Sari la conținut

antonia😘😘😘


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Recenzii contradictorii...Antonia, tu ce zici!?

Recenzii contradictorii...Antonia, tu ce zici!?

Într-adevăr, la aspectul fizic informațiile sunt contradictorii.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Ce vrei sa iti spun? Ca recenziile sunt majoritatea umflate si ca se minte destul de mult?

nu inteleg ce vrei defapt. Uite te intreb din nou: domnisoara Antonia e cea din pozele puse de colegul @pidsadera ? confirmi pozele ?

Ai zis ca nu ai ramas daca nu ma insel ca nu ti-a placut. Te-a primit dezbracata ca sa iti faci rapid o idee la cum arata fara haine  (din lateral, spate, cur, fata) ?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu inteleg ce vrei defapt. Uite te intreb din nou: domnisoara Antonia e cea din pozele puse de colegul @pidsadera ? confirmi pozele ?

Ai zis ca nu ai ramas daca nu ma insel ca nu ti-a placut. Te-a primit dezbracata ca sa iti faci rapid o idee la cum arata fara haine (din lateral, spate, cur, fata) ?

In prima poza este ea. In celelalte nu imi dau seama. Dar pozele o avantajeaza clar. Asa cum am afirmat este clar de etnie. Problema e ca nu mi-a placut.

Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

In prima poza este ea. In celelalte nu imi dau seama. Dar pozele o avantajeaza clar. Asa cum am afirmat este clar de etnie. Problema e ca nu mi-a placut.

buna dargule ...daca sunt bronzata asta nu inseamna ca sunt de etnie.o zi frumoasa
  • Like 5
Link spre comentariu

nu inteleg ce vrei defapt. Uite te intreb din nou: domnisoara Antonia e cea din pozele puse de colegul @pidsadera ? confirmi pozele ?

Ai zis ca nu ai ramas daca nu ma insel ca nu ti-a placut. Te-a primit dezbracata ca sa iti faci rapid o idee la cum arata fara haine  (din lateral, spate, cur, fata) ?

Foarte ezitant la intrebarile tale a fost caracatita, e clara treaba :))
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

Recenzii contradictorii...Antonia, tu ce zici!?

Buna!eu nu bag in seama rautatile astea.cei care au fost la mie stiu ca pozele imi apartin ...stiu cum lucrez...rautati de genul vor fi tot timpul.ce pot sa le zic decat succes incontinuare in pierderea timpului de a scrie tot felu de aberatit....pupici
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

tocmai ce am fost la d'soara:

 

- actiunea destul de straight forward: intrat in casa, schimabt 2-3 vorbe, prosop curat, reimprospatare, fumat o tigara mai mult in tacere, trecut la actiune

- tipa... mica, skinny, bruneta, bonzata (la solar zice ea) trasaturi.....nu stiu... normala....nu m-as uita la ea pe strada, posibil sa fie si de de etnie

 

OP: 9, o ia pe toata dar nu prea o tine inauntru, atentie la zonele adiacente

NP: 8, clasica intrebare: cum vrei sa stau....enervanta intrebare :) in rest e stramta, nu se umezeste natural, da contre, geme

Atitudine: plictisita...nu prea am avut ce sa discut cu ea

Igiena: 10

GFE: ??? 5 ???

Halat: platit o ora (250) pentru ca asa discutasem dar am plecat dupa primul numar

 

Eu ma dusesem pentru anal dar a marit pretul la 350.

 

De revenit ? Eu nu. Exista variante mult mai misto la acelasi pret sau ciar mai mic.

  • Like 8
Link spre comentariu

In prima poza este ea. In celelalte nu imi dau seama. Dar pozele o avantajeaza clar. Asa cum am afirmat este clar de etnie. Problema e ca nu mi-a placut.

Ai raspuns doar la ce ti-a convenit din intrebarile colegului si nu ai lamurit, nu mai e nevoie, e clara treaba.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Ai raspuns doar la ce ti-a convenit din intrebarile colegului si nu ai lamurit, nu mai e nevoie, e clara treaba.

Bro...omul si-a spus parerea,ce tot atatea intrebari si trageri de limba!?Nu crezi!?esti nelamurit!?nu mai bine mergi tu si te convingi singur???pe urma vi aici si iti poti spune parerea.

Zi buna!!!

  • Like 4
Link spre comentariu

Bro...omul si-a spus parerea,ce tot atatea intrebari si trageri de limba!?Nu crezi!?esti nelamurit!?nu mai bine mergi tu si te convingi singur???pe urma vi aici si iti poti spune parerea.

Zi buna!!!

Am fost bro , ca altfel nu comentam aiurea. Vrei alta critica ? Colegul caracatita a dat 9 Andradei care nu prea stie ce face..in ritmul asta stam si ne certam ca niste pizde ca nu suntem in stare sa dam cateva lamuriri clare.
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am fost bro , ca altfel nu comentam aiurea. Vrei alta critica ? Colegul caracatita a dat 9 Andradei care nu prea stie ce face..in ritmul asta stam si ne certam ca niste pizde ca nu suntem in stare sa dam cateva lamuriri clare.

Asta cu notele este de cand lumea,plm,asa stiu unii sa noteze prestatii,ce sa le facem?recenziile ori sunt facute la cald si sunt dusi de val,ori au alte interese,ori sunt genul de oameni care vad p..da in fata ochilor doar dupa ce scot cateva bagnote din buzunar.

Cel mai bn este sa mergi dupa ce citesti mai multe pareri si iti faci o idee mai ampla.

Zi buna!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Racari8
  • Oras:Racari8

tocmai ce am fost la d'soara:

 

- actiunea destul de straight forward: intrat in casa, schimabt 2-3 vorbe, prosop curat, reimprospatare, fumat o tigara mai mult in tacere, trecut la actiune

- tipa... mica, skinny, bruneta, bonzata (la solar zice ea) trasaturi.....nu stiu... normala....nu m-as uita la ea pe strada, posibil sa fie si de de etnie

 

OP: 9, o ia pe toata dar nu prea o tine inauntru, atentie la zonele adiacente

NP: 8, clasica intrebare: cum vrei sa stau....enervanta intrebare :) in rest e stramta, nu se umezeste natural, da contre, geme

Atitudine: plictisita...nu prea am avut ce sa discut cu ea

Igiena: 10

GFE: ??? 5 ???

Halat: platit o ora (250) pentru ca asa discutasem dar am plecat dupa primul numar

 

Eu ma dusesem pentru anal dar a marit pretul la 350.

 

De revenit ? Eu nu. Exista variante mult mai misto la acelasi pret sau ciar mai mic.

buna!eu am incercat sa fac convesatie dar tu daca nu vorbeai...si o sa iti pun o poza si cu fata sa vezi mai bine ca nu sunt de etnie...si asa tare te ai suparat ca am ridicat eu pretul. nici nu e nevoie sa te uiti tu dupa mn pe strada...o zi frumoasa...multumesc frumos ...

  • Like 20
Link spre comentariu

buna!eu am incercat sa fac convesatie dar tu daca nu vorbeai...si o sa iti pun o poza si cu fata sa vezi mai bine ca nu sunt de etnie...si asa tare te ai suparat ca am ridicat eu pretul. nici nu e nevoie sa te uiti tu dupa mn pe strada...o zi frumoasa...multumesc frumos ...

Multumim pentru lamuriri Antonia. Foarte urat din partea colegilor denigratori cum procedeaza.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...