Sari la conținut

Dreamangel salon de masaj erotic tel.0749850600


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Avand saptamana trecuta drum la Bistrita am zis sa fac o vizita.

Erau doua fete . Am luat-o pe cea blonda. Foarte frumoasa. Subtirica , sani mari si frumosi.

Implicarea insa a fost zero pe motiv ca e obosita. Cu chiu cu vai am finalizat.

 

Decartat 180 lei. Insa nu recomand.

 

Eu personal nu mai merg.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Durata a fost de vreo ora cu tot cu imbracat , dezbracat chestii.

Se permit cam orice atingeri. Eu personal altceva nu am incercat.

 

De alte servicii nu am intrebat. La lipsa de entuziasm pe care o afisa 

chiar nu aveam nici un chef de mai mult.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Da, am fost si eu la salonul acesta.

 

Locatia este la o casa in zona schreiner, usor de gasit, casa curata, fara perdele,in camera in care am prestat, aveam senzatia tot timpu ca toate aparatele foto din oras erau pe mine.

 

Fetele, 2 la numar, foarte obosite (mi-au motivat ca au avut o petrecere a burlacilor inainte cu o seara), ok ca si infatisare.

Una blonda, foarte sictirita si obosita. Una bruneta slabuta cu care am si mers mai departe.

 

Dupa igienizarea mea am fost invitat sa ma pun pe burta, pozitie in care am primit un masaj relaxant spre finalul caruia fata a inceput sa ma sarute chiar sa ma linga pe spate, buci, etc. mi-a placut. M-am intors pe spate si a inceput sa ma maseze usor in zona intima, timp in care a continuat ca saruturile pe abdomen si pe piept. De descarcare am avut parte manual, in pozitia 69, priveliste frumoasa pizda si fundu ei aproape de nasu meu. Nu le-am gustat. daca-mi facea ea macar un oral ii intorceam serviciul, in conditiile astea nu m-am riscat. Permite atingerea si chiar introducerea degetelor in pizda.

 

Am facut un dus, am platit 160 de lei si am plecat, fiind foarte grabit. Se poate show lesby cu 400 ron, dar tot fara contact sexual.

 

Note: Gfe:7 ( foarte obosite fetele, puna am iesit de la al 2-lea dus a adormit pe pat)

         Fata: 8

         Masaj: 7

        Locatie: 8

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am recidivat din nou la Dream Angel.

Am intrat cu o Domnisoara blonda , foarte sexy. Mica de inaltime , sani frumosi , corp in general foarte frumos.

 

Atitudinea insa lasa de dorit. Nu e vorbareata deloc.

 

Masajul de relaxare a fost lung si prost.

 

Masajul erotic a fost 90% cu mana.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vrut sa ma duc la acest salon, sunat la telefon, raspunde o fata explica unde e locatia, pretul masajului 150 RON ora, cand era sa plec intreb de finalizare, fata zice ca poti face o singura finalizare, daca mai vrei una trebuie sa mai dai 150 RON, asa cam am zis nu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...