Sari la conținut

Bruneta Nouă 0726207728


Postări Recomandate

  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Uite si anuntul de pe site :

Descriere Matrimoniale

Ma numesc DENISA , am 23 de ani , sunt o fire sociabila si vesela .Prestez servicii de înalta calitate , ofer si cer seriozitate si igiena.Te astept in locatia mea de lux din centrul orasului unde vom petrece clipe de neuitat si te voi duce pe culmile placerii . Nu vei regreta alegerea facuta si nu vei pleca nesatisfacut!!!

Micile tale fantezii pot prinde contur. Sunt o bruneta cu forme apetisante, o fire vesela si prietenoasa in a carei companii te vei destinde atât cât doresti. Cerintelor unei întâlniri frumoase sunt igiena, discretia si bunul simt din ambele parti.

Daca te respecti si vrei ceva bun, fara graba eu sunt alegerea perfecta pentru tine, te astept cu drag! Pozele sunt reale 100% gasesti exact persoana din poze, daca nu ma crezi vino si convingete! Pentru mai multe detalii sunati ma! Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Salutare,a vizitat careva domnișoara?

Arată bine

 

 

Poze nu pot atașa deoarece sunt pe telefon.

Poți și de pe telefon, bine... Nu de pe fix :))))
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

salut,eu am fost la ea si a fost ok din mai multe puncte de vedere,este o tipa faina curata,reala in poze,singura in locatie, nu m-a grabit ma servit si cu ceva de baut mi-a permis sa fac dush inainte si dupa avand in vedere ca am luat o finalizare merita incercat mai ales pentru oral  

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...