Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Servicii :
OP/ON (exceptand persoanele cu igiena precara,scurgeri, bubite, mirosuri dubioase )
CIM
COF
COB
NP
AP
Sex intre sani
69
Face-fuck

Tarife :

100 lei finalizarea
200 lei ora

+50 lei pt anal /Finalizare

Nu accept : persoanele needucate
persoanele in stare de ebrietate

 

Locația e la Zepter 

Vă rog să fiți civilizați când mă abordați... În caz contrar îmi rezerv dreptul de a vă bloca! 

 

Programările se fac doar prin sms /WhatsApp! 

 

Nu cred în confirmări asa că vă aștept la ora stabilita! 

 

Poze nu voi mai posta din diferite motive care nu le voi prezenta pe forum! 

 

Azi încep la ora 21


 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 28 minute, andreea8 a spus:

Servicii :
OP/ON (exceptand persoanele cu igiena precara,scurgeri, bubite, mirosuri dubioase )
CIM
COF
COB
NP
AP
Sex intre sani
69
Face-fuck

Tarife :

100 lei finalizarea
200 lei ora

+50 lei pt anal /Finalizare

Nu accept : persoanele needucate
persoanele in stare de ebrietate

 

Locația e la Zepter 

Vă rog să fiți civilizați când mă abordați... În caz contrar îmi rezerv dreptul de a vă bloca! 

 

Programările se fac doar prin sms /WhatsApp! 

 

Nu cred în confirmări asa că vă aștept la ora stabilita! 

 

Poze nu voi mai posta din diferite motive care nu le voi prezenta pe forum! 

 

Azi încep la ora 21


 

Dacă atașezi și nr de telefon este completa postarea ta. Sau măcar sa îl confirmi pe cel din titlu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 53 minute, mathis27 a spus:

Dacă atașezi și nr de telefon este completa postarea ta. Sau măcar sa îl confirmi pe cel din titlu. 

Îmi cer scuze, eram încă pe drum 🙄

Numărul e cel din titlu 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, andreea8 a spus:

Vă rog să fiți civilizați când mă abordați... În caz contrar îmi rezerv dreptul de a vă bloca!

Ai cam multe pretenții. De unde vrei să știe o persoană ora la care tu te culci sau nu ai chef să răspunzi dacă tu nu specifici nicăieri chestia asta ?
Te-ai gândit că poate acea persoană tocmai ce a venit de la muncă sau tocmai atunci și-a terminat treaba și a avut un moment de răgaz ?

Și în caz de era „o oră târzie” tu ce căutai pe WhatsApp la ora aia ?
Mai ales, dacă tot „dormeai”, cum de ai răspuns ?

E ca și cum te-ai duce la magazin să cumperi, nu scrie niciun program, dar îl vezi pe vânzător acolo și cu luminile aprinse, însă el, E ACOLO, logic că omul are crede că e deschis din moment ce vede angajatul acolo, nu ?
Deci nu te mai da Ușă de Biserică.

Eu zic că ai făcut fără motiv.
Nu toți oamenii sunt la fel. Unii se trezesc mai de dimineață și se culcă cu găinile.
Alții se supără dacă îi trezești dimineața, că seara au muncit/lucrat/chefuit, umblat pe drum, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 6 minute, hedonis91 a spus:

Ai cam multe pretenții. De unde vrei să știe o persoană ora la care tu te culci sau nu ai chef să răspunzi dacă tu nu specifici nicăieri chestia asta ?
Te-ai gândit că poate acea persoană tocmai ce a venit de la muncă sau tocmai atunci și-a terminat treaba și a avut un moment de răgaz ?

Și în caz de era „o oră târzie” tu ce căutai pe WhatsApp la ora aia ?
Mai ales, dacă tot „dormeai”, cum de ai răspuns ?

E ca și cum te-ai duce la magazin să cumperi, nu scrie niciun program, dar îl vezi pe vânzător acolo și cu luminile aprinse, însă el, E ACOLO, logic că omul are crede că e deschis din moment ce vede angajatul acolo, nu ?
Deci nu te mai da Ușă de Biserică.

Eu zic că ai făcut fără motiv.
Nu toți oamenii sunt la fel. Unii se trezesc mai de dimineață și se culcă cu găinile.
Alții se supără dacă îi trezești dimineața, că seara au muncit/lucrat/chefuit, umblat pe drum, etc.

Ce legătură are ce am scris eu cu ceea ce ai spus tu? 

Nici una! 

 

Civilizat înseamnă să vorbești frumos și să te comporți pe măsură! 

 

Un simplu exemplu e cel dat afară mai devreme... 

Civilizat când m-a contactat și cu un comportament abuziv când a ajuns în pat. 

Deci... Ne-am lămurit ce înseamnă civilizația? 

 

Se pare că și limba română e grea pentru unii! 

În zilele în care anunț programul îmi rezerv dreptul de a bloca persoanele care nu îl respecta, dar azi nu e cazul pt că nu am anunțat un program anume! 

Așa că ești pe lângă subiect, dar e ok... Oameni ca tine au fost mereu! 

 

 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, andreea8 a spus:

Ce legătură are ce am scris eu cu ceea ce ai spus tu? 

Nici una! 

 

Civilizat înseamnă să vorbești frumos și să te comporți pe măsură! 

 

Un simplu exemplu e cel dat afară mai devreme... 

Civilizat când m-a contactat și cu un comportament abuziv când a ajuns în pat. 

Deci... Ne-am lămurit ce înseamnă civilizația? 

 

Se pare că și limba română e grea pentru unii! 

În zilele în care anunț programul îmi rezerv dreptul de a bloca persoanele care nu îl respecta, dar azi nu e cazul pt că nu am anunțat un program anume! 

Așa că ești pe lângă subiect, dar e ok... Oameni ca tine au fost mereu! 

 

 

Tocmai, că nu are, de aceea și nu văd motivul pentru care mi-ai dat block.
Dacă nu are „nici una” atunci de ce mi-ai dat block ?

Nu cred că ți-am vorbit urât ori să te fi înjurat sau ceva și de comportat..? chestia asta se face real, nu ?

Eu încă unul nu prea m-am lămurit, sau nu am înțeles.

 

Am greșit undeva de faci referire la limba română ? Atunci te rog să mă-nveți doamna profesoară!

 

Asta e ideea, că nu în ziua respectivă nu anunțasei nimic de niciun program, că dacă era. mai ziceam. Și nu e vorba de azi.

Nu sunt deloc pe lângă subiect, nuștiu ce ai discutat tu mai sus cu alții.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
1 oră în urmă, hedonis91 a spus:

Tocmai, că nu are, de aceea și nu văd motivul pentru care mi-ai dat block.
Dacă nu are „nici una” atunci de ce mi-ai dat block ?

Nu cred că ți-am vorbit urât ori să te fi înjurat sau ceva și de comportat..? chestia asta se face real, nu ?

Eu încă unul nu prea m-am lămurit, sau nu am înțeles.

 

Am greșit undeva de faci referire la limba română ? Atunci te rog să mă-nveți doamna profesoară!

 

Asta e ideea, că nu în ziua respectivă nu anunțasei nimic de niciun program, că dacă era. mai ziceam. Și nu e vorba de azi.

Nu sunt deloc pe lângă subiect, nuștiu ce ai discutat tu mai sus cu alții.

În caz că ai uitat... Ultima vizita a fost acum aproximativ un an și dacă te-am blocat a fost cu un motiv! 

E alegerea mea pe cine primesc și pe cine nu! 

Fă off-topic în altă parte! 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, andreea8 a spus:

În caz că ai uitat... Ultima vizita a fost acum aproximativ un an și dacă te-am blocat a fost cu un motiv!

Fix de atunci vorbesc. M-am uitat pe posturile tale să văd dacă ai anunțat vreun program pe 12 mai și nu scria nimic, dorești și screenshot ca să te convingi ?
dacă nu ăsta a fost motivul, atunci care ? E după chef, sau cum ?

Cum poți să judeci un om fără măcar al cunoaște dacă nici nu l-ai văzut vreodată în fața ochilor tăi ?
Nu e niciun offtopic, știi măcar ce-nseamnă ?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 21 minute, hedonis91 a spus:

Fix de atunci vorbesc. M-am uitat pe posturile tale să văd dacă ai anunțat vreun program pe 12 mai și nu scria nimic, dorești și screenshot ca să te convingi ?
dacă nu ăsta a fost motivul, atunci care ? E după chef, sau cum ?

Cum poți să judeci un om fără măcar al cunoaște dacă nici nu l-ai văzut vreodată în fața ochilor tăi ?
Nu e niciun offtopic, știi măcar ce-nseamnă ?

Cât mai continui să te umilești? 

Tu nu realizezi că începi să cazi în penibil? 

E fix problema mea pe cine primesc și pe cine nu! 

Dacă nu îmi place abordarea persoanei, dacă nu are poză de profil și din conversație nu îmi inspiră încredere, etc... Îmi rezerv dreptul de a refuza o eventuală întâlnire! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, andreea8 a spus:

Cât mai continui să te umilești? 

Tu nu realizezi că începi să cazi în penibil? 

E fix problema mea pe cine primesc și pe cine nu! 

Dacă nu îmi place abordarea persoanei, dacă nu are poză de profil și din conversație nu îmi inspiră încredere, etc... Îmi rezerv dreptul de a refuza o eventuală întâlnire! 

Și tu te umilești, dar nu-ți dai seama
Eu nu realizez niciodată că.

Încep să cred că ești ca „rândunica”, cu poza de profil unii zic că au, dar nu au sau nu se vede, însă am preferat să o scot, că dau de tot felul de terminați,.

Spui de poză de profil, dar nici tu nu ai poză. De ce îi judeci pe alții dacă tu ești la fel ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…
  • Telefon: 13053393051
  • Oras:Pe ici, pe colo! Around the world…

Am reusit si eu sa ajung la Andreea, acum ceva timp si am ramas dator cu o recenzie.
Din diverse motive, nu am reusit sa ma sincronizez cu ea pana acum, cat ca a fost in Braşov, Bucuresti sau prin tara in acelasi timp cat eram si eu prin aceasi  zona dar cred ca nu a fost sa fie pana acum si ce pot spune este ca asteptarea a meritat cu adevarat. 
Asa cum s-a mai spus, Andreea este o fata foarte comunicativa si cu mult bun simt, am povestit atat de mult incat am si uitat de act in sine :)) dar sa revenim la subiect. Locatie dotata cu tot ce trebuie, facut dus si la actiune cu noi. 
Punctul forte deepthroat/ throatfuck asa cum putine in tara fac, probabil ca poti sa le numeri pe degetele de la o mana!  Sex in sine foarte bun, doggystyle, cu palmi 👋 peste fund si contre din partea ei minute in sir. Finalizare Actul 1 COF si Actul 2 CIM. 
Despre note 📝 si Andreea, spun atat..daca iti plac femeiile cu forme si vrei o fata care exceleaza la oral cat si la serviciile pe care le-am enumerat, atunci it’s a must sa o vizitezi. 
Multumesc Andreea, pentru vizita de luna trecuta si sa ne revedem cu bine! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 10 minute, daniel1900 a spus:

Am reusit si eu sa ajung la Andreea, acum ceva timp si am ramas dator cu o recenzie.
Din diverse motive, nu am reusit sa ma sincronizez cu ea pana acum, cat ca a fost in Braşov, Bucuresti sau prin tara in acelasi timp cat eram si eu prin aceasi  zona dar cred ca nu a fost sa fie pana acum si ce pot spune este ca asteptarea a meritat cu adevarat. 
Asa cum s-a mai spus, Andreea este o fata foarte comunicativa si cu mult bun simt, am povestit atat de mult incat am si uitat de act in sine :)) dar sa revenim la subiect. Locatie dotata cu tot ce trebuie, facut dus si la actiune cu noi. 
Punctul forte deepthroat/ throatfuck asa cum putine in tara fac, probabil ca poti sa le numeri pe degetele de la o mana!  Sex in sine foarte bun, doggystyle, cu palmi 👋 peste fund si contre din partea ei minute in sir. Finalizare Actul 1 COF si Actul 2 CIM. 
Despre note 📝 si Andreea, spun atat..daca iti plac femeiile cu forme si vrei o fata care exceleaza la oral cat si la serviciile pe care le-am enumerat, atunci it’s a must sa o vizitezi. 
Multumesc Andreea, pentru vizita de luna trecuta si sa ne revedem cu bine! 

Multumesc 😘🤗

A se menționa și faptul că ești o persoana cu foarte mult bun simt și nu ai forțat nimic 😘

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Am fost și eu asta de dimineață. Ce pot sa spun, nu ma atras fizic, serviciile au fost bune. 

Aspect 6 (corp 6 față 6)

On 8 nu mi sa părut chiar asa bun 

Anilingus 8 spre 9 puțin mai bun ca oralul 

Np 8 da contre, dar nu ma atras 

Finalizare faciala 10 a fost foarte bună

Anal nu am făcut 

Este comunicativa, ai ce sa vorbești cu ea. Este super de treaba. Oralul/facefuck sincer nu mi sa părut ceva extraordinar, mai mult pentru asta am venit. Într-adevăr am făcut facefuck cu capul în jos combinat cu anilingus și am terminat pe fața ei.Asta după umeri craci dar nu au fost foarte bune, nu știu de ce.. Finalizarea pe față mi a plăcut, chiar a ieșit bine. Poate nu este pentru mine... 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 34 minute, bogdan9921 a spus:

Am fost și eu asta de dimineață. Ce pot sa spun, nu ma atras fizic, serviciile au fost bune. 

Aspect 6 (corp 6 față 6)

On 8 nu mi sa părut chiar asa bun 

Anilingus 8 spre 9 puțin mai bun ca oralul 

Np 8 da contre, dar nu ma atras 

Finalizare faciala 10 a fost foarte bună

Anal nu am făcut 

Este comunicativa, ai ce sa vorbești cu ea. Este super de treaba. Oralul/facefuck sincer nu mi sa părut ceva extraordinar, mai mult pentru asta am venit. Într-adevăr am făcut facefuck cu capul în jos combinat cu anilingus și am terminat pe fața ei.Asta după umeri craci dar nu au fost foarte bune, nu știu de ce.. Finalizarea pe față mi a plăcut, chiar a ieșit bine. Poate nu este pentru mine... 

 

Poate pentru că ai fost foarte agitat? 

Pentru că nu pot sa mă relaxez când omul e asa? 

Pentru că tu ai vrut ce nu ofer eu? 

Pentru că nu ai respectat discuția avuta ieri? 

Poate pt că ai încercat să mă scupi și să mă adresez cu,, șefu "? 

Hai să spunem tot adevărul 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 6 ore, andreea8 a spus:

Poate pentru că ai fost foarte agitat? 

Pentru că nu pot sa mă relaxez când omul e asa? 

Pentru că tu ai vrut ce nu ofer eu? 

Pentru că nu ai respectat discuția avuta ieri? 

Poate pt că ai încercat să mă scupi și să mă adresez cu,, șefu "? 

Hai să spunem tot adevărul 🙂

imi pare rau pentru asta. cum ti-am zis,nu esti pentru mine.spor in continuare.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...