenția: Una micuta de înălțime, blonda, skiny si încă Una bruneta , mi s a părut frumușică la fata. Am fost cu cea blonda, 50 oralul, 80 combinat, protejate. O suge binișor. Pentru un oral rapid, a fost ok. Fata comunicativa, are un tatuaj frumos mana dreapta . Dacă mai am.ocazia as vrea sa iau brunețica. Am.observat o când m am întors înapoi, nu era inițial.

Cam pe la ce ora ai trecut colegu?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare, mi-a atras atentia azi o bruneta mai corpolenta la pod langa clemans, stie cineva ceva de ea?

Daca ma puteti ajuta cu un sfat, locuri mai safe pt futut in masina, nu vreau sa dau de militie in timpul actiunii?!

 

Fata face treaba buna am fost eu cu ea sambata trecuta.

Cel ai bun loc este la padure in budeasa stie ea locul bine. Cel mai bine sa urci putin in padure ca este mult mai sigur.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator maximus79
Reputație: 0

Cum ma sa știi sa scrii, sa ai telefon cu internet, sa ajungi pe forumul asta și sa faci asa ceva...

Sa iei caricaturile alea in masina, care stau câteva ore transpirate în soare și le-au mai futut 10 înaintea ta, fără posibilitatea de a face un duș...sa nu mai vorbesc ca sunt urate cu spume...igiena zero...

Pe vremuri pe alea le luau tractoristii pe bonuri de masa...

Scuze, nu vreau sa jignesc pe nimeni, doar ma mir...

Cat naiba costa, 30 de lei ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...