Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

asa e, niste poze noi si clare ar fifoarte utile . Poate ai timp sa afisezi Andreea

Am scris si pe pagina anterioara ca pozele postate pe acest topic mi-ar afecta viata personala!

In plus, am postat link-ul de pe Sv cu poze facute acum o luna si de atunci nu s-a schimbat absolut nimic 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Bună, eu în cele 3 zile nu ți-am mai dat nici un mesaj pt că m-ia fost teamă că te deranjez, am crezut că stabilești tu totul pe WhatsApp, nu am știut că trebuie să dau eu un semn, în Ianuarie mai revii la București? Ne vedem? Ți-am văzut pozele și îmi plac foarte mult…     

Link spre comentariu

Inainte sa plece din Bucuresti am ajuns si eu la Andreea . M-am dus cu oarecare retinere, pt ca eu sunt fan tipe slim ceea ce nu prea corespundea  profilului Andreei. Tipa a fost punctuala , deja ma astepta la ora convenita prin telefon    Da, asa  este , domnisoara este o fata plinuta,dar acest aspect o sa fie pe deplin compensat  de comportamentul si priceperea ei la pat.La fata este ok, , o tipa simpatica, glumeata, cu bun simt. ON , bun, nu se teme de pula , o ia cu pricepere pe toata in gura, atenta la satelitii. NP bun, se pricepe. Andreea a fost printre putinele care a acceptat fara ezitare sa faca cu mine si sex anal.Are multa imaginatie la pat si cred ca data viitoare (cand va reveni in Bucuresti ) vom explora mai mult si mai intens  placerea fututului fara bariere,( acum cunoscandu-ne mai bine) !.Pentru mine a fost o lectie, adica poti sa futi mai bine si mai intens cu o plinuta decat cu o fata slim care sta ca lemnul. Si inca ceva, desi am stat mai bine de o ora, dar nu am finalizat decat o data a vrut sa-mi returneze o parte din bani (ceea ce desigur nu am acceptat pt ca am obosit-o destul,   iaR 150  lei cu anal si alte fantezii chiar este ok pt mai bine de o ora)

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...