Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

O fi amenintat-o vreunul sau viol.

Sa ne zica ea

A venit un tip care parea ok, dar s-a dovedit a nu fi chiar asa!

I-am spus ca mi se face rau intr-o anumita pozitie(daca stau prea mult asa ) si totusi omul a crezut ca e ok sa faca o chestie care simteam ca ma sufoca. ...

Evident,am oprit actiunea si l-am poftit afara. ...reactia lui m-a lasat, ,masca": ,,pai credeam ca e ok pt ca esti submisiva! "...

II-am explicat de la inceput ca desi sunt submisiva nu suport sa fiu fortata sa fac ceva (de acea exista perioada de socializare. ...pt a discuta ce nu se poate. ...sau pana unde mergem cu ceea ce se poate )!

Imi cer scuze daca nu sunt 100% coerenta,dar am o stare nasoala inca incerc sa ma calmez

  • Like 12
Link spre comentariu
Vizitator ionutv081
Reputație: 0

A venit un tip care parea ok, dar s-a dovedit a nu fi chiar asa!

I-am spus ca mi se face rau intr-o anumita pozitie(daca stau prea mult asa ) si totusi omul a crezut ca e ok sa faca o chestie care simteam ca ma sufoca. ...

Evident,am oprit actiunea si l-am poftit afara. ...reactia lui m-a lasat, ,masca": ,,pai credeam ca e ok pt ca esti submisiva! "...

II-am explicat de la inceput ca desi sunt submisiva nu suport sa fiu fortata sa fac ceva (de acea exista perioada de socializare. ...pt a discuta ce nu se poate. ...sau pana unde mergem cu ceea ce se poate )!

Imi cer scuze daca nu sunt 100% coerenta,dar am o stare nasoala inca incerc sa ma calmez

 

  Cand accepti sa fi submisiva,  iti asumi astfel de riscuri. Cel mai bine ar fi sa renunti la acest serviciu. Ai destul de multe altfel de optiuni.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Cand accepti sa fi submisiva, iti asumi astfel de riscuri. Cel mai bine ar fi sa renunti la acest serviciu. Ai destul de multe altfel de optiuni.

Gresit!

Totul trebuie sa fie de comun acord😉😉

E ca si cum ai veni sa ma futi, dar te leg de pat si iti mangai fundul cu cel mai gros vibrator😉😉

 

Seara faina

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator ionutv081
Reputație: 0

Gresit!

Totul trebuie sa fie de comun acord

E ca si cum ai veni sa ma futi, dar te leg de pat si iti mangai fundul cu cel mai gros vibrator

 

Seara faina

 

  Fanteziile unora pleaca si din filme, dar si de la serviciile oferite in semnatura fetelor.

  Tu accepti si cu 3,4 baieti (gang-bang), deci evident ca multi se gandesc ca se poate orice.

  La o  intalnire ar trebui stabilite conditiile la telefon, astfel incat sa eviti situatii neplacute, dar si pierderea de timp a ta si a unor persoane mai dezagreabile.

 

  O zi buna si spor.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Fanteziile unora pleaca si din filme, dar si de la serviciile oferite in semnatura fetelor.

Tu accepti si cu 3,4 baieti (gang-bang), deci evident ca multi se gandesc ca se poate orice.

La o intalnire ar trebui stabilite conditiile la telefon, astfel incat sa eviti situatii neplacute, dar si pierderea de timp a ta si a unor persoane mai dezagreabile.

 

O zi buna si spor.

Sa le luam pe rand!

1. Omului I s-a explicat ce nu poate, dar nu a inteles pt ca se inspira din filme.

 

2. Domnii (care chiar au fost domni, nu purtatori de scula ) au discutat prin sms detaliile nescrise pe forum !

 

3. Aparand atat o persoana inseamna ca esti el sau faci parte din categoria celor care cred ca au dreptul sa faca orice daca platesc😉😉

 

Cu asta am incheiat orice discutie pe subiectul asta (se pare ca voi preferati persoanele care tac si inghit, la mine nu e cazul)!

 

Zi buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator ionutv081
Reputație: 0

Sa le luam pe rand!

1. Omului I s-a explicat ce nu poate, dar nu a inteles pt ca se inspira din filme.

 

2. Domnii (care chiar au fost domni, nu purtatori de scula ) au discutat prin sms detaliile nescrise pe forum !

 

3. Aparand atat o persoana inseamna ca esti el sau faci parte din categoria celor care cred ca au dreptul sa faca orice daca platesc

 

Cu asta am incheiat orice discutie pe subiectul asta (se pare ca voi preferati persoanele care tac si inghit, la mine nu e cazul)!

 

Zi buna!

 

 Mda, ai inteles total gresit ce am vrut sa iti transmit. Si probabil esti inca sub influenta experientei neplacute cu individul respectiv. 

 A fost suficient offtopic aici si nu cred ca te avantajeaza decat viitoare recenzii pozitive. Bafta.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Tocmai am plecat de la ea, am întârziat o ora fata de programarea stabilita... M-a primit ca și când nu s-ar fi întâmplat nimic. Am ales o finalizare orala, nu a pomenit nimic de timp, atitudine de nota 10. Am stat 25-30 de minute, servicii de nota 10, implicare și prestație excelenta. Recomand!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Tocmai am plecat de la ea, am întârziat o ora fata de programarea stabilita... M-a primit ca și când nu s-ar fi întâmplat nimic. Am ales o finalizare orala, nu a pomenit nimic de timp, atitudine de nota 10. Am stat 25-30 de minute, servicii de nota 10, implicare și prestație excelenta. Recomand!

Multumesc pt vizita😘😘

 

Disponibila😊 (in maxim 30min pot fi contactata si prin sms)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...