Sari la conținut

Cristina 0741657943


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 4 minute, fardugol a spus:

Bună Criss, acum există varianta de oral neprotejat? 

Sper să te prind - îți stă bine în roșu,... de cont zic. 

Nu exista pentru siguranța tuturor mai bine totul protejat pentru ca exista tot felul de bacterii și toate cele  ,dar promit ca o sa fie aceeași senzație și cu oralul protejat , mai ales ca dețin pirce in limba . te pup și  te aștept cu drag sper sa ne revedem pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna dragi mei de mâine voi fii disponibilă la voi pentru câteva Szöke . Locația mea va fii in Tudor . Va pup și abia aștept sa ne revedem . O sa pun câteva poze mai târziu pentru cine nu ma cunoaște 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Prețurile mele sunt :
150 finalizarea 
250 ora 
Serviciile mele sunt :
Sex oral , sex normal 
Diferite poziții 
Masaj de relaxare sau erotic 
Dominare soft (50 lei extra)
Fantezii in funcție de ce fantezii ai(50 lei extra)
Accept sex între sâni
Finalizare corporală 
Foot fetish , foot job (50 lei extra ) 
Uro activ (50 lei extra ) 
Nu prestez anal , normal ne protejat  și finalizare orală  

😘📞☎️📞😘☎️😘😘☎️
 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 15 minute, ionut011 a spus:

Off Criss , săptămâna asta ajungeam la Iași ...

Sper sa mai treci pe aici și sa ne revedem cu bine !

️Aveți grija de ea , este o fata la modul WOW
Eu o vizitez săptămânal !

 

Am sa mai revin la Iasi îmi pare rău ca nu ma mai găsești te pupici 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Hei dragilor de sâmbătă ma reîntorc la voi locația va fii pe 1 Decembrie alte detalii le voi da la telefon . Vreau sa va mulțumesc pentru vizitele voastre deși am stat foarte puțin zilele trecute am avut ocazia sa ma reîntâlnesc cu oameni dragi care  i am așteptat cu drag , dar am și întâlnit oameni la fel de dragi . Este o plăcere sa revin la voi in oraș de fiecare data va pup și va îmbrățișezi cu drag și ne vedem de sâmbătă începând cu orele 12:00 pupici 😘😘😘😘😘

5935CB7A-EB8C-4413-B559-7614ACF41511.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 20 ore, criss007 a spus:

Hei dragilor de sâmbătă ma reîntorc la voi locația va fii pe 1 Decembrie alte detalii le voi da la telefon . Vreau sa va mulțumesc pentru vizitele voastre deși am stat foarte puțin zilele trecute am avut ocazia sa ma reîntâlnesc cu oameni dragi care  i am așteptat cu drag , dar am și întâlnit oameni la fel de dragi . Este o plăcere sa revin la voi in oraș de fiecare data va pup și va îmbrățișezi cu drag și ne vedem de sâmbătă începând cu orele 12:00 pupici 😘😘😘😘😘

5935CB7A-EB8C-4413-B559-7614ACF41511.jpeg

Pe cand m-am decis sa te vizitez , ai plecat. Ma  bucur ca te intorci  , trebuie sa ma bucur si eu de corpul ala frumos si de compania placuta despre care vorbesc colegii. Iar faptul ca nu faci OP pentru mine e un plus , eu evit sa merg la fete care fac ON.  😘 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 45 minute, moldoclaudiu a spus:

Pe cand m-am decis sa te vizitez , ai plecat. Ma  bucur ca te intorci  , trebuie sa ma bucur si eu de corpul ala frumos si de compania placuta despre care vorbesc colegii. Iar faptul ca nu faci OP pentru mine e un plus , eu evit sa merg la fete care fac ON.  😘 

Te aștept cu mare drag mâine de la ora 12:00 sunt in Mureș , și sa ști ca ON este un mare minus pentru mulți oameni care probabil nu dau importantă la câte boli pot contacta  pentru 5 minute de plăcere . Ma bucur ca va sunt pe plac și  o sa ma străduiesc sa va mulțumesc pe fiecare împarte 😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 40 minute, mysterio87 a spus:

Aici unul :felatie:felatie

Nu e viata fara ON. :FIREdevil

Părerile sun împărțite fiecare cu părerea sa , sunt oameni cărora le pasa de sănătatea lor iar altora le pasa doar de plăcere . Nu judec fiecare cu opțiunea lui , eu consider ca dacă este bine executat este aceeași plăcere și cu și fără acum fiecare cum o gândește . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...