Sari la conținut

Roxy - zona iulius mall - 0741511918


Postări Recomandate

Buna..numele meu este Roxy...sunt o domnișoara drăguța și cu bun simt..dacă vrei sa ne cunoaștem mai bn nu ezita sa ma contactezi:*

 
 
In urma cu cateva zile am vizitat aceasta domnisoara fiind destul de scceptic ca pozele sunt ale ei. Dar sa incep cu inceputul. Am sunat-o sa o intreb de preturi si servicii si mi-a zis ca e 150 finalizarea cu totul protejat. Nu prea mi-a convenit partea cu totul protejat si am continuat so o intreb ca chiar si daca igiena e ok si spal unealta acolo, de fata cu ea si o frec bine de tot, tot protejat e?? A zis DA, tot protejat. I-am multumit si am inchis.
 
Am mai dat cateva telefoane la care ori nu mi s-a raspuns, ori mi s-a raspuns sictirit dupa care m-am hotarat sa revin la tipa cu totul protejat. Macar vorbise frumos, iar pozele aratau bine... Am sunat iar si am intrebat-o daca macar sex intre sani face si daca accepta finalizare corporala. Mi-a zis ca se poate si atunci am mai intrebat-o daca pozele sunt reale, pentru ca le-am mai vazut pe undeva. Mi-a zis ca-s reale si ca i se intampla destul de des sa i se fure pozele. Pozele nu le mai vazusem, doar o testam sa vad ce zice, insa parca m-a convins ca pozele sunt ale ei.
 
Am intrebat-o unde o gasesc si daca pot sa vin acum. Mi-a dat adresa, Vaida Voievod si am plecat spre ea. Ajuns la locatie am fost placut surprins de felul in care arata tipa. Bruneta, siliconata, aprox 1.65. In timp ce am schimbat cateva vorbe m-a servit cu un pahar de apa dupa care am trecut pe la dus. Tipa e noua in meserie, mi-a zis ca s-a apucat doar de 3 luni. Mi s-a parut foarte vorbareata, iar povestile se legau usor.
 
Abia cand am trecut la actiune si s-a dezbracat, am observat ca are cateva kg in plus. Pozele nu stiu daca sunt ale ei sau nu, seamana cu tipa din poze, insa e mai plinuta.
 
A inceput cu un oral slab, fara deep si fara atentie la zonele adiacente. Nici macar tentative de deep nu au fost. Am trecut la normal cu ea deasupra, uitand complet de sexul intre sani despre care am vorbit la telefon. A urmat misionar, unde nu m-a lasat sa-i ridic picioarele si doggy, unde nu m-a lasat sa dau in ritmul meu ca era prea tare. Cand totusi am marit ritmul ca sa pot si eu sa termin, a inceput sa se traga. Am avut o finalizare... doar cu capul infipt in ea...
 

Locatie: 9 e destul de ok, se ajunge usor
Igiena: 10 nu am simtit nimic suspect, epilata
Aspect: 7 ar putea sa dea jos cateva kg
OP: 6 mai are mult de invatat
NP: 6 nu accepta orice pozitie...
Ca si concluzie, nu o recomand si nu as revizita-o. Eventual merge in lipsa de altceva. Tipa arata binisor si e amabila, insa atat. Serviciile lasa mult de dorit.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Am fost ieri la domnișoara și am zis sa mai contribui și eu ceva pe forum ca tot am profitat de review-urile voastre fără sa dau nimic în schimb.

 

Fiind în trecere prin Cluj-Napoca, aveam mai puțin de o ora liber și am zis să mă destrabalez puțin.

 

Cercetând forumu, am dat peste topicul cu domnișoara Roxy și fiind exact lângă Mall, am sunat-o.

O voce plăcută și politicoasa mi-a răspuns la telefon și mi-a zis ca ma poate primii în 10 minute cum am vrut eu. Am ajuns la ea în 5 minute (pe langa Iulius Mall) și când am bătut la ușă, mi-a răspuns o domnișoara înaltă, bronzata îmbrăcată foarte sexy și pe tocuri (posibil ca tocurile sa fi fost doar în mintea mea - nu mai știu exact, lăsați-mă sa visez frumos).

 

Ma invitat să fac un duș, după care ne-am făcut comozi pe pat.

Roxy are cel mai frumos și mai bombat fund pe care l-am văzut / atins vreodată. Sânii sunt la fel de frumoși, deși nu ma atras niciodată vre-un sân - I'm more of an ass man!

 

A început sa-l frece pe Bobită, dar având în vedere ca eram foarte obosit având 2 nopți nedormite , numa nu vroia sa se trezească. Asa mort cum era săracu, la pus frumos într-un prezervativ albastru și a început să-l resusciteze oral, fără succes.

Acuma eu îs om trecut prin viață și am nevoie de stimulare hardcore. Am propus sa încercăm 69 și a refuzat pe motiv ca nu-i place. Am insistat fără succes. Am încercat sa o bag înăuntru, dar Bobită încăpățânat fiind, făcea pe-a mortu.

 

Văzând ca nu merge nimica, Roxy fiind o fire care nu renunță prea ușor, sa pus cu fundul pe pieptul meu și a început sa-l stoarcă pe Bobită de tot ce avea el mai bun, în mod manual. Practic am avut parte de un happy ending cu prezervativul pus. Având în vedere circumstanțele și incapatanarea lui Bobită, am fost fericit ca am terminat.

 

Timp petrecut la Roxy: 30 minute.

 

Plătit: 150 RON (pt un număr).

 

Oral: nu pot da notă pt ca Bobită a fost total ignorant și nu a vrut sa coopereze. Oralul a fost protejat și Roxy părea ca știe ce face.

 

Normal: nu am încercat pt ca Bobită făcea pe-a mortu.

 

Anal: nu știu, nu am auzit din astea.

 

Atitudine: 10 pt ca m-am simțit bine și am fost tratat cu grija pe toată durata vizitei. Sa nu mai zic de faptul că Roxy la un moment dat a adoptat o atitudine de "o să-l termin pe Bobită chiar dacă ii ultimul lucru pe care îl voi face".

 

Roxy ii o femeie frumoasa cu forme peste tot, epilata și fără mirosuri suspecte. Genul de femeie după care as întoarce capul pe stradă.

 

Locatie: 10 totul curat și frumos organizat. Prosop curat, etc.

 

Eu nu cred că o să ma mai întorc la ea, având în vedere ca pt 150 RON pot sa merg la altele care accepta săruturi, 69, ON și alte chestii pe care Roxy le refuză. Deși Roxy arată foarte bine și este foarte prietenoasă, nu oferă "acel ceva" care sa te scoată din minți. Oricum o recomand cu mare placere celor cărora lipsa de stimulare sexuală nu reprezintă o problemă.

 

Cât despre Bobită...odată ajunși acasă, am avut o discuție intre 2 ochi și i-am zis dacă mă mai face de rușine în public, o să găsesc un gilf și încercăm anal neprotejat. Bobită pare să-și fii revenit acuma.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am fost ieri la domnișoara și am zis sa mai contribui și eu ceva pe forum ca tot am profitat de review-urile voastre fără sa dau nimic în schimb.

 

Fiind în trecere prin Cluj-Napoca, aveam mai puțin de o ora liber și am zis să mă destrabalez puțin.

 

Cercetând forumu, am dat peste topicul cu domnișoara Roxy și fiind exact lângă Mall, am sunat-o.

O voce plăcută și politicoasa mi-a răspuns la telefon și mi-a zis ca ma poate primii în 10 minute cum am vrut eu. Am ajuns la ea în 5 minute (pe langa Iulius Mall) și când am bătut la ușă, mi-a răspuns o domnișoara înaltă, bronzata îmbrăcată foarte sexy și pe tocuri (posibil ca tocurile sa fi fost doar în mintea mea - nu mai știu exact, lăsați-mă sa visez frumos).

 

Ma invitat să fac un duș, după care ne-am făcut comozi pe pat.

Roxy are cel mai frumos și mai bombat fund pe care l-am văzut / atins vreodată. Sânii sunt la fel de frumoși, deși nu ma atras niciodată vre-un sân - I'm more of an ass man!

 

A început sa-l frece pe Bobită, dar având în vedere ca eram foarte obosit având 2 nopți nedormite , numa nu vroia sa se trezească. Asa mort cum era săracu, la pus frumos într-un prezervativ albastru și a început să-l resusciteze oral, fără succes.

Acuma eu îs om trecut prin viață și am nevoie de stimulare hardcore. Am propus sa încercăm 69 și a refuzat pe motiv ca nu-i place. Am insistat fără succes. Am încercat sa o bag înăuntru, dar Bobită încăpățânat fiind, făcea pe-a mortu.

 

Văzând ca nu merge nimica, Roxy fiind o fire care nu renunță prea ușor, sa pus cu fundul pe pieptul meu și a început sa-l stoarcă pe Bobită de tot ce avea el mai bun, în mod manual. Practic am avut parte de un happy ending cu prezervativul pus. Având în vedere circumstanțele și incapatanarea lui Bobită, am fost fericit ca am terminat.

 

Timp petrecut la Roxy: 30 minute.

 

Plătit: 150 RON (pt un număr).

 

Oral: nu pot da notă pt ca Bobită a fost total ignorant și nu a vrut sa coopereze. Oralul a fost protejat și Roxy părea ca știe ce face.

 

Normal: nu am încercat pt ca Bobită făcea pe-a mortu.

 

Anal: nu știu, nu am auzit din astea.

 

Atitudine: 10 pt ca m-am simțit bine și am fost tratat cu grija pe toată durata vizitei. Sa nu mai zic de faptul că Roxy la un moment dat a adoptat o atitudine de "o să-l termin pe Bobită chiar dacă ii ultimul lucru pe care îl voi face".

 

Roxy ii o femeie frumoasa cu forme peste tot, epilata și fără mirosuri suspecte. Genul de femeie după care as întoarce capul pe stradă.

 

Locatie: 10 totul curat și frumos organizat. Prosop curat, etc.

 

Eu nu cred că o să ma mai întorc la ea, având în vedere ca pt 150 RON pot sa merg la altele care accepta săruturi, 69, ON și alte chestii pe care Roxy le refuză. Deși Roxy arată foarte bine și este foarte prietenoasă, nu oferă "acel ceva" care sa te scoată din minți. Oricum o recomand cu mare placere celor cărora lipsa de stimulare sexuală nu reprezintă o problemă.

 

Cât despre Bobită...odată ajunși acasă, am avut o discuție intre 2 ochi și i-am zis dacă mă mai face de rușine în public, o să găsesc un gilf și încercăm anal neprotejat. Bobită pare să-și fii revenit acuma.

 

Ma bucur cand cineva e de aceasi parere cu mine!  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Am fost și eu, nu merita. Ți-o freacă cu mana, oral nu vrea, se trage tot timpul. Nu recomand. Ii veche in Cluj, de mulți ani. Nu oferă nimic. Bani dați de geaba. Sta pe renumita adresa AVV 110

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 31 minute, bibi78 a spus:

Am fost și eu, nu merita. Ți-o freacă cu mana, oral nu vrea, se trage tot timpul. Nu recomand. Ii veche in Cluj, de mulți ani. Nu oferă nimic. Bani dați de geaba. Sta pe renumita adresa AVV 110

Mersi de info ! Inca o tzeapa evitata... de asta e bun forumul. 👍

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare,

Am fost la Roxy vara trecuta. Era pe AVV 100 la demisol.

Duduia zicea ca e de mult in bransa, a inceput inceput in Tg Mures si dupa s-a mutat in Cluj. 
Are corp lucrat la sala, silicoane (puteai sa o atingi si prinzi dar nu tare ...), fund bombat, mare, de brazilianca.

Actiunea :

OP (doar asa il face), destul de mecanic, nimic wow, un 7,5 cu indulgenta
NP : 2,3 pozitii, nu s-a tras. Avea o oglinda interesanta si era un view frumos pe la spate, ii dau un 9 aici
Halat, 150 ron. 
 

Eu zic ca pentru o descarcare e buna, are experienta, dusul era dotat cu de toate si se face placuta.
 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
1 hour ago, adrian1984 said:

Cineva recent? Din poze chiar arata bine, dar daca servicile sunt slabe sau au ramas slabe nu m-as duce.

Am fost in toamna. Tot pe AVV 110. 
Are un fizic beton, sani + fund, pacat ca abs totul e protejat. Gfe 0, nu face nici FK.

Asa stie meserie, are experienta si clientela mare, zicea ca nu ii curioasa de forum ca si asa are clienti destui.

Mai activeaza pe afara si prin targu mures, asa zicea parca.

In concluzie, serviciile care le ofera is bune, pacat ca is prea putine. 
De vizitat pentru cei care nu au o problema cu oralul protejat.

 

Spor.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vizitat-o pe Roxy saptamanile trecute. Fata are niste tate siliconate sculate si aratoase, e curata si ingrijita. Pe langa asta are 1,50 inaltime(fara exagerare), si niste buci mici cat sa le prinzi intr-o palma. Pachetul de 'tuning' mai include parul negru lung cu carare pe mijloc, ce si-l lasa peste fata si buzele umflate. Altfel deloc ieftina la privire, 200/300.

Dupa vizita cum a fost cazul meu, din pacate cu buzule 'umflate' am ramas eu, pentru ca la meserie Roxy tinde spre zero barat. Se aseaza cu spatele la tine si te mangaie cu varful degetelor pentru ca apoi sa o tina cu mana ca sa nu intre prea adanc in timp ce strange picioarele ca o fecioara speriata. Doua minute in actiune si incepe cu cunoscutul "trebuie sa termini!", repetat si asezonat cu o agitatie menita sa iti taie cheful.

O parte pozitiva e ca fata e ardeleanca si nu isi insoteste nepriceperea cu injurii cum fac altele, dar e dezamagitoare.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...