Sari la conținut

LARISSSA (Constanţa) 0786645492


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 7 ore, biliape a spus:

Eu. 

Tu oricum ai alta gândire fata de majoritatea, unii i-ar spune pesimism, alții realism, adevărul e undeva la mijloc! 

Acum 7 ore, biliape a spus:

Daca afinitate personala nu e, nici sex nu poate fi. Pentru laba nu vreau supraveghetoare la norma. 

Eu fix asta vreau, o descărcare rapida atunci când nevasta este indisponibila, nici mai mult, nici mai puțin! 

Acum 7 ore, biliape a spus:

 💩Singura pretentie pe care o accept de la persoane cu care as face sex e sa le satisfac sexual. 

Aici nu gândim la fel, e oarecum ca la tonomat, după ce bag banii nu stau sa mângâi aparatul sa îmi dea cafeaua... 

Acum 7 ore, biliape a spus:

Cea mai mare prostie e sa iti imaginezi ca poti fi prieten cu o femeie... 

Se mai întâmplă, foarte rar ce e drept, dar se întâmplă! 

 

Acum 7 ore, biliape a spus:

 

💩sau ca nevasta nu iti e adevaratul dusman. "Dujman", in noua cultura traditionala 

Avem opinii diferite, însă ți-o respect ca am întâlnit destule cazuri în care acum sunt șoarecele și pisica și apoi se cearta ca în satra 😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Sunt entitati biologice, nu tonomate de golit coaie. Nu sunt de incredere ca un aparat. E diferenta intre tractiunea animaliera si vehicul cu motor... Ar fi bine sa automatizeze procesul, cum au femeile womenizer w100, dildo, vibratoare, sex machines... Noi tot traditional, pe laba!? Pana si industria sex toys ne ignora! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 19 minute, whiteoak a spus:

Tu oricum ai alta gândire fata de majoritatea, unii i-ar spune pesimism, alții realism, adevărul e undeva la mijloc! 

Se mai întâmplă, foarte rar 

Asa mi se parea mai demult, ca exagereaza sau are o imaginatie bogata. După aia am inceput usor-usor sa-i dau dreptate, iar acum sunt de acord cu el cam la orice.

Ceea ce ma sperie putin e ca mai prezinta si alte situații sau lucruri care pareau incredibile, dar se pot intampla si alea! :)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator enzo__
Reputație: 0
Acum 5 minute, biliape a spus:

Sunt entitati biologice, nu tonomate de golit coaie. Nu sunt de incredere ca un aparat. E diferenta intre tractiunea animaliera si vehicul cu motor... Ar fi bine sa automatizeze procesul, cum au femeile womenizer w100, dildo, vibratoare, sex machines... Noi tot traditional, pe laba!? Pana si industria sex toys ne ignora! 

Fleshlight, păpuși gonflabile de mii de euro, vagine, anusuri și gurite artificiale...

Link spre comentariu

Vad ca larisssa a agitat puțin forumul așa că mă bag și eu. Fiecare piața are prețul ei și nu oricine poate să o spargă cu alte preturi. Pentru piața din Ploiești eu cred ca Larisssa are preturi cam mari mai ales acum când sunt 4 sau 5 fete foarte bune cu preturi mai mici. Ea singura este însă în măsura dacă face bine sau nu, dacă marfa ei se va vinde cum vrea ea sau nu. Să o lăsam deci să își vadă de treaba. Din punctul meu de vedere nu cred că mă duc tocmai acum când abia îmi rup timp pentru Raisa, Karla Roxanne și de azi sau mâine și Bianca. Cat despre comportamentul cu fetele eu nu ma simt bine decât cu cele prietenoase și comunicative cu care chiar îmi place să mă împrietenesc. Chestia aia cu mi s a sculat pula și ma duc să dau la gaură la mine nu funcționează. Am avut surpriza să întâlnesc printre fete oameni de mare calitate cu care chiar mi a plăcut sa socializez și chiar mai mult. Acum fiecare face cum ii place, eu asa fac de mult timp și asa ma simt bine. Bineînțeles că zdrențele de țepare nu întra în discuție. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mulțumesc pentru părerea expusa. O sa creionez situația și din pantofii mei. 

În primul rand, eu activez în mai multe orașe. Constanta, Brașov, Iași, Bacău, Galați, Tulcea șamd, urmând Ploiești. Ai spus "preturile sunt cam mari pentru Ploiești". Consideri ca ar fi ok și corect  sa îmi ajustez prețul în funcție de oraș? Și dacă da, care să fie criteriile? Demografice - sa caut date oficiale privind ultimul recensământ local? Economice - sa aflu venitul mediu per locuitor, nivelul de trai și altele asemenea?  Conform logicii tale, mâine zbor în Burundi sau Mozambic ( catalogate printre cele mai sărace tari din lume) și îmi cumpăr un Ferrari la prețul unui sac de cartofi. 

Apoi, no 2. Prețul este pentru servicii. Pe scurt, cu acelasi sârg o sug, cu aceeași elasticitate îmi unduiesc cei 174 de cm în pat și în Cluj și în Mediaș. 

No. 3.  Vă zgândăre acea diferența de la 150 la 200. Ei, dragii babei, eu va zic asa. Nu m-ar durea mâna sau gura sa zic 150 fin + 50 pentru finalizare orala si/sau ON. Dar am spus deja ca îmi este silă de tocmit la prețul final. Da, acei 200 de lei ptr o fin se explica prin tehnicile de la oral. Pentru ca - și aici intervine și no. 4, dacă eu ( top Brașov și Top Cta - de la Top Cta am fost "retrogradata" pe motiv de retragere lunga din activitate) cu tot tacâmul la oral (și aici vorbim despre chestii pe care, va place sau nu, unii nici nu le-au încercat vreodată) :DT susținut și repetat, adesea throathfucking, face fuck pretty hard, poziții la oral de multi nu înțeleg cum sa se așeze din prima... plus anii de experienta în branșă... Reiau începutul frazei, sa nu se piardă ideea :Deci dacă eu, în lumina celor scrise, cer 150 de lei pentru o finalizare, ia spuneți - mi cât ar trebui sa ceara o fată care nu are /nu oferă tot ce discutam aici? 

 

LE: imediat vine și poza ceruta. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, enzo__ a spus:

Fleshlight, păpuși gonflabile de mii de euro, vagine, anusuri și gurite artificiale...

Poate femeile de silicon de mii de euro, dar tot nu se compara cu womanizer w100 pentru femei: ne trebuie ceva cu suctiune, vibratii si pulsatii care sa se muleze pe pula perfect. Restul sunt prosteli, cred ca tot niste femei le fac, sa ne mai pacaleasca putin si pe partea asta 😛 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 8 ore, larisssa a spus:

Mulțumesc pentru părerea expusa. O sa creionez situația și din pantofii mei. 

În primul rand, eu activez în mai multe orașe. Constanta, Brașov, Iași, Bacău, Galați, Tulcea șamd, urmând Ploiești. Ai spus "preturile sunt cam mari pentru Ploiești". Consideri ca ar fi ok și corect  sa îmi ajustez prețul în funcție de oraș? Și dacă da, care să fie criteriile? Demografice - sa caut date oficiale privind ultimul recensământ local? Economice - sa aflu venitul mediu per locuitor, nivelul de trai și altele asemenea?  Conform logicii tale, mâine zbor în Burundi sau Mozambic ( catalogate printre cele mai sărace tari din lume) și îmi cumpăr un Ferrari la prețul unui sac de cartofi. 

Apoi, no 2. Prețul este pentru servicii. Pe scurt, cu acelasi sârg o sug, cu aceeași elasticitate îmi unduiesc cei 174 de cm în pat și în Cluj și în Mediaș. 

No. 3.  Vă zgândăre acea diferența de la 150 la 200. Ei, dragii babei, eu va zic asa. Nu m-ar durea mâna sau gura sa zic 150 fin + 50 pentru finalizare orala si/sau ON. Dar am spus deja ca îmi este silă de tocmit la prețul final. Da, acei 200 de lei ptr o fin se explica prin tehnicile de la oral. Pentru ca - și aici intervine și no. 4, dacă eu ( top Brașov și Top Cta - de la Top Cta am fost "retrogradata" pe motiv de retragere lunga din activitate) cu tot tacâmul la oral (și aici vorbim despre chestii pe care, va place sau nu, unii nici nu le-au încercat vreodată) :DT susținut și repetat, adesea throathfucking, face fuck pretty hard, poziții la oral de multi nu înțeleg cum sa se așeze din prima... plus anii de experienta în branșă... Reiau începutul frazei, sa nu se piardă ideea :Deci dacă eu, în lumina celor scrise, cer 150 de lei pentru o finalizare, ia spuneți - mi cât ar trebui sa ceara o fată care nu are /nu oferă tot ce discutam aici? 

 

LE: imediat vine și poza ceruta. 

revin cu un raspuns in partea de preturi , cum a zis si colegu ariovist  pretul de 200 lei ii foarte mare , tiinand cont ca ,cu cei 200 lei iei o ora sunt fete de top la noi in oras care cer acei bani dar pt o ora nu fin. , corect si parerea ta si serviciile pe care le prestezi e viata ta si riscul tau etc , dar ca idee mai lasa la pret ,reper parerea mea . 

daca vii in oras si lasi la 100-150 fin vin chiar si eu . 

Link spre comentariu
Acum 8 ore, larisssa a spus:

Mulțumesc pentru părerea expusa. O sa creionez situația și din pantofii mei. 

În primul rand, eu activez în mai multe orașe. Constanta, Brașov, Iași, Bacău, Galați, Tulcea șamd, urmând Ploiești. Ai spus "preturile sunt cam mari pentru Ploiești". Consideri ca ar fi ok și corect  sa îmi ajustez prețul în funcție de oraș? Și dacă da, care să fie criteriile? Demografice - sa caut date oficiale privind ultimul recensământ local? Economice - sa aflu venitul mediu per locuitor, nivelul de trai și altele asemenea?  Conform logicii tale, mâine zbor în Burundi sau Mozambic ( catalogate printre cele mai sărace tari din lume) și îmi cumpăr un Ferrari la prețul unui sac de cartofi. 

Apoi, no 2. Prețul este pentru servicii. Pe scurt, cu acelasi sârg o sug, cu aceeași elasticitate îmi unduiesc cei 174 de cm în pat și în Cluj și în Mediaș. 

No. 3.  Vă zgândăre acea diferența de la 150 la 200. Ei, dragii babei, eu va zic asa. Nu m-ar durea mâna sau gura sa zic 150 fin + 50 pentru finalizare orala si/sau ON. Dar am spus deja ca îmi este silă de tocmit la prețul final. Da, acei 200 de lei ptr o fin se explica prin tehnicile de la oral. Pentru ca - și aici intervine și no. 4, dacă eu ( top Brașov și Top Cta - de la Top Cta am fost "retrogradata" pe motiv de retragere lunga din activitate) cu tot tacâmul la oral (și aici vorbim despre chestii pe care, va place sau nu, unii nici nu le-au încercat vreodată) :DT susținut și repetat, adesea throathfucking, face fuck pretty hard, poziții la oral de multi nu înțeleg cum sa se așeze din prima... plus anii de experienta în branșă... Reiau începutul frazei, sa nu se piardă ideea :Deci dacă eu, în lumina celor scrise, cer 150 de lei pentru o finalizare, ia spuneți - mi cât ar trebui sa ceara o fată care nu are /nu oferă tot ce discutam aici? 

 

LE: imediat vine și poza ceruta. 

Teoretic discutând piața adică cumpărătorii fac prețul nu cel care vinde marfa și totul este în funcție de concurenta. Practic tu ești cea care spune cum este corect. Dacă vinzi marfa ta la prețul pe care îl ceri ai dreptate și câștigi, dacă nu va trebui să umpli ori la preț, ori la oferta. Eu îți urez succes să vinzi așa cum vrei tu deși am unele îndoieli dar repet absolut teoretice, practica tu o cunoști. Succes îți urez. Nu voi veni. 

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Ma da terminați odată cu preturile..ca sunt mari ca sunt mici..serios cu va deranjează prețul ei??nu Înțeleg cu ce??

E prețul ei e timpul ei e treaba ei e corpul ei lăsați fata sa face cum știe ea .

Dacă va deranjează prețul ca este mare ok asta înțeleg, nu va duceți, dar nu faceți atâta analiza lăsați asta pe seama ei.

Ea își face singura socotelile, treaba noastă aici este sa împărtășim păreri vizavi de servicii după ce le întâlnim.Nu sa le convingem sa lase prețul. Înțeleg una e sa negociezi la fata locului anumite servicii și preturi..dar nu aici pe forum.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 48 minute, dovi23 a spus:

revin cu un raspuns in partea de preturi , cum a zis si colegu ariovist  pretul de 200 lei ii foarte mare , tiinand cont ca ,cu cei 200 lei iei o ora sunt fete de top la noi in oras care cer acei bani dar pt o ora nu fin. , corect si parerea ta si serviciile pe care le prestezi e viata ta si riscul tau etc , dar ca idee mai lasa la pret ,reper parerea mea . 

daca vii in oras si lasi la 100-150 fin vin chiar si eu . 

Pe bune..crezi ca ii pasa ei ca vii tu sau nu ??asa încerci tu sa negociezi sa convingi,dute la ea și vorbește fata în fata ,sau..nu te duce deloc dacă nu ai bani.

Sunt restul fetelor din Ploiești care oferă la prețuri mai mici ,deci preturi pentru toate buzunarele. Nu înțeleg ce vrei de la ea mai exact. Sa lase la 150?sa te poți duce și tu..nu o dați în penibil fiți bărbați nu milogi pe forum.

Eu unul sunt unii din care am negociat cu fete dar la fata locului.Am văzut ca este loc .Dar ii spui odată dacă nu vrea treci peste dar nu pe forum fă-o în privat.

Repet o dați în penibil haide sa fim bărbați nu milogi.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 37 minute, ariovist a spus:

Teoretic discutând piața adică cumpărătorii fac prețul nu cel care vinde marfa și totul este în funcție de concurenta. Practic tu ești cea care spune cum este corect. Dacă vinzi marfa ta la prețul pe care îl ceri ai dreptate și câștigi, dacă nu va trebui să umpli ori la preț, ori la oferta. Eu îți urez succes să vinzi așa cum vrei tu deși am unele îndoieli dar repet absolut teoretice, practica tu o cunoști. Succes îți urez. Nu voi veni. 

Nu știu în ce piața ai văzut tu ca fac piața cumpărătorii, dar sa nu întra în polemici,depinde în procesare de exemplu prețul este materie prima plus cheltuieli plus adaos.Cumapratorii fac diferență după ca și volum de vânzări în funcție de oferta și calitate dar repet nu facem analogii.Am înțeles nu te vei duce...foarte bine.Am punctat .Când te duci la service cu mașina negociezi manopera?Când soția se duce la salon negociază ?ok..inteleg sunt service-uri mai ieftine și saloane mai ieftine..deci la fel preturi pentru toate buzunarele. Va rog eu sa nu fim milogi..ne permitem mergem ,nu ne permitem mergem la altele dacă nici la altele nu ne permitem stam acasă,deși la tine nu este cazul de permis,de asta nu înțeleg de ce încerci sa o convingi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Adplm, e prima data când chiar vorbesc singura, când pare ca nimeni nu își da osteneala sa citească, d'apai sa priceapa ce scriu. 

Numai ca ati ales curva greșită sa țineti lecții financiare, pe alocuri morale, sa nu mai zic de tentative de ironie. 

Joi voi fi în Ploiești. 

200/fin și 300 /h. Dacă mai spun și ca în proporție de cel puțin 75% cei care ajung în dormitor (ca doar  întratul pe ușa nu garantează, în sine, asta) nici nu apuca sa se dezmeticeasca și au și terminat în maxim, maxim 10 min de oral.... Cred ca puneți în plm filtre la întrarea în oraș cu mecla mea și "Accesul interzis!" 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, larisssa a spus:

Adplm, e prima data când chiar vorbesc singura, când pare ca nimeni nu își da osteneala sa citească, d'apai sa priceapa ce scriu. 

Numai ca ati ales curva greșită sa țineti lecții financiare, pe alocuri morale, sa nu mai zic de tentative de ironie. 

Joi voi fi în Ploiești. 

200/fin și 300 /h. Dacă mai spun și ca în proporție de cel puțin 75% cei care ajung în dormitor (ca doar  întratul pe ușa nu garantează, în sine, asta) nici nu apuca sa se dezmeticeasca și au și terminat în maxim, maxim 10 min de oral.... Cred ca puneți în plm filtre la întrarea în oraș cu mecla mea și "Accesul interzis!" 

Acum și tu ar trebui sa precizezi timpul maxim alocat unei finalizări.Ca poate eu termin în 2 minute.Macar sa știu de la început ma am de stat 20 m de exemplu..15 minute o țin de vorba și 5 minute pac pac..asa este corect acum ..sa specifici timpul maxim. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 minute, larisssa a spus:

Adplm, e prima data când chiar vorbesc singura, când pare ca nimeni nu își da osteneala sa citească, d'apai sa priceapa ce scriu. 

Numai ca ati ales curva greșită sa țineti lecții financiare, pe alocuri morale, sa nu mai zic de tentative de ironie. 

Joi voi fi în Ploiești. 

200/fin și 300 /h. Dacă mai spun și ca în proporție de cel puțin 75% cei care ajung în dormitor (ca doar  întratul pe ușa nu garantează, în sine, asta) nici nu apuca sa se dezmeticeasca și au și terminat în maxim, maxim 10 min de oral.... Cred ca puneți în plm filtre la întrarea în oraș cu mecla mea și "Accesul interzis!" 

😁😁😁

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Chiar acum, dyerseve a spus:

Acum și tu ar trebui sa precizezi timpul maxim alocat unei finalizări.Ca poate eu termin în 2 minute.Macar sa știu de la început ma am de stat 20 m de exemplu..15 minute o țin de vorba și 5 minute pac pac..asa este corect acum ..sa specifici timpul maxim. 

Acum 6 minute, dyerseve a spus:

,deși la tine nu este cazul de permis,de asta nu înțeleg de ce încerci sa o convingi.

Am explicat eu asta prin analogie cu Constanța, undeva, într-una din postările acestor  4 pagini pline de NIMIC. 

 

2- am specificat inițial ca nu lucrez la finalizare. Dacă ORICINE din cei care au comentat s-ar fi obosit sa citească oricare topic din oricare oraș, ar fi văzut ca lucrez la timp. Adică ora înseamnă 60 de minute :vrei sa jucam rummy, jucam rummy. Vrei sa stai numai înfipt și te tine sa finalizezi de 4-5-7 ori, e doar alegerea ta. Pentru ca, în durerile mele, nu știu cum sunteți voi obișnuiți, da'sa ma bata mama de nu zici ca sunteți din lemn. Baaah.... Veniți la futut! Tre sa fie win-win situation. Eu te servesc cu un suc, o cafea, o dracu sa ma ia, radem, glumim, NE SPĂLĂM, apoi treaba mea e sa te relaxez. Și da, renunț la multe incorsetari ca să fie bine. Una dintre ele fiind faptul ca vreau sa plătești TIMPUL pe care îl petrecem de când întram un dormitor (ce e înainte e timpul meu, nu am pretenția sa fiu remunerata ptr el) pana la ieșire. Ca ai făcut o finalizare sau 7, nu contează, tu alegi ce faci cu timpul ala. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 10 minute, larisssa a spus:

Am explicat eu asta prin analogie cu Constanța, undeva, într-una din postările acestor  4 pagini pline de NIMIC. 

 

2- am specificat inițial ca nu lucrez la finalizare. Dacă ORICINE din cei care au comentat s-ar fi obosit sa citească oricare topic din oricare oraș, ar fi văzut ca lucrez la timp. Adică ora înseamnă 60 de minute :vrei sa jucam rummy, jucam rummy. Vrei sa stai numai înfipt și te tine sa finalizezi de 4-5-7 ori, e doar alegerea ta. Pentru ca, în durerile mele, nu știu cum sunteți voi obișnuiți, da'sa ma bata mama de nu zici ca sunteți din lemn. Baaah.... Veniți la futut! Tre sa fie win-win situation. Eu te servesc cu un suc, o cafea, o dracu sa ma ia, radem, glumim, NE SPĂLĂM, apoi treaba mea e sa te relaxez. Și da, renunț la multe incorsetari ca să fie bine. Una dintre ele fiind faptul ca vreau sa plătești TIMPUL pe care îl petrecem de când întram un dormitor (ce e înainte e timpul meu, nu am pretenția sa fiu remunerata ptr el) pana la ieșire. Ca ai făcut o finalizare sau 7, nu contează, tu alegi ce faci cu timpul ala. 

Felicitări pt faptul ca preferi la ora ,sincer eu la finalizare nu ma duc niciodată,nu îmi aduc aminte dacă am fost probabil asta a fost acum ceva timp,de obicei ma duc la ora la fete cu recomandări bune,dacă facem click prelungesc, dacă la prima vizita este ok deja de la a doua vizita ma duc minim 2 ore altfel nu plec de acasă, interesanta gândire a ta.

Nu am citit tot topicul tău și nici pe cele din alte orașe am intervenit doar pt ca mi sa părut penibil plânsul de aici vizavi de preț.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sper sa fie ultimul comentariu pe care sunt nevoita sa îl fac legat de tâmpeniile astea (chiar, oare s-a întâmplat vreodată ca o discuție d'asta penibila sa se termine CU Curva zicând "da, mah, gata! Aveți dreptate! Ia ziceti, pe cât vreți sa ne futem? Pe 80 pe 100? Hai, asa sa fie, smecherilor, m-ați bătut, ati câștigat!") 

Revenind :

1-Tariful meu este de 200/30 de min/fin și 300 /h. Fără limitare la numărul de finalizări într-o ora. 

2- am tarifele astea de aproape 8 luni, nu am mărit ca e Ploieștiul mai cu moț, ba din contra, activam acasă, în Constanța când am făcut ultima mărire Sa va mai zic ca înainte de asta am lucrat NUMAI LA ORA,  aveam un singur tarif și dacă stăteai 20 de minute și dacă stăteai o ora?!? Nu mai zic, ca pare SF pe topicul asta. Am reintrodus varianta scurta, de 30 de minute, tocmai ptr ca exista bărbați care, indiferent cât de puțin durează prima repriza, nu mai pot fiziologic încă una. 

Nu sunt vreo Zâna Zorilor, Floarea Florilor, nu sunt nici "cizelata-n tari străine", da' nici venita alaltăieri din Ciorogarla de Sus. Ma fut pe bani de 6 ani, în jumătate de tara, am probabil cca 1000 de recenzii pe site-ul asta ( app, NU folosesc alta platforma, nu publi sau ce alte site-uri de profil or mai fi), lumea e multumita și cu procentaj de revenire de peste 50% oriunde în tara. Luând în calcul toate considerentele astea, nu credeți ca știu în plm sa am grija de mine de una singura?!? Când voi avea  nevoie de sfaturi, le voi cere clienților mei fideli. Pe cei ce  nu au catadixit sa citească 3 recenzii despre mine înainte de a-și da cu părerea ii consider neinteresati de persoana mea, recte nici eu de sfaturile lor. 

Amin! 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, larisssa a spus:

Adplm, e prima data când chiar vorbesc singura, când pare ca nimeni nu își da osteneala sa citească, d'apai sa priceapa ce scriu. 

Numai ca ati ales curva greșită sa țineti lecții financiare, pe alocuri morale, sa nu mai zic de tentative de ironie. 

Joi voi fi în Ploiești. 

200/fin și 300 /h. Dacă mai spun și ca în proporție de cel puțin 75% cei care ajung în dormitor (ca doar  întratul pe ușa nu garantează, în sine, asta) nici nu apuca sa se dezmeticeasca și au și terminat în maxim, maxim 10 min de oral.... Cred ca puneți în plm filtre la întrarea în oraș cu mecla mea și "Accesul interzis!" 

Bineînțeles că nimeni nu va pune un astfel de anunț, dar forumul asa cum se arata în titlu este, discuții cu escorte și despre piața escortelor asa că discutam atâta timp cât o facem civilizat fără insulte și jigniri sau alte trivialitati. Vad ca nu este cazul cu tine așa că mă retrag urandu ți încă o data succes și toate cele bune. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
Acum 3 minute, ariovist a spus:

Bineînțeles că nimeni nu va pune un astfel de anunț, dar forumul asa cum se arata în titlu este, discuții cu escorte și despre piața escortelor asa că discutam atâta timp cât o facem civilizat fără insulte și jigniri sau alte trivialitati. Vad ca nu este cazul cu tine așa că mă retrag urandu ți încă o data succes și toate cele bune. 

Am evitat sa te citez, din motive ce nu își au rostul în a fi expuse public. 

Arată-mi, te rog, unde am jignit eu pe cineva direct. În patru pagini am fost atacata LA PERSOANA și am ales ca răspunsurile mele sa fie maxim ironice. Ca am aruncat câte un plm pe ici-pe colo, ma scuzați, nu scrie nicăieri ca aici trebuie folosit doar limbaj academic, doar limba română literară.  Și asta sunt, nu ma ascund după deget. Doar nu va așteptati, Înălțimea Voastră, sa va adresez numai termeni ne-triviali pe un forum cu și despre prostituție, unde dumneavoastră ma sfătuiți pe cât sa îmi vand corpul. Cum ar fi sa ma auziți : Doriți sa va atașez condom-ul pe penis sau încep suctiunea direct pe membrana epiteliala a organului dumneavoastră sexual? " 

 

  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, larisssa a spus:

Am evitat sa te citez, din motive ce nu își au rostul în a fi expuse public. 

Arată-mi, te rog, unde am jignit eu pe cineva direct. În patru pagini am fost atacata LA PERSOANA și am ales ca răspunsurile mele sa fie maxim ironice. Ca am aruncat câte un plm pe ici-pe colo, ma scuzați, nu scrie nicăieri ca aici trebuie folosit doar limbaj academic, doar limba română literară.  Și asta sunt, nu ma ascund după deget. Doar nu va așteptati, Înălțimea Voastră, sa va adresez numai termeni ne-triviali pe un forum cu și despre prostituție, unde dumneavoastră ma sfătuiți pe cât sa îmi vand corpul. Cum ar fi sa ma auziți : Doriți sa va atașez condom-ul pe penis sau încep suctiunea direct pe membrana epiteliala a organului dumneavoastră sexual? " 

 

E parca e altceva ,asa da,acum înțeleg de fapt de ce ai prețul asta 🤣🤣.

Terminați mai cu prostiile lăsați fata în pace sa vina sa o vizitam vedem ce și cum ,nu ne place nu ne mai ducem,ii lăsăm și o recenzie aici reala în funcție de acțiune, fie pozitiva sau negativa ,numai adevărată sa fie din care alții vor trage concluzii citind ,și noi vom trage concluzia dacă este corelat prețul cu calitatea .

Eu ii urez bun venit.Si ii spun sa ne răsfețe cu tot ce are ea mai bun .😘

Link spre comentariu

Acum 50 minute, larisssa a spus:

Am evitat sa te citez, din motive ce nu își au rostul în a fi expuse public. 

Arată-mi, te rog, unde am jignit eu pe cineva direct. În patru pagini am fost atacata LA PERSOANA și am ales ca răspunsurile mele sa fie maxim ironice. Ca am aruncat câte un plm pe ici-pe colo, ma scuzați, nu scrie nicăieri ca aici trebuie folosit doar limbaj academic, doar limba română literară.  Și asta sunt, nu ma ascund după deget. Doar nu va așteptati, Înălțimea Voastră, sa va adresez numai termeni ne-triviali pe un forum cu și despre prostituție, unde dumneavoastră ma sfătuiți pe cât sa îmi vand corpul. Cum ar fi sa ma auziți : Doriți sa va atașez condom-ul pe penis sau încep suctiunea direct pe membrana epiteliala a organului dumneavoastră sexual? " 

 

Ți am citit tot topicul de aici și din Constanța căci ma interesezi și mi a făcut placere. Nu cred ca ești o curva așa cum zici ci o escortă. Îmi place și cum ai schimbat registrul discuției și cum ai răspuns așa că sunt convins că ești o femeie deșteaptă așa că vreau să te cunosc (indiferent de preț) Te rog să mă ierți dacă te am iritat un pic dar altfel nu cred ca arătai cât ești de deșteaptă. Te pup deocamdată virtual 

 

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...