Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Imi folosesc vocea, corpul, jucariile si accesoriile pentru a domina insa cel mai mult imi folosesc spiritul si imaginatia nemarginita....

Accept atat sclavi experimentati cat si novici sau cei care doar doresc sa experimenteze..

Detalii la whatsapp: +40770988051

Modul de adresare Cataleya,stapana mea!

post-288833-0-73765600-1563533469_thumb.jpg

post-288833-0-67108700-1563533522_thumb.jpg

post-288833-0-24476200-1563533603_thumb.jpg

post-288833-0-73568000-1563533726_thumb.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:BucureÅŸti
  • Oras:BucureÅŸti

Bună!
Poţi te rog să oferi ceva mai multe detalii despre tine, despre experienţă, ce practici preferi, ce practici accepţi şi ce tabuuri ai; care sunt condiţiile de programare (cu cât timp înainte accepţi programările); dacă şedinţele au loc în studio amenajat sau apartament, etc.

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Bună!

Poţi te rog să oferi ceva mai multe detalii despre tine, despre experienţă, ce practici preferi, ce practici accepţi şi ce tabuuri ai; care sunt condiţiile de programare (cu cât timp înainte accepţi programările); dacă şedinţele au loc în studio amenajat sau apartament, etc.

Buna ! Ședințele au loc intr un salon (am o camera in zona Burebista),

Despre mine iti pot spune ca sunt o fire deschisă, miniona, creolă.Sunt atrasa de bdsn ( imi place sa imi folosesc straponul si vibratorul si sa penetrez, imi place sa umilesc verbal si fizic, accept si sesiuni de uro)

Mai multe detalii te astept sa imi scrii pe whatsapp si sa discutam

Link spre comentariu
  • Oras:BucureÅŸti
  • Oras:BucureÅŸti

Buna ! Ședințele au loc intr un salon (am o camera in zona Burebista),

Despre mine iti pot spune ca sunt o fire deschisă, miniona, creolă.Sunt atrasa de bdsn ( imi place sa imi folosesc straponul si vibratorul si sa penetrez, imi place sa umilesc verbal si fizic, accept si sesiuni de uro)

Mai multe detalii te astept sa imi scrii pe whatsapp si sa discutam

Mulţumesc pentru răspuns!

Eu am să ajung din nou în Bucureşti peste câteva săptămâni şi te contactez pe WhatsUp în prealabil.

Eu am o experienţă decentă (vreo zece ani) în BDSM atât ca dominator cât şi ca submissive (mai mult masochism decât submisive) şi sunt interesat dacă poţi să domini fără a te aştepta ca eu să mă comport ca un submisive şi să ascult comenzi.

Desigur, putem începe prin legarea mâinilor iar apoi ai toată imaginaţia ta la îndemână pentru a mă forţa să fiu oarecum supus :)

Ai încercat vreodată aşa ceva? Crezi că poţi reuşi sau măcar te interesează acest tip de dominare?

Ai mână liberă cam la orice, excepţie fac scato, uro şi urme permanente. În rest... "you are free to express yourself"!

Ce spui?

Link spre comentariu
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Mulţumesc pentru răspuns!

Eu am să ajung din nou în Bucureşti peste câteva săptămâni şi te contactez pe WhatsUp în prealabil.

Eu am o experienţă decentă (vreo zece ani) în BDSM atât ca dominator cât şi ca submissive (mai mult masochism decât submisive) şi sunt interesat dacă poţi să domini fără a te aştepta ca eu să mă comport ca un submisive şi să ascult comenzi.

Desigur, putem începe prin legarea mâinilor iar apoi ai toată imaginaţia ta la îndemână pentru a mă forţa să fiu oarecum supus :)

Ai încercat vreodată aşa ceva? Crezi că poţi reuşi sau măcar te interesează acest tip de dominare?

Ai mână liberă cam la orice, excepţie fac scato, uro şi urme permanente. În rest... "you are free to express yourself"!

Ce spui?

am material didactic- imi plac ideile tale

Link spre comentariu

  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti
  • Oras:zona Alba Iulia, Bucuresti

Cataleya nu este de etnie- are pielea creola intrucat are alta nationalitate- dar cel mai bine va facem invitatia sa va convingeti singuri iar domni care au fost la Cataleya rugam sa ii lase feedback .

Va multumim!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...