Sari la conținut

Intrebare despre o fantezie


Postări Recomandate

Salut tuturor, am o intrebare mai atipica. Este cineva dispus sa plateasca pentru a face sex cu sotia mea?

 

Si acum si explicatia:

 

Suntem impreuna de cativa ani buni, si in ultimii ani am inceput sa ne piperam viata amoroasa cu threesome, swing, etc... si sa ne indeplinim unu altuia fanteziile.

 

Asta ar fi una din fanteziile mele, ca sa o “inchiriez” pentru 1-2-3 ore/ o noapte si sa privesc actiunea.

 

Despre ea: 25 ani, micuta, blonda, perversa si submissive.

 

Ca si... general guidelines... eu as fi de fata, si am stabili de la inceput cam ce cum si ce fel, sa nu fie probleme pe parcurs.

 

Imi cer scuze daca nu este ok sa postez asa ceva aici, nu vrem sa luam painea de la gura domnisoarelor de companie, ar fi asa o chestie ce am faceo odata pentru a indeplini o fantezie.

 

Cineva interesat?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731137203
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0731137203
  • Oras:Galați

Salut tuturor, am o intrebare mai atipica. Este cineva dispus sa plateasca pentru a face sex cu sotia mea?

 

Si acum si explicatia:

 

Suntem impreuna de cativa ani buni, si in ultimii ani am inceput sa ne piperam viata amoroasa cu threesome, swing, etc... si sa ne indeplinim unu altuia fanteziile.

 

Asta ar fi una din fanteziile mele, ca sa o “inchiriez” pentru 1-2-3 ore/ o noapte si sa privesc actiunea.

 

Despre ea: 25 ani, micuta, blonda, perversa si submissive.

 

Ca si... general guidelines... eu as fi de fata, si am stabili de la inceput cam ce cum si ce fel, sa nu fie probleme pe parcurs.

 

Imi cer scuze daca nu este ok sa postez asa ceva aici, nu vrem sa luam painea de la gura domnisoarelor de companie, ar fi asa o chestie ce am faceo odata pentru a indeplini o fantezie.

 

Cineva interesat?

 

 

da as fi intersat

Link spre comentariu

Pentru ce trebuie sa plateasca cineva ca sa iti futa sotia?Plata e cumva o fantezie:)))).Scurt pe doi tio fute si tu privesti.

Ce treaba ai tu cu fantezia omului?...daca vrea sa fie insurat cu o curva (platita si fututa), asta e. Daca se impaca cu gindul ca a fost doar o data, la fel...asta e. Problema e sa nu ajunga sa ii placa ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...