Sari la conținut

Cristina 0741657943


Postări Recomandate

Buna Cristina! Am si eu o intrebare daca se poate! Cine e colega ta? Lucrati si impreuna sau numai separat?

Streptease faceti? Adica sa va dezbracati asa incet. Pana la ce ora lucrati diseara? As vrea sa va vizitez si eu daca se poate. Multumesc! Te pup! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna Cristina! Am si eu o intrebare daca se poate! Cine e colega ta? Lucrati si impreuna sau numai separat?

Streptease faceti? Adica sa va dezbracati asa incet. Pana la ce ora lucrati diseara? As vrea sa va vizitez si eu daca se poate. Multumesc! Te pup! :)

Buna , da facem și Streptease , si lucram si împreuna pe colega mea o poți găsi Alina pe site are numărul de telefon in mâna
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna dragilor am sa va rog sa îmi specificați ca sunteți de pe forum atunci când doriți sa faceți programare prin mesaje, primesc foarte multe mesaje in fiecare zi și nu le citesc , scuzele mele pentru cine a încercat sa facă programare și nu am raspun nu dau nume ca se știe va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Eu am incercat si n-ai raspuns :( dar nu te invinovatesc, ai si tu treburile tale, oricum ne vom vedea odata.

Cu drag când dorești , scuzele jelesc nu ți am răspuns dar îmi este foarte greu sa îmi dau seama cine este de pe forum sau doar dau mesaj sa fie dat
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Data viitoare specific ca sunt eu, poate asa am mai mult noroc. :))

Doar sa ai grija ca sa mai intamplat ca altul sa se dea drept “nebulan” :(

Nu cred ca sunt eu așa ghinionista sa am ghinionul asta
Link spre comentariu

Salutare , nu va mai inghesuiti sa mergeti la d ara , nu pierdeti nimic decit banii !! Este draguta dar atat . Asteptati pana se intorc cele 3 fete care merita vizitate . Astazi a plecat si Diana !! Vine la cj ... ce ma bucur . Numai bine va doresc

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Salutare , nu va mai inghesuiti sa mergeti la d ara , nu pierdeti nimic decit banii !! Este draguta dar atat . Asteptati pana se intorc cele 3 fete care merita vizitate . Astazi a plecat si Diana !! Vine la cj ... ce ma bucur . Numai bine va doresc

Dacă tu esti învățat cu femeile care stimulează asta nu înseamnă ca nu sunt eu buna in ceea ce fac. Îți doresc sa te duci la preferatele tale eu nu sun fake și nu vreau sa intru mai mult in detali sunt oameni care au ce povesti îți respect recenzia dar sa nu exageram
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

M-am intors de la ea si am stat o tura.

 

Parerea mea este ca e cam repezita si robotica. Cand am iesit a trantit usa.  Eu nu cred ca mai merg.

 

Arata bine si cam atat. Cam mult 150 lei.

 

Dar de ce ți am trântit usa nu ai spus ?
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Salutare , nu va mai inghesuiti sa mergeti la d ara , nu pierdeti nimic decit banii !! Este draguta dar atat . Asteptati pana se intorc cele 3 fete care merita vizitate . Astazi a plecat si Diana !! Vine la cj ... ce ma bucur . Numai bine va doresc

Dacă nu era ok așa cum spui tu de ce ai finalizat in 5 min? Mda
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Sincer nu stiu de ce ai facut asta. Eu nu m-am purtat urat cu tine.

Dragule aveam toate geamurile deschise și sa făcut curent s-ar din moment ce nu ți am spus nimic și cred ca m am purtat foarte ok nu trebuia sa iei in calcul ca sa făcut curent și sa trântit usa
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...